Pure Creatine Monohydrate 500g

Kód: 212
€14,16 €11,80 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Pure Creatine Monohydrate 100% - Instantný prášok obsahujúci 100% čistý, mikronizovaný kreatín monohydrát. Kreatín je makroergná dusíkatá zlúčenina, ktorá sa v tele nachádza najmä v kostrovom svalstve, a to vo svojej bioaktívnej forme kreatínfosfátu.

Detailné informácie

Podrobný popis

PURE CREATINE MONOHYDRATE 100%
 
Počas náročnej fyzickej aktivity dochádza k úbytku kreatínfosfátu vo svaloch, dôvodom je jeho využitie na obnovu bunkovej energie ATP. Dostatočné množstvo kreatínu môže zvýšiť silu a pozitívne ovplyvniť svalovú prácu počas krátkodobého cvičenia s vysokou intenzitou. Pozitívny účinok možno dosiahnuť pri minimálnom príjme 5 gramov kreatínu denne.
 
Hlavné výhody produktu:
  • Nordic quality = Made in Suomi + Swerige
  • Čistá, okamžitá forma
  • Neobsahuje žiadne spojivá ani plnidlá
  • Neobsahuje umelé sladidlá
Produkt je vhodný pre všetkých jednotlivcov zameraných na:
  • Podporuje rast a silu svalov
  • Podpora rýchleho zotavenia
  • Podnecovanie k aktívnemu životnému štýlu
Značka Nutriworks
 
Mladá, úspešná a veľmi dynamická. Takto možno charakterizovať Nutriworks, fínsku značku z krajiny tisícich jazier. Celková koncepcia značky, ktorá bola založená v roku 2009 v&nbspHelsinkách, je založená na&nbspmodernom a&nbspetickom prístupe k&nbspšportovej výžive v&nbspspojitosti s&nbspnajnovšími trendmi a&nbspzdravým životným štýlom. Projekt značky vznikol aj ako&nbspreakcia na rastúci trend lacnej športovej výživy veľmi nízkej kvality.
 
NutriWorks je teda profesionálny koncept športovej výživy určený predovšetkým pre športové kluby, výživových poradcov a špecializovaných predajcov. Všetky výrobky sa vyrábajú vo Fínsku a Švédsku v súlade s najvyššími normami kvality. Hlavnou filozofiou značky je maximálna možná kvalita, funkčnosť, jednoduchosť a prijateľná cena. Výrobky sú ponúkané v dvoch líniách - biela línia je navrhnutá bez použitia umelých sladidiel a čierna línia s minimalizovaným obsahom umelých sladidiel.
  
Balenie: 500 g
 
Dávkovanie: Užívajte 5 g (približne 1 odmerka) denne. Prášok zmiešajte v pohári s&nbspvodou alebo džúsom. Balenie obsahuje 100 denných dávok.
 
Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dávku. Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu detí.
 

 
Zloženie: Kreatín monohydrát 100 % prášok

Dodatočné parametre

Kategória: Kreatín
Hmotnosť: 0.5 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nutrimarket Oy, Ruosilantie 1, 00390 Helsinky, Fínsko