Sladké orechy

Sladké oriešky sú dokonalá kombinácia výživnej hodnoty a lahodnej chuti, ideálne pre zdravé maškrtenie. Ponuka zahŕňa rôzne druhy orieškov, ako sú oriešky v čokoláde, kešu orechy, pistácie a pražené arašidy. Tieto produkty sú vybrané pre ich kvalitu a chuť, a poskytujú vynikajúci zdroj energie a živín.

 

8 položiek celkom
GRIZLY Kešu v jogurtovej poleve, 500 g
€7,09

Vychutnajte si lahodné kešu oriešky obalené v jemnej jogurtovej poleve a preneste sa do sveta pochúťok, ktoré Vás neomrzí.

Kód: GR104
GRIZLY Mandle v mliečnej čokoláde so škoricou, 500 g
€7,88

Na kúpu tohto produktu je dôležité mať pevnú vôľu, akonáhle totiž raz sáčok otvoríte, je veľmi ťažké prestať maškrtiť.

Kód: GR103
GRIZLY Arašidy v mliečnej čokoláde, 500 g
Akcia
€5,50 –14 %
€4,68

Nechceme sa nad tým to produktom rozplývať ako nad nejakou sladkosťou, ale od týchto arašidov sa nebudete schopní odtrhnúť. Arašidy sú najskôr gumírované v cukre a až potom...

Kód: GR116
GRIZLY Kešu v 53% horkej čokoláde, 500 g
Akcia
€8,67 –14 %
€7,37

Tiež máte večne na niečo chuť? Čo vyskúšať lahodné kešu oriešky, plné zdravých tukov a bielkovín, zaliate v kvalitnej horkej čokoláde, bez výčitiek.

Kód: GR101
GRIZLY Kešu v mliečnej čokoláde, 500 g
Akcia
€7,48 –14 %
€6,36

Maslové sladké kešu oriešky vysokej kvality obalené v mliečnej čokoláde sú senzačnou sladkou odmenou. Vychutnajte si ich s kávou.

Kód: GR105
GRIZLY Mandle trojfarebné, 500 g
Akcia
€7,88 –14 %
€6,70

Mandle v horkej čokoláde, v jogurtovej a karamelovej poleve sú výborným maškrtením pre celú rodinu.

Kód: GR108
GRIZLY Mandle v jogurtovej poleve, 500 g
Akcia
€6,69 –14 %
€5,69

Neviete čo si dať ku káve? Čo tak tieto vynikajúce mandličky zaliate v jemnej jogurtovej poleve miesto zákusku?

Kód: GR102
GRIZLY Mandle v mliečnej čokoláde, 500 g
€7,88

Nutrične bohaté, kvalitné mandle obalené v mliečnej čokoláde sú senzačnou sladkou odmenou. Vychutnajte si ich s kávou alebo čajom.

Kód: GR106

Oriešky v čokoláde sú skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú sladkú pochúťku, ale zároveň chcú zostať pri zdravších možnostiach. Kešu orechy, vrátane variantu „Kešu Natural“, sú obľúbené pre svoju jemnú chuť a mnohostranné využitie v kuchyni. Pistácie sú známe pre svoje výživné benefity a vynikajúcu chuť, ideálne ako snack alebo ako prísada do šalátov a dezertov.

Pražené arašidy ponúkajú klasickú chuť, ktorá je ideálna na rýchle desiaty alebo ako súčasť rôznych kulinárskych receptov. Tieto sladké oriešky sú nielen chutné, ale tiež poskytujú dôležité vitamíny, minerály a zdravé tuky, ktoré sú dôležité pre zdravú a vyváženú stravu.