Doplnky stravy

logo himalayaSpoločnosť Himalaya bola založená v roku 1930 v Indii skromným a oddaným človekom, pánom M. Manalom. Inšpirovali ho dedinčania, ktorí používali korene miestnych bylín na kŕmenie slonov, aby upokojili ich rozrušené stáda. Odvtedy sa jeho snom stalo skúmať tajomstvá prírody. Bol odhodlaný priniesť ľuďom prísľub liečivej sily prírody a využiť na to vedecký výskum. Celé dni trávil na bicykli v barmských lesoch a učil sa o bylinkách od miestnych liečiteľov. Veril, že bylinné lieky by mali mať vedecky dokázanú účinnosť. Prestal nosiť matkine náramky a kúpil si svoj prvý ručný tablet. V roku 1930 tak položil základy Himalájí.

Víziou spoločnosti Himalaya bolo priniesť tradičnú indickú vedu ajurvédu do spoločnosti v podobe modernej medicíny. Ajurvédska medicína (prírodné rastlinné lieky) sa na liečbu rôznych symptómov praktizuje už viac ako 7000 rokov.

Spoločnosť Himalaya sa zaviazala vyrábať prírodné, účinné a bezpečné produkty, ktoré pomáhajú ľuďom viesť bohatší a zdravší život a udržať si zdravie. Tieto kvalitné produkty sú orientované na výsledky a sú schopné pracovať bez toho, aby ovplyvnili akékoľvek iné v súčasnosti používané lieky.

Dnes je Himalaya poprednou svetovou organizáciou v oblasti zdravia a bylinnej medicíny s takmer 500 produktmi vo viac ako 100 krajinách, ktoré odporúčajú lekári na celom svete.

24 položiek celkom
Himalaya AyurSlim 60 kapsúl - kontrola hmotnosti, zníženie cholesterolu a glukózy
€8,38

AyurSlim obsahuje kombináciu bylín, ktorých hlavným účinkom je kontrola telesnej hmotnosti a udržiavanie normálnej hladiny cholesterolu a glukózy v krvi.

Kód: 3346
Himalaya Koflet-H s medom a pomarančom 12 pastiliek
€2,77

Himalaya Koflet-H s medom a pomarančom sú pastilky, ktoré pomáhajú podporovať normálne zdravie dýchacích ciest. Koflet-H je vhodný pre celú rodinu.

Kód: 3639
Himalaya Koflet-H s medom a zázvorom 12 pastiliek
€3,57

Himalaya Koflet-H s medom a zázvorom sú pastilky, ktoré pomáhajú pri normálnom stave dýchacích ciest. Koflet-H je vhodný pre celú rodinu.

Kód: 3638
Himalaya Ashvagandha 60 kapsúl - duševná činnosť, energia a celkové zdravie
€7,18

Ashwagandha (Withania somnifera) je bylina, ktorá sa v Indii hojne používa v tradičnom bylinnom systéme. Ashwagandha podporuje predovšetkým zdravý imunitný systém a spánok,...

Kód: 2792
Himalaya Cystone 100 tabliet - ovplyvňuje obličky a močové cesty
€9,98

Cystón je prírodný prípravok obsahujúci látky, ktoré majú priaznivý vplyv na funkciu obličiek a močových ciest.

Kód: 2813
Himalaya Liv 52 DS (Double Strength), 60 tabliet - normálna funkcia pečene
€9,98

Liv 52 DS (Double Strength) obsahuje kombináciu bylín, ktoré podporujú normálnu funkciu a zdravie pečene. Podporujú tiež normálne trávenie, funkciu žlčníka a normálnu funkciu...

Kód: 5074
Himalaya Rumalaya forte 60 tabliet - na kosti a kĺby
€9,98

Rumalaya forte má pozitívne účinky na svalový a kostrový systém.

Kód: 2816
Himalaya PartySmart, Pre lepšie rána, 10 kapsúl
€9,98

PartySmart sú špeciálne vyvinuté kapsule, ktoré uľahčujú ráno po nočnej zábave. Bylinky v PartySmart podporujú funkciu pečene počas spánku, takže sa zobudíte usmiati, uvoľnení a...

Kód: 8008659
Himalaya Gasex 100 tabliet - ovplyvňuje trávenie, hladinu cukru a cholesterolu
€7,98

Gasex je bylinná zmes s mnohými pozitívnymi účinkami. Pomáha normálnemu tráveniu a udržaniu zdravého tráviaceho traktu, podporuje imunitu, pomáha udržiavať normálnu hladinu...

Kód: 2849
Himalaya Liv 52 100 tabliet - normálna funkcia pečene
€7,98

Liv 52 obsahuje kombináciu bylín, ktoré podporujú normálnu funkciu a zdravie pečene. Podporujú tiež normálne trávenie, funkciu žlčníka a normálnu funkciu močových ciest.

Kód: 8005734
Himalaya Karela (Bitter melon, Horka uhorka), 250 mg, 60 kapsúl
€7,58

Karela Himalaya je bylinný prípravok pripravený z extraktu plodov Karely (Momordica charantia - (Bitter melon, Horka uhorka)). Táto bylina sa spája s podporou zdravého...

Kód: 5497
Himalaya Koflet-H s medom a citrónom 12 pastiliek
€2,77

Himalaya Koflet-H s medom a citrónom sú pastilky, ktoré pomáhajú pri normálnom stave dýchacích ciest. Koflet-H je vhodný pre celú rodinu.

Kód: 3637
Himalaya Abana 60 tablet - na podporu funkcie srdca
€9,18

Himalaya Abana je produkt, ktorý obsahuje kombináciu 40 rôznych bylín a extraktov, ktoré pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu. Znižuje triglyceridy, celkový cholesterol a...

Kód: 4069
Himalaya AMLA (Amalaki) 60 kapsúl - na imunitu
€7,58

Amalaki (indický egreš) podporuje imunitu a je jedným z najlepších zdrojov vitamínu C na svete. Podporuje normálne trávenie a prispieva k zdraviu tráviaceho traktu. 

Kód: 2843
Himalaya Arjuna Heart Wellness, Vrcholiak - Zdravie srdca, 250 mg, 60 rastlinných kapsúl
€6,37

Terminalia arjuna (Vrcholiak pravý) je listnatý strom, ktorý sa vyskytuje v celej Indii. Kôra tohto stromu sa používa už viac ako tritisíc rokov a v ajurvédskej medicíne sa...

Kód: 5187
Himalaya Arjuna, Vrcholiak, 60 rastlinných kapsúl
€9,58

Terminalia arjuna (Vrcholiak pravý) je listnatý strom, ktorý sa vyskytuje v celej Indii. Kôra tohto stromu sa používa už viac ako tritisíc rokov a v ajurvédskej medicíne sa...

Kód: 4873
Himalaya Asparagus (Shatavari) 60 kapsúl - ovplyvňuje ženský reprodukčný systém a menopauzu
€7,58

Špargľa (asparagus / Shatavari) pozitívne ovplyvňuje reprodukčný systém žien a menopauzu. Zároveň poskytuje komfort pred a po menštruácii.

Kód: 2798
Himalaya Koflet Sirup, 100 ml
Himalaya Koflet Sirup, 100 ml
Momentálne nedostupné
€8,78

Koflet sirup je produkt určený na podporu dýchacieho systému.

Kód: 4642
Himalaya Liv 52 Sirup, 100 ml
Himalaya Liv 52 Sirup, 100 ml
Momentálne nedostupné
€7,98

Sirup Liv 52 obsahuje kombináciu bylín, ktoré podporujú normálnu funkciu a zdravie pečene. Podporujú tiež normálne trávenie, funkciu žlčníka a normálnu funkciu močových ciest.

Kód: 4645
Himalaya Menosan, Pred a po menštruačný komfort, 60 tabliet
€7,18

Menosan je produkt určený predovšetkým pre ženy. Je to kombinácia bylín, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie a funkciu ženských reprodukčných orgánov.

Kód: 4648
Hore
Ďalšie produkty