Himalaya Liv 52 100 tabliet - normálna funkcia pečene

Kód: 8005734
€7,88 €6,57 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Liv 52 obsahuje kombináciu bylín, ktoré podporujú normálnu funkciu a zdravie pečene. Podporujú tiež normálne trávenie, funkciu žlčníka a normálnu funkciu močových ciest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Himalaya Liv 52 100 tabliet - normálna funkcia pečene

Liv 52 obsahuje kombináciu bylín, ktoré podporujú normálnu funkciu a zdravie pečene. Podporujú tiež normálne trávenie, funkciu žlčníka a normálnu funkciu močových ciest.

Kľúčové zložky:

Chicory

Čakanka obyčajná (Chicory)
 • Vylučovanie - očista tela
 • Normálna funkcia črevného traktu
 • Normálna funkcia pečene
 • Normálna funkcia srdca a ciev
 • Hladiny glukózy v krvi
 • Normálny stav kostí a kĺbov


Ostatné bylinky:

 • Kapary (Caper bush) - Normálna funkcia pečene, chuť do jedla

 • Ľuľok čierny (Solanum nigrum) - Normálna funkcia močových ciest, prirodzená obranyschopnosť

 • Vrcholiak arjuna (Terminalia arjuna) - antioxidant, normálna funkcia pečene, normálna funkcia kardiovaskulárneho systému

 • Senna (Cassia occidentalis) - normálna funkcia pečene, podpora čistenia pečene, normálna funkcia črevného traktu, prirodzená imunita

 • Rebríček obyčajný (Achillea millefolium) - normálne trávenie a funkcia žlčníka, antioxidant a podpora normálnej funkcie močových ciest

 • Tamaryšek francouzský (Tamarix Gallica) - antioxidant, normálne trávenie a činnosť pečene, podporuje čistenie, posilňuje prirodzenú obranyschopnosť 

Odporúčané dávkovanie:

Ako doplnok stravy užívajte jednu až dve tablety dvakrát denne s vodou.

Zloženie:

Veľkosť dávky: 4 tablety
Balenie obsahuje 25 dávok. 
Kvantita
v 1 porcii
%RHP*
Capparis spinosa prášok 260 mg **
Cychorium intybus prášok 260 mg ** 
Oxid železitý (Mandur bhasma) 132 mg ** 
Solanum nigrum prášok 128 mg ** 
Terminália arjuna prášok 128 mg ** 
Cassia occidentalis prášok 64 mg ** 
Achillea millefolium prášok 64 mg ** 
Tamarix gallica - prášok 64 mg ** 
*% referenčná hodnota denného príjmu 
**% referenčné hodnoty denného príjmu nie sú stanovené

Ďalšie zložky:

mikrokryštalická celulóza (emulgátor), sodná soľ karboxymetylcelulózy (stabilizátor), sodná soľ karmelózy (stabilizátor), stearan horečnatý (glazúra), koloidný oxid kremičitý (protihrudkujúca látka)

Upozornenie:

Diétny doplnok. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte pri izbovej teplote, v suchu a na tmavom mieste. Ak máte zdravotné ťažkosti, ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa pred použitím tohto výrobku s lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Balenie: 100 tabliet

Krajina: India


Považujete opis produktu za všeobecný a nedostatočný?

Súčasná legislatíva nám bohužiaľ neumožňuje vysvetliť podrobné pôsobenie týchto prírodných látok, preto sa odporúča samoštúdium. (Google, Wikipédia, Healthline)

cirhóza, pečeň, detoxikácia, detox

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravie a krása
Hmotnosť: 0.04 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
TK Avatar autora | 25.5.2022
som velmi spokojny , rychle vybavenie

Spoločnosť Himalaya bola založená v roku 1930 v Indii skromným a oddaným človekom, pánom M. Manalom. Inšpiráciou mu boli dedinčania, ktorí používali korene miestnych bylín na kŕmenie slonov, aby upokojili ich rozrušené stáda. Odvtedy sa jeho snom stalo skúmať tajomstvá prírody. Bol odhodlaný priniesť ľuďom prísľub liečivej sily prírody a využiť na to vedecký výskum. Celé dni trávil na bicykli po barmských lesoch a učil sa o bylinkách od miestnych liečiteľov. Veril, že fungovanie bylinných liekov by malo byť vedecky dokázané. Prestal nosiť matkine náramky a kúpil si svoj prvý ručný tabletovací prístroj. V roku 1930 tak položil základy spoločnosti Himalaya.

Víziou spoločnosti Himalaya bolo priniesť tradičnú indickú vedu ajurvédu do spoločnosti vo forme podobnej modernej medicíne. Ajurvédska medicína (prírodné rastlinné prípravky) sa praktizuje už viac ako 7 000 rokov na liečbu rôznych symptómov.

Spoločnosť Himalaya sa zaviazala vyrábať prírodné, účinné a bezpečné produkty, ktoré pomáhajú ľuďom viesť bohatší a zdravší život a udržať si zdravie. Tieto kvalitné produkty sú orientované na výsledky a dokážu pôsobiť bez toho, aby ovplyvňovali iné v súčasnosti používané lieky.

V súčasnosti je Himalaya poprednou svetovou organizáciou v oblasti zdravia a bylinnej medicíny s takmer 500 výrobkami vo viac ako 100 krajinách, ktoré sú široko odporúčané lekármi na celom svete.

Himalaya Wellness Company, Makali, Bengaluru - 562162 / Himalaya Wellness Latvia SIA. Elizabetes str. 11-10, Riga, LV-1010, Lotyšsko