VERNOSTNÝ PROGRAM

vernostni-program-1418x441-SK-popisek

SME VĎAČNÍ ZA VAŠU VERNOSŤ!

Vážení zákazníci,

aby sme vám spríjemnili nakupovanie a aby ste si nakupovanie ešte viac obľúbili, rozhodli sme sa spustiť systém vernostných zliav s účinnosťou od 26. 4. 2022.

Hneď po registrácii automaticky získate zľavu 2 % na každý ďalší nákup. Súčet hodnôt všetkých vašich objednávok zvýši vašu zľavu, ktorá môže dosiahnuť až 8 % na celý náš sortiment. Započítavajú sa len zaplatené a doručené objednávky.

Registrovaným zákazníkom, ktorí u nás v minulosti nakúpili, sa zľava automaticky načíta do ich profilu.

Po prihlásení už vidíte v našom e-shope ceny po zľave, takže nie je potrebné nikde zadávať žiadny kód.

Veľkosť zliav podľa celkovej hodnoty objednávok:

Hodnota objednávok Výška zľavy
pre registráciu 2%
od 80 € 3%
od 165 € 4%
od 330 € 5%
od 575 € 6%
od 820 € 7%
nad 1230 € 8%

uvedené čiastky sú vrátane DPH.

Podmienky vernostného programu:

1) Musíte sa zaregistrovať v našom e-shope - zaregistrovať sa môžete tu: /registracia/ Po registrácii automaticky získate zľavu 2 %.

2) Aby sa vaša objednávka započítala do vášho užívateľského profilu, musíte byť pri jej vytváraní PRIHLÁSENÝ! Prihlásite sa vpravo hore a na mobilných telefónoch vľavo hore kliknutím na ikonu osoby.

3) Maximálna zľava, ktorú môžete dosiahnuť, je 15 %. To platí, ak sa vaše zľavy sčítajú, napríklad keď použijete zľavový kupón, ktorý sme vám poslali e-mailom. Ak teda máte zľavu napr. 7 % a my vám pošleme kupón na ďalších 10 %, nedostanete zľavu 17 %, ale len 15 % (7 % + 8 % z kupónu).

4) Ak si chcete udržať úroveň zľavy, musíte uskutočniť nákup aspoň raz za 365 dní od posledného nákupu.

5) Vernostná zľava platí aj na zľavnené položky.

Upozornenie:

Vyhradzujeme si právo kedykoľvek zmeniť podmienky tohto vernostného programu. Zľavy nie sú právne vymáhateľné. Vyhradzujeme si právo vylúčiť z programu zákazníkov s nadmerným počtom vrátených objednávok.