Dětské intimní mycí prostředky

Intímny gél pre deti je špeciálne navrhnutý tak, aby bol šetrný k citlivej pokožke detí a zároveň poskytoval účinnú ochranu a čistiace vlastnosti. Tieto produkty sú formulované s ohľadom na potreby detskej intímnej hygieny a sú často vyrobené z miernych, hypoalergénnych zložiek, ktoré minimalizujú riziko podráždenia alebo alergických reakcií.

Intímny gél pre deti je navrhnutý tak, aby udržoval prirodzené pH pokožky a podporoval zdravú mikroflóru v intímnych oblastiach. Produkty môžu obsahovať prírodné hydratačné a upokojujúce zložky, ako je aloe vera, harmanček alebo ovsené extrakty, ktoré pomáhajú udržiavať pokožku jemnú a hydratovanú.

 

1 položiek celkom
Little Siberica Jemný intímny gél pre deti, Organicky certifikované, 250 ml
💚 BIO
€5,31

Intímny gél pre chlapcov a dievčatá na báze organických hydrolátov sibírskej borovice, organických výťažkov z bielej komonice a proskurníka lekárskeho, jemne čistí, udržiava...

Kód: NS111

Pri výbere intímneho gélu pre deti je dôležité dať pozor na zloženie a uprednostniť produkty, ktoré sú špeciálne vyvinuté na detskú pokožku. Tieto produkty by mali byť bez parabénov, silných parfumov a ďalších potenciálne dráždivých chemikálií.

Intímna hygiena je dôležitou súčasťou celkovej starostlivosti o deti, a vhodne zvolený intímny gél môže pomôcť zaistiť, že táto starostlivosť je vykonávaná šetrne a efektívne. Odporúča sa tiež konzultovať použitie týchto produktov s pediatrom alebo dermatológom, najmä ak má dieťa extra citlivú pokožku alebo špecifické zdravotné potreby.