Kokosové masla

Kokosové maslo je vysoko výživný a univerzálny produkt, ktorý je obľúbený ako v kuchyni, tak aj v oblasti starostlivosti o telo. Toto maslo je vyrobené z dužniny kokosových orechov a obsahuje prirodzené kokosové oleje spolu s vlákninou a ďalšími živinami z kokosu. Vďaka svojej bohatej, krémovej textúre a jemnej kokosovej chuti je ideálne pre množstvo kulinárskych použití, od pečenia a varenia až po prípravu smoothie a dezertov.

 

1 položiek celkom
NATIOS Kokosové maslo jemné, 500 g
€7,43

Kokokosový krém (tiež maslo) je vyrobený zo 100 % prírodných zložiek, vďaka čomu má nielen výraznú chuť, ale pomáha vám aj zabezpečiť si dennú dávku výživných vitamínov a...

Kód: 4036

Kokosové maslo môže byť taktiež použité ako prírodný hydratačný krém pre pokožku alebo ako kondicionér na vlasy, poskytujúci hĺbkovú výživu a hydratáciu. Je to skvelá alternatíva pre tých, ktorí hľadajú prírodné, jednoduché ingrediencie bez pridaných chemikálií alebo konzervantov.

Jeho vysoký obsah zdravých tukov, najmä stredne reťazcových triglyceridov, robí kokosové maslo užitočným pre podporu zdravého metabolizmu a môže byť tiež užitočné v rámci vyváženého jedálnička pre tých, ktorí sa snažia o udržanie zdravej hmotnosti. Kokosové maslo je tiež prirodzene bezlepkové a vhodné pre vegánov, čo ho robí skvelou voľbou pre rôzne diétne potreby.