Himalaya Septilin 100 tabliet - podpora imunitného systému

Kód: 3242
€5,99 €4,99 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Septilin obsahuje kombináciu bylín, ktorých hlavným účinkom je podpora imunitného systému. Septilín pôsobí aj ako antioxidant. Podporuje tiež normálny stav pokožky alebo napríklad normálnu funkciu pečene a obličiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Himalaya Septilin 100 tabliet - podpora imunitného systému

Septilin obsahuje kombináciu bylín, ktorých hlavným účinkom je podpora imunitného systému. Septilín pôsobí aj ako antioxidant. Podporuje tiež normálny stav pokožky alebo napríklad normálnu funkciu pečene a obličiek.

  • Myrha guggul (Balsamodendron mukul) - Podporuje imunitný systém, pôsobí ako antioxidant. Podporuje normálnu pokožku, hlbokú kožu a kosti
  • Chebula srdcolistá (Tinospora cordifolia) - podporuje imunitu a pôsobí ako antioxidant. Podporuje normálny stav kĺbov, pečene a dýchacieho systému
  • Rakytník rešetliakový (Rubia cordifolia) - antioxidant, ktorý podporuje imunitu. Podporuje normálnu funkciu pečene, obličiek a nervového systému. 
  • Emblica officinalis - podporuje imunitný systém a normálne trávenie
  • Moringa pterygosperma - Podporuje normálnu hladinu glukózy v krvi

Odporúčané dávkovanie:

Deti jednu tabletu trikrát denne. Dospelí dve tablety trikrát denne. Užívajte s jedlom a vodou

Zloženie:

Veľkosť dávky: 6 tabliet
Balenie obsahuje 16 dávok. 
Kvantita
v 1 porcii
%RHP*
Balsamodendron mukul 972 mg  **
Shankh bhasma (Lastura Calx) 192 mg  ** 
Výťažok z Maharasnadi quath 390 mg  ** 
Výťažok z Tinospora cordifolia 294 mg  ** 
Výťažok z Rubia cofdifolia 192 mg  ** 
Výťažok z Emblica officinalis 96 mg  ** 
Výťažok z Moringa pterygosperma 96 mg  ** 
Výťažok z Glycyrrhiza glabra 36 mg  ** 
*% referenčná hodnota denného príjmu 
**% referenčné hodnoty denného príjmu nie sú stanovené

Ďalšie zložky:

mikrokryštalická celulóza (stabilizátor), sodná soľ karboxymetylcelulózy (stabilizátor), stearan horečnatý (glazúra), krospovidón (stabilizátor), koloidný oxid kremičitý (protihrudkujúca látka)

Upozornenie:

Diétny doplnok. Uchovávajte mimo dosahu detí. Septilin nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte pri izbovej teplote, v suchu a na tmavom mieste. Ak máte zdravotné ťažkosti, ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa pred použitím tohto výrobku so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Balenie: 100 tabliet

Krajina: India


Považujete opis produktu za všeobecný a nedostatočný?

Súčasná legislatíva nám bohužiaľ neumožňuje vysvetliť podrobné pôsobenie týchto prírodných látok, preto sa odporúča samoštúdium. (Google, Wikipédia, Healthline)

imunita, protizápalové, infekcia, imunita, antimikrobiálne

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravie a krása
Hmotnosť: 0.05 kg
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
D Avatar autora | 3.2.2023
Septilin používam roky, už pri prvých príznakoch nasadím dávku 3-4 x 2 tbl (bolesť hrdla, horúčka, prechladnutie, kašeľ ...) spolu s kofletom (cmúľacie pastilky)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Himalaya bola založená v roku 1930 v Indii skromným a oddaným človekom, pánom M. Manalom. Inšpiráciou mu boli dedinčania, ktorí používali korene miestnych bylín na kŕmenie slonov, aby upokojili ich rozrušené stáda. Odvtedy sa jeho snom stalo skúmať tajomstvá prírody. Bol odhodlaný priniesť ľuďom prísľub liečivej sily prírody a využiť na to vedecký výskum. Celé dni trávil na bicykli po barmských lesoch a učil sa o bylinkách od miestnych liečiteľov. Veril, že fungovanie bylinných liekov by malo byť vedecky dokázané. Prestal nosiť matkine náramky a kúpil si svoj prvý ručný tabletovací prístroj. V roku 1930 tak položil základy spoločnosti Himalaya.

Víziou spoločnosti Himalaya bolo priniesť tradičnú indickú vedu ajurvédu do spoločnosti vo forme podobnej modernej medicíne. Ajurvédska medicína (prírodné rastlinné prípravky) sa praktizuje už viac ako 7 000 rokov na liečbu rôznych symptómov.

Spoločnosť Himalaya sa zaviazala vyrábať prírodné, účinné a bezpečné produkty, ktoré pomáhajú ľuďom viesť bohatší a zdravší život a udržať si zdravie. Tieto kvalitné produkty sú orientované na výsledky a dokážu pôsobiť bez toho, aby ovplyvňovali iné v súčasnosti používané lieky.

V súčasnosti je Himalaya poprednou svetovou organizáciou v oblasti zdravia a bylinnej medicíny s takmer 500 výrobkami vo viac ako 100 krajinách, ktoré sú široko odporúčané lekármi na celom svete.

Himalaya Wellness Company, Makali, Bengaluru - 562162 / Himalaya Wellness Latvia SIA. Elizabetes str. 11-10, Riga, LV-1010, Lotyšsko