Reflex Creapure® Creatine, Kreatín monohydrát, 500 g

Kód: 10540
€40,43 €33,69 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Záruka najčistejšieho a najbezpečnejšieho produktu na súčasnom trhu. Kreatín monohydrát sa používa už mnoho rokov vo všetkých športoch. Kreatín je telu vlastná látka, ktorá je prítomná v každej ľudskej bunke ako zdroj obnovy bunkovej energie ATP.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reflex Creapure® Creatine, Kreatín monohydrát, 500  g
 
V závislosti od telesnej hmotnosti a množstva svalovej hmoty predstavujú zásoby kreatínu množstvo od 100 do 150 g obsiahnuté v celom tele. Z tohto množstva sa pri bežných fyzických aktivitách denne spotrebujú 2 až 4 g kreatínu. Polovicu tohto množstva si telo vyprodukuje samo, zvyšok musí dodať potravou. To zodpovedá približne 500 g hovädzieho mäsa alebo rýb denne, čo je z praktického hľadiska veľmi náročné.

Použitie

Kreatín monohydrát je ideálny pre širokú škálu športových disciplín od kulturistiky až po všetky športy, kde sa vyžaduje výbušná sila a dynamika. Na trhu je dnes k dispozícii široká škála foriem kreatínu, ale rozhodujúce je, ktoré produkty sú overené a bezpečné.

"Pohár studenej vody môže obsahovať škodlivé baktérie a mikróby, aj keď sa na prvý pohľad nelíši od 100% čistej vody."

To isté platí aj pre kreatín. Biely prášok, ktorý na prvý pohľad vyzerá čisto, môže obsahovať toxické látky a nečistoty. Spôsob výroby a výber surovín je rozhodujúcim bodom výroby kvalitného kreatín monohydrátu. Nekvalitné suroviny a neúplný výrobný proces, ktorý nie je neustále monitorovaný, vedú k obsahu nežiaducich nečistôt, ako sú kreatinín, dikyandiamid a dihydrotriazín. Tie následne zaťažujú obličky a celý organizmus, čo môže viesť k veľmi negatívnym dôsledkom na celkové zdravie jedinca.

Creapure® je prémiová, celosvetovo uznávaná značka kreatín monohydrátu, ktorá zaručuje maximálnu čistotu, bezpečnosť a maximálnu účinnosť.
 
Balenie: 250 g
 
Odporúčané dávkovanie: 

Doplnková fáza: Rozmiešajte 5 g (cca 1 zarovnaná 5 ml odmerka*) v 500 ml vody, ovocnej šťavy alebo náhrady jedla. Konzumujte 4 porcie denne v pravidelných intervaloch počas 5 dní.

Udržiavacia fáza: Rozmiešajte 5 g (približne 1 zarovnaná 5 ml odmerka*) v 500 ml vody, ovocnej šťavy alebo náhrady jedla. Konzumujte 1 porciu denne. *Vrátane lopatky, ktorá môže počas prepravy spadnúť na dno. Odmerka meria objem, nie hmotnosť. Na presnejšie meranie použite stupnicu. Tento výrobok sa predáva na hmotnosť, nie na počet porcií. 
 
1 porcia zodpovedá 5 g. Balenie obsahuje 100 dávok.

Upozornenie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neprekračujte odporúčanú dávku. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Vhodné pre vegetariánsku stravu.
 


Zloženie: Creapure® kreatín monohydrát 100%. 
 


Čím sa Creapure® kreatín líši od konkurencie?

Napriek množstvu kreatínových foriem a výrobcov na trhu je Creapure® jediným kreatínom na trhu, ktorý je dôsledne testovaný na prítomnosť nežiaducich nečistôt (kreatinín, dikyandiamid, dihydrotriazín, tiomočovina). Nemecký výrobca AlzChem AG zaručuje najvyššiu kvalitu.
 
Garancia spoločnosti Reflex Nutrition
 
  • Inovatívne technológie
  • Najvyššie hodnotenie použitých surovín
  • Vyrobené zo 100 % zelenej energie
  • Vyrobené zo 100 % zelenej energie
  • Vyrobené zo 100 % zelenej energie
  • Nezávislé testovanie na neprítomnosť dopingových látok
  • Absolútna čistota a zdravotná bezpečnosť výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: Kreatín
Hmotnosť: 0.52 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vyrobeno: AB Sports Nutrition, Sea View Way, Bringhton, BN2 6NT, Velká Británie