Jedlá sóda

Jedlá sóda, známa tiež ako hydrogénuhličitan sodný, je univerzálna a užitočná látka so širokou škálou použitia v domácnosti a v stravovaní. Najčastejšie v súvislosti s upratovaním domácnosti. Na Natima.sk je dostupná v baleniach s hmotnosťou 1 kg, čo je ideálne pre tých, ktorí ju používajú pravidelne a vo väčších množstvách.

 

2 položiek celkom
Allnature Jedlá sóda, 1000 g
€2,41

Allnature Jedlá sóda je všestranným pomocníkom pre ekologickú domácnosť. Jedlú sódu možno použiť pri upratovaní domácnosti a na každodennú hygienu. Je zásaditá a môže pomôcť pri...

Kód: 13992 V
Allnature Jedlá sóda, 100 g
€1,60

Allnature Jedlá soda je všestranný pomocník pro ekologickou domácnost. Jedlou sodu můžete využít během úklidu domácnosti i při každodenní hygieně. Působí zásaditě, může pomoci...

Kód: 16334 V

Jedlá sóda sa často používa ako kypriaci prostriedok v pečení, kde reaguje s kyselinami v zmesi, uvoľňuje oxid uhličitý a robí cesto nadýchanejšie. Má tiež vynikajúce čistiace a odmasťovacie schopnosti, a je preto obľúbená na ekologické čistenie v domácnosti.

Vďaka svojim vlastnostiam sa jedlá sóda hodí aj pre osobnú hygienu, napríklad ako súčasť domácich zubných pást alebo ako prísada do kúpeľových solí. Jej univerzálnosť a bezpečnosť pri použití robí z jedlej sódy populárny a multifunkčný produkt pre každodenné použitie.