Bylinné kvapky Kotvičník plod (Tribulus terrestris) - tinktúra, 50 ml

Kód: 2688
€5,86 €4,88 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Kotvičník plod (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z plodov liečivej rastliny sasanky lekárskej pre správnu hormonálnu aktivitu a správnu funkciu pohlavných orgánov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kotvičník plod (bylinná tinktúra - Pavlovej bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z plodu liečivé rastliny kotvičníka zemného pre správnu hormonálnu aktivitu a správnej funkcie pohlavných orgánov. Plody obsahujú viac účinných látok, ako vňať.

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris, čeľaď kacibovité - Zygophyllaceae, CZ: Kotvičník zemní).

Zdravotné tvrdenie týkajúce sa tejto liečivej rastliny v zložení predloženom Európskej komisii na schválenie (on hold): Pohlavné orgány/hormonálna aktivita. Normálna funkcia močového systému (močenie). Zdravie ústnej dutiny a ďasien. Normálny stav pokožky. Telo a svalový tonus - energia. Normálna funkcia kardiovaskulárneho systému, zrážanie krvi, čistenie krvi. Prirodzená obrana - imunitný systém. Normálne fungovanie nervového systému. Normálne fungovanie dýchacieho systému. Normálna funkcia močového systému a reprodukčného systému.

Nariadenie ES č. 1924/2006 o zdravotných tvrdeniach a nariadenie ES č. 1169/2011 o zdravotných tvrdeniach nám neumožňuje poskytovať viac informácií o tejto liečivej rastline na tejto webovej stránke.

Viac informácií možno získať z renomovaných voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.


Dávkovanie:
Dospelí 15 kvapiek pod jazyk 3x denne alebo 20 kvapiek do vody alebo čaju 3x denne. Užívajte 15 minút pred požitím jedla, nápoja alebo iného produktu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie tinktúry: bylinný extrakt lihoglycerolu. Obsah sušiny extraktu: mletá sasanka (plod) 308 mg v ODD 60 kvapiek. Obsah alkoholu 40 %.

UPOZORNENIE: Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Môže spôsobiť fotosenzitivitu u citlivých osôb. Neskladujte na priamom slnečnom svetle. Prípadný zákal nie je škodlivý. Výživový doplnok - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najlepších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: DOPLNKY STRAVY
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40 %
Použitie: Zlepšuje potenciu a libido. Inkontinencia, pečeň
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika