Bylinné kvapky Spermafit - tinktúra, 50 ml

Kód: 4768
€6,07 €5,06 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Spermafit (bylinná tinktúra - bylinné kvapky z rady Bylinkárovo tajomstvo). Prírodný bylinný extrakt z liečivých rastlín na zvýšenie produkcie a pohyblivosti spermií, plodnosti, sexuality, výdrže a vitality.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spermafit (bylinná tinktúra - bylinné kvapky z rady Bylinkárovo tajomstvo). Prírodný bylinný extrakt z liečivých rastlín na zvýšenie produkcie a pohyblivosti spermií, plodnosti, sexuality, výdrže a vitality.

Neplodnosť je neschopnosť počať dieťa pri pravidelnom nechránenom pohlavnom styku opakovanom dvakrát týždenne počas viac ako jedného roka. Neplodnosť u mužov predstavuje 35 až 50 % neplodnosti párov. Najčastejšími príčinami mužskej neplodnosti sú zvyčajne nízky počet spermií a zlá kvalita spermií. Medzi faktory, ktoré znižujú kvalitu spermií, patrí znečistené životné prostredie, fajčenie, alkohol, stres alebo nezdravý životný štýl. Zabráňte zvýšenej teplote semenníkov (tesná spodná bielizeň, horúci kúpeľ atď.). Výsledný účinok na kvalitu spermií sa prejaví približne za tri mesiace, čo je približný čas dozrievania spermií.

Mužská neplodnosť - pôsobenie tinktúry: Kozinec blanitý pôsobí ako afrodiziakum a zároveň zlepšuje pohyblivosť spermií. Kotvičník patrí medzi najefektívnejšie prostriedky zlepšujúce potenciu a libido. U mužov dokáže zvýšiť hladinu testosterónu až o 30% a podporuje tvorbu spermií. Žerucha peruánska (maca) zvyšuje plodnosť mužov i žien. Zlepšuje duševnú i fyzickú sviežosť, imunitu a krvotvorbu.

Zdravotné tvrdenie týkajúce sa tejto zmesi liečivých rastlín v zložení predloženom Európskej komisii na schválenie (on hold): Pohlavné orgány/hormonálna aktivita. Normálna funkcia močového systému (močenie). Zdravie ústnej dutiny a ďasien. Normálny stav pokožky. Plodnosť. Sexualita. Hormonálny systém - menopauza. Zdroj fytoestrogénu. Fyzické a duševné zdravie. Vytrvalosť, vitalita. Prirodzená obrana - imunitný systém. Normálne fungovanie cievneho systému. Adaptogén - odolnosť. Antioxidant. Krvný tlak. Normálna hladina cukru v krvi. Normálna funkcia kardiovaskulárneho systému - krvný obeh - udržiavanie normálneho krvného tlaku. Normálna funkcia obličiek a močového mechúra. Vylučovanie. Pohyblivosť kĺbov. (predmenštruačný a menopauzálny komfort. Prirodzená obrana - odolnosť. Pohyblivosť spermií.

Nariadenie ES 1924/2006 o zdravotných tvrdeniach a 1169/2011 o liečebných tvrdeniach nám neumožňuje poskytovať viac informácií o tejto liečivej rastline na tejto webovej stránke.

Viac informácií môžete získať z renomovaných voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.

Dávkovanie: 3-krát denne 30 - 50 kvapiek. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie tinktúry: veľjemný melasový etanol 40%, liečivé rastliny (byliny) - kotvičník zemný plod (Tribulus terrestris), kozinec blanitý koreň, žerucha peruánska (maca) koreň (Lepidium meyenii).

UPOZORNENIE: Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnečnom svetle. Prípadný zákal nie je problém. Výživový doplnok - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najlepších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Liehovosť: 40 %
Použitie: Podpora hormonálneho zdravia mužov, podpora plodnosti a libida

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika