Bylinné kvapky Močové kamene - tinktúra, 50 ml

Kód: 2308
🌱 Vegan
€5,90 €4,92 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Močové (obličkové) kamene (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z liečivých rastlín na normálnu funkciu močových ciest. Tinktúra na rozpúšťanie a vyháňanie kameňov a piesku z močových ciest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Močové (obličkové) kamene (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z liečivých rastlín na normálnu funkciu močových ciest.

Tinktúra na rozpúšťanie a vyháňanie kameňov a piesku z močových ciest. (obličková panvička, močovod, močový mechúr, močová trubica).

Lomikameň rozpúšťa soli kyseliny močovej - teda uráty.

Prietržník rozpúšťa soli kyseliny šťaveľovej - teda oxaláty (šťaveľany).

Ihlice tŕnistá zvyšuje vylučovanie kyseliny močovej, blahodarne pôsobí na obličky a močové cesty.

Smotánka ovplyvňuje močové cesty a obličkové kamene a odbúrava z tela toxíny.

Hlavnou drogou tejto zmesi je morená farbiarska. Pomáha pri kameňoch a piesku v odvodných močových cestách aj v obličkách.

Zdravotné tvrdenia týkajúce sa tejto zmesi liečivých rastlín vo formulácii predloženej Európskej komisii na schválenie (on hold): Normálny funkcie močových ciest - obličky. Pôsobí protizápalovo. Normálna činnosť pečene. Metabolizmus sacharidov. Normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému - cholesterol v krvi. Prebiotikum. Antioxidant. Normálne trávenie - stimulácie. Normálna činnosť žalúdka. Detoxikácia - vylučovanie. Normálny stav kostí, vlasov a nechtov. Normálna činnosť cievnej sústavy. Ťažké nohy. Nervová rovnováha. Duševná rovnováha. Koncentrácia. Intelektuálne aktivita. Normálny stav pokožky. Vylučovanie vody z organizmu. Osvieženie tela. Vitalita - energie. Normálny stav kĺbov. Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém. Normálne funkcie prostaty. Normálne funkcie dýchacieho systému. Obsahuje minerály, železo. Lupiny, hojenie rán.

Nariadenia ES 1924/2006 o zdravotných tvrdeniach a 1169/2011 o liečebných tvrdeniach nám neumožňuje na týchto stránkach uvádzať viac informácií k tejto liečivej rastline.

Viac informácií získate zo serióznych voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.

Dávkovanie: Dospelí 3x denne 15 kvapiek pod jazyk alebo 3x denne 20 kvapiek do vody či čaju. Užívajte 15 minút pred požitím stravy, nápoje či ďalšieho prípravku.

Zloženie tinktúry: bylinný lihoglycerolový extrakt. Obsah sušiny extraktu: 27 mg lomikameň (Saxifraga granule), 8 mg Prietržník (Herniaria glabra), 54 mg ihlice (Onosis spinosa), 30 mg púpava koreň (Taraxacum officinale), 23 mg morená farbiarsky (Rubia tinctorum) v ODD 60 kvapiek. Lihovost 40%.

UPOZORNENIE: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnku. Prípadný zákal nie je na závadu. Doplnok stravy - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najkvalitnejších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40 %
Použitie: obličkové kamene, prirodzená obranyschopnosť, lupiny, hojenie rán
Položka bola vypredaná…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
SR Avatar autora | 27.6.2024
Spokojný, ale môžem ho užívať iba večer, lebo obsahuje 40% alkohol.
5
JH Avatar autora | 21.6.2024
zatial som spokojna vyplavili sa kamene, dobry produkt

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika