AROMKA Prírodná vonná sviečka palmová, Vanilka, Set 10 ks čajových sviečok v plechu

Kód: 830/24B
€5,47 €4,56 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Táto výrazná vôňa vám spríjemní dlhé večery strávené s dobrou knihou. Nechajte sa obklopiť sladkou vanilkou, ktorá je ideálna aj na vianočné zimné chvíle strávené s rodinou. Vedeli ste, že vôňa vanilky čistí a dezinfikuje vzduch? Potrebujete harmonizovať svoju psychiku? V tomto prípade je voľba jasná!

Detailné informácie

Podrobný popis

AROMKA Prírodná vonná sviečka palmová, Set 10 ks čajových sviečok v plechu - Vanilka

Táto výrazná vôňa vám spríjemní dlhé večery strávené s dobrou knihou. Nechajte sa obklopiť sladkou vanilkou, ktorá je ideálna aj na vianočné zimné chvíle strávené s rodinou. Vedeli ste, že vôňa vanilky čistí a dezinfikuje vzduch? Potrebujete harmonizovať svoju psychiku? V tomto prípade je voľba jasná!

Sviečky AROMKA sa vyrábajú z certifikovaného ekologického palmového vosku (RSPO*), ktorý sa získava zberom voľne opadaných bobúľ. Určite sa teda nemusíte báť, že by kvôli výrobe tejto sviečky boli rúbané pralesy.

Sviečky AROMKA sa vyrábajú poctivou ručnou výrobou v Českej republike s viac ako 30-ročnou tradíciou.

Farba vosku: Hnedá
Tvar sviečky: Valec
Vôňa: Vanilka
Typ vosku: Palmový vosk, certifikovaný RSPO*
Obsah náplne: 40 ml
Priemer: 4 cm
Výška: 1,5 cm


ODPORÚČANIA:

Nikdy nenechávajte sviečky bez vašej prítomnosti. Ak chcete dosiahnuť dlhší čas horenia, pred zapálením vždy skráťte knôt na dĺžku 1 cm. Môže sa stať, že sa na ňom vytvorí čierna bambulka. V takom prípade sfúknite plameň, znovu zastrihnite knôt a potom môžete opäť pokračovať v horení sviečky.

Páľte sviečku na nehorľavom povrchu.

Nenechajte sviečku úplne dohorieť. Pokiaľ má sviečka už len 0,5 cm, plameň sfúknite. Zabránite tak možnému poškodeniu skla alebo podstavca.

Dodatočné parametre

Kategória: Čajové sviečky
Hmotnosť: 0.17 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť AROMKA bola založená v roku 1989. Začali s klasickou technikou výroby sviečok - odlievaním vosku do formy. Neskôr sa ich sortiment rozšíril o vianočné sviečky. V súčasnosti sa spoločnosť Aromka špecializuje najmä na výrobu ručne odlievaných aromatických sviečok z prírodného materiálu.

Snažia sa dostať na trh kvalitou a balením každého výrobku, ktoré síce nie sú určené prísnou kontrolou manažmentu, ale sú spoločným záujmom všetkých zamestnancov spoločnosti. Spoľahlivosť, flexibilita, zodpovednosť a estetické cítenie sú pre každého zamestnanca záväzné a zaručujú vašu spokojnosť.

Sviečky sa vyrábajú zo sójového, palmového a repkového vosku. A čím je sviečka z prírodného vosku zaujímavá? Ako sa líši od parafínovej sviečky?

Okrem všeobecných informácií poskytnutých výrobcom je potrebné zdôrazniť základný fakt - prírodný vosk neobsahuje žiadne chemické prísady, neobsahuje petrolej ani iné ropné deriváty, ako je to v prípade klasických parafínových sviečok. A čo viac? Sviečky vyrobené z tohto prírodného vosku nedymia. Odlievajú sa ručne do foriem a pri dôkladnom dodržaní technologického postupu sa na sviečkach vytvárajú špeciálne kryštalické vzory, ktoré sa líšia v závislosti od druhu použitého vosku. Túžbou spoločnosti AROMKA je inšpirovať vás k používaniu týchto zdravotne bezpečných sviečok, ktoré spríjemnia váš domov, uvoľnia vás a zároveň vám spríjemnia špeciálne slávnostné udalosti vo vašom živote.

Sviečky AROMKA sa vyrábajú z certifikovaného organického palmového vosku (RSPO*), ktorý sa získava zberom voľne opadaných plodov. Takže sa určite nemusíte obávať, že by sa na výrobu palmových sviečok vyrúbali lesy.

*Certifikát RSPO označuje palmový olej, ktorý pochádza z udržateľných zdrojov a spĺňa prísne environmentálne kritériá.

Sviečky AROMKA sa vyrábajú poctivou ručnou prácou v Českej republike s viac ako 30-ročnou tradíciou.

Aromka Brno s.r.o., Vídeňská 91, 639 00 Brno