AROMKA Prírodná vonná sviečka palmová, Kvet Bavlny, Valec 3 knôty, priemer 11,4 cm, výška 12 cm

Kód: 737/28A
€15,34 €12,78 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Prevoňajte svoj interiér sofistikovanou vôňou čistej bavlny. Jej jemná vôňa je ideálna pre jarné obdobie. Jej čistota vnesie do vášho interiéru sviežosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

AROMKA Prírodná vonná sviečka palmová, Valec 3 knôty, priemer 11,4 cm, výška 12 cm - Kvet Bavlny

Prevoňajte svoj interiér sofistikovanou vôňou čistej bavlny. Jej jemná vôňa je ideálna pre jarné obdobie. Jej čistota vnesie do vášho interiéru sviežosť.

Sviečky AROMKA sa vyrábajú z certifikovaného ekologického palmového vosku (RSPO*), ktorý sa získava zberom voľne opadaných bobúľ. Určite sa teda nemusíte báť, že by kvôli výrobe tejto sviečky boli rúbané pralesy.

Sviečky AROMKA sa vyrábajú poctivou ručnou výrobou v Českej republike s viac ako 30-ročnou tradíciou.

Farba vosku: Biela
Tvar sviečky: Valec
Vôňa: Kvet bavlny
Typ vosku: Palmový vosk, certifikovaný RSPO*
Obsah náplne: 1040 g
Priemer: 11,4 cm
Výška: 12 cm
Doba horenia: ±85 h


*Certifikát RSPO označuje palmový olej, ktorý pochádza z udržateľných zdrojov a spĺňa prísne kritériá na ochranu životného prostredia.

ODPORÚČANIA:

Neodstraňujte ochrannú fóliu z tejto sviečky!

Nikdy nenechávajte sviečky bez vašej prítomnosti. Ak chcete dosiahnuť dlhší čas horenia, pred zapálením vždy skráťte knôt na dĺžku 1 cm. Môže sa stať, že sa na ňom vytvorí čierna bambulka. V takom prípade sfúknite plameň, znovu zastrihnite knôt a potom môžete opäť pokračovať v horení sviečky.

Nenechajte sviečku úplne dohorieť. Pokiaľ má sviečka už len 1 – 2 cm, plameň sfúknite. Zabránite tak možnému poškodeniu skla alebo podstavca.

Páľte sviečku na nehorľavom povrchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky voľne stojace
Hmotnosť: 1.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť AROMKA bola založená v roku 1989. Začali s klasickou technikou výroby sviečok - odlievaním vosku do formy. Neskôr sa ich sortiment rozšíril o vianočné sviečky. V súčasnosti sa spoločnosť Aromka špecializuje najmä na výrobu ručne odlievaných aromatických sviečok z prírodného materiálu.

Snažia sa dostať na trh kvalitou a balením každého výrobku, ktoré síce nie sú určené prísnou kontrolou manažmentu, ale sú spoločným záujmom všetkých zamestnancov spoločnosti. Spoľahlivosť, flexibilita, zodpovednosť a estetické cítenie sú pre každého zamestnanca záväzné a zaručujú vašu spokojnosť.

Sviečky sa vyrábajú zo sójového, palmového a repkového vosku. A čím je sviečka z prírodného vosku zaujímavá? Ako sa líši od parafínovej sviečky?

Okrem všeobecných informácií poskytnutých výrobcom je potrebné zdôrazniť základný fakt - prírodný vosk neobsahuje žiadne chemické prísady, neobsahuje petrolej ani iné ropné deriváty, ako je to v prípade klasických parafínových sviečok. A čo viac? Sviečky vyrobené z tohto prírodného vosku nedymia. Odlievajú sa ručne do foriem a pri dôkladnom dodržaní technologického postupu sa na sviečkach vytvárajú špeciálne kryštalické vzory, ktoré sa líšia v závislosti od druhu použitého vosku. Túžbou spoločnosti AROMKA je inšpirovať vás k používaniu týchto zdravotne bezpečných sviečok, ktoré spríjemnia váš domov, uvoľnia vás a zároveň vám spríjemnia špeciálne slávnostné udalosti vo vašom živote.

Sviečky AROMKA sa vyrábajú z certifikovaného organického palmového vosku (RSPO*), ktorý sa získava zberom voľne opadaných plodov. Takže sa určite nemusíte obávať, že by sa na výrobu palmových sviečok vyrúbali lesy.

*Certifikát RSPO označuje palmový olej, ktorý pochádza z udržateľných zdrojov a spĺňa prísne environmentálne kritériá.

Sviečky AROMKA sa vyrábajú poctivou ručnou prácou v Českej republike s viac ako 30-ročnou tradíciou.

Aromka Brno s.r.o., Vídeňská 91, 639 00 Brno