AROMKA Prírodná vonná sviečka palmová, Vianočný Punč, Valec 3 knôty, priemer 11,4 cm, výška 12 cm

Kód: 737/7B
Akcia 🌱 Vegan
Značka: AROMKA
€15,01 –11 %
AROMKA Prírodná vonná sviečka palmová, Vianočný Punč, Valec 3 knôty, priemer 11,4 cm, výška 12 cm
€15,01 –11 % €13,21 €11,01 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Vôňa vianočného punču dokáže navodiť tú najlepšiu vianočnú atmosféru a zahriať vás počas zimných dní. Jej intenzívne zloženie škorice, klinčekov a pomarančov vytvára krásnu hrejivú vôňu, ktorá prinesie čaro Vianoc priamo do vášho domova.

Detailné informácie

Podrobný popis

AROMKA Prírodná vonná sviečka palmová, Valec 3 knôty, priemer 11,4 cm, výška 12 cm - Vianočný Punč

Vôňa vianočného punču dokáže navodiť tú najlepšiu vianočnú atmosféru a zahriať vás počas zimných dní. Jej intenzívne zloženie škorice, klinčekov a pomarančov vytvára krásnu hrejivú vôňu, ktorá prinesie čaro Vianoc priamo do vášho domova.

Sviečky AROMKA sa vyrábajú z certifikovaného ekologického palmového vosku (RSPO*), ktorý sa získava zberom voľne opadaných bobúľ. Určite sa teda nemusíte báť, že by kvôli výrobe tejto sviečky boli rúbané pralesy.

Sviečky AROMKA sa vyrábajú poctivou ručnou výrobou v Českej republike s viac ako 30-ročnou tradíciou.

Farba vosku: Červená
Tvar sviečky: Valec
Vôňa: Vianočný punč
Typ vosku: Palmový vosk, certifikovaný RSPO*
Obsah náplne: 1040 g
Priemer: 11,4 cm
Výška: 12 cm
Doba horenia: ±85 h


*Certifikát RSPO označuje palmový olej, ktorý pochádza z udržateľných zdrojov a spĺňa prísne kritériá na ochranu životného prostredia.

ODPORÚČANIA:

Neodstraňujte ochrannú fóliu z tejto sviečky!

Nikdy nenechávajte sviečky bez vašej prítomnosti. Ak chcete dosiahnuť dlhší čas horenia, pred zapálením vždy skráťte knôt na dĺžku 1 cm. Môže sa stať, že sa na ňom vytvorí čierna bambulka. V takom prípade sfúknite plameň, znovu zastrihnite knôt a potom môžete opäť pokračovať v horení sviečky.

Nenechajte sviečku úplne dohorieť. Pokiaľ má sviečka už len 1 – 2 cm, plameň sfúknite. Zabránite tak možnému poškodeniu skla alebo podstavca.

Páľte sviečku na nehorľavom povrchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky voľne stojace
Hmotnosť: 1.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť AROMKA bola založená v roku 1989. Začali s klasickou technikou výroby sviečok - odlievaním vosku do formy. Neskôr sa ich sortiment rozšíril o vianočné sviečky. V súčasnosti sa spoločnosť Aromka špecializuje najmä na výrobu ručne odlievaných aromatických sviečok z prírodného materiálu.

Snažia sa dostať na trh kvalitou a balením každého výrobku, ktoré síce nie sú určené prísnou kontrolou manažmentu, ale sú spoločným záujmom všetkých zamestnancov spoločnosti. Spoľahlivosť, flexibilita, zodpovednosť a estetické cítenie sú pre každého zamestnanca záväzné a zaručujú vašu spokojnosť.

Sviečky sa vyrábajú zo sójového, palmového a repkového vosku. A čím je sviečka z prírodného vosku zaujímavá? Ako sa líši od parafínovej sviečky?

Okrem všeobecných informácií poskytnutých výrobcom je potrebné zdôrazniť základný fakt - prírodný vosk neobsahuje žiadne chemické prísady, neobsahuje petrolej ani iné ropné deriváty, ako je to v prípade klasických parafínových sviečok. A čo viac? Sviečky vyrobené z tohto prírodného vosku nedymia. Odlievajú sa ručne do foriem a pri dôkladnom dodržaní technologického postupu sa na sviečkach vytvárajú špeciálne kryštalické vzory, ktoré sa líšia v závislosti od druhu použitého vosku. Túžbou spoločnosti AROMKA je inšpirovať vás k používaniu týchto zdravotne bezpečných sviečok, ktoré spríjemnia váš domov, uvoľnia vás a zároveň vám spríjemnia špeciálne slávnostné udalosti vo vašom živote.

Sviečky AROMKA sa vyrábajú z certifikovaného organického palmového vosku (RSPO*), ktorý sa získava zberom voľne opadaných plodov. Takže sa určite nemusíte obávať, že by sa na výrobu palmových sviečok vyrúbali lesy.

*Certifikát RSPO označuje palmový olej, ktorý pochádza z udržateľných zdrojov a spĺňa prísne environmentálne kritériá.

Sviečky AROMKA sa vyrábajú poctivou ručnou prácou v Českej republike s viac ako 30-ročnou tradíciou.

Aromka Brno s.r.o., Vídeňská 91, 639 00 Brno