Swanson Pregnenolone 50 mg, 60 kapsúl

Kód: SWU438
€8,07 €6,73 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Super-Strength Pregnenolone je doteraz najsilnejší doplnok pregnenolónu. Ako doplnok stravy sa primárne používa na podporu funkcie mozgu. Okrem iného slúži aj ako silný hormonálny prekurzor.

Detailné informácie

Podrobný popis

Swanson Pregnenolone 50 mg, 60 kapsúl

Super-Strength Pregnenolone je doteraz najsilnejší doplnok pregnenolónu. Ako doplnok stravy sa primárne používa na podporu funkcie mozgu. Pregnenolón je neuroaktívna látka, ktorá je vysoko koncentrovaná v špecifických oblastiach zdravého mozgu. Pregnenolón bol skúmaný pre svoj potenciál podporovať kvalitu spánku a kognitívne schopnosti. Okrem iného slúži aj ako silný hormonálny prekurzor.

Odporúčané dávkovanie:

Ako doplnok stravy užívajte jednu kapsulu raz denne s vodou.

Zloženie:

veľkosť dávky: 1 kapsula
balenie obsahuje 60 dávok 
Kvantita
v 1 porcii
%RHP*
Pregnenolón 50 mg ***
*% denného referenčného príjmu
***% denného referenčného príjmu nie je stanovené

Upozornenie:

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Ak máte alebo ste v minulosti mali rakovinu prostaty, zväčšenie prostaty, ochorenie srdca, nízku hladinu "dobrého" cholesterolu (HDL) alebo ak užívate akýkoľvek iný výživový doplnok, lieky na predpis alebo voľnopredajné lieky, poraďte sa pred použitím tohto výrobku s lekárom alebo kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prekročenie odporúčanej dennej dávky môže mať závažné nežiaduce účinky na zdravie. Medzi možné vedľajšie účinky patrí akné, vypadávanie vlasov, rast ochlpenia na tvári (u žien), agresivita, podráždenosť a zvýšená hladina estrogénu. 

Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Ďalšie zložky:

Rýžová múka, želatína, palmitát vápenatý.

Balenie:

60 kapsúl

Vyrobené v USA

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravie a krása
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

swanson-logo-vectora

Spoločnosť Swanson Health Products je najväčším súkromným predajcom vitamínových doplnkov v Spojených štátoch. Spoločnosť Swanson Health Products bola založená v roku 1969.

Spoločnosť Swanson Health Products vyrába viac ako 26 000 výrobkov, od vitamínov a výživových doplnkov až po "zelené" výrobky na starostlivosť o domácnosť. Spoločnosť má viac ako 20 značiek Swanson, ktoré pokrývajú celé spektrum prírodných produktov pre zdravie, ako aj niektoré voľnopredajné lieky a biopotraviny. Výrobky Swanson poskytujú skvelý pomer ceny a kvality.

Swanson Health Products, Fargo, ND 58104, USA