Bylinné kvapky Pankreas a žlčník - tinktura, 50 ml

Kód: 2817
€6,03 €5,03 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Pankreas a žlčník (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z liečivých rastlín na normálnu funkciu pečene a žlčníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pankreas a žlčník (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z liečivých rastlín na normálnu funkciu pečene a žlčníka.

Smil ovplyvňuje vylučovanie žlče. Koriander reguluje produkciu žalúdočných štiav. Artičok zvyšuje produkciu a vylučovanie žlče. Podporuje detoxikáciu pečene a pankreasu a produkciu tráviacich enzýmov.

Zloženie tinktúry: velejemný melasový etanol, liečivé rastliny (byliny) - slamiha piesočnatý (Helichrysum arenerium), koriander siaty (Coriandrum sativum), artičok zeleninový (Cynara scolymus).

Podľa najnovších výskumov obsahuje slamiha piesočný také množstvo účinných látok, že by mohol byť využívaný oveľa komplexnejšie. Rastlina obsahuje horčiny, ktoré ovplyvňujú vylučovanie žlče, zlepšujú trávenie a urýchľujú metabolizmus. Dôležitými obsahovými látkami sú kempferol a naringenínu, ktoré ovplyvňujú sekréciu pankreasu. Celkovo potom posilňuje látkovú výmenu zvyšovaním antitoxické funkcie pečene. Blahodarné pôsobenie koriandra siateho je dané predovšetkým obsiahnutými silicami. Významne sa podieľajú na zvýšenie protikřečového účinku zmesi a reguláciu tvorby žalúdočných štiav. Artičok zeleninový zvyšuje tvorbu žlče a tiež jej vylučovanie. Podporuje detoxikačnú činnosť pečene. Podporuje pankreas vo tvorbe tráviacich enzýmov. Pôsobí aj na zápaly v oblasti pankreasu a žlučovodů.Působí na zápaly pankreasu a žlčovodov.

Zdravotné tvrdenie týkajúce sa tejto zmesi liečivých rastlín v zložení predloženom Európskej komisii na schválenie (pozastavené): Normálna funkcia pečene a žlčníka. Normálne fungovanie urogenitálneho systému žien. Normálna funkcia kardiovaskulárneho systému - cholesterol v krvi. Normálne trávenie - tvorba plynov. Imunitný systém - antioxidant. Normálna činnosť nervového systému. Normálny stav pokožky. Normálne fungovanie močových ciest. Normálne trávenie - chuť do jedla. Normálna funkcia močových ciest - obličiek. Normálna funkcia srdca/krvných lipidov. Normálne trávenie a funkcia pečene, čistenie. Kontrola hmotnosti - krvné lipidy.

Nariadenie ES č. 1924/2006 o zdravotných tvrdeniach a nariadenie ES č. 1169/2011 o zdravotných tvrdeniach nám neumožňuje poskytovať viac informácií o tejto liečivej rastline na tejto webovej stránke.

Viac informácií možno získať z renomovaných voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.

Dávkovanie: Dospelí 15 kvapiek pod jazyk 3x denne alebo 20 kvapiek do vody alebo čaju 3x denne. Užívajte 15 minút pred požitím jedla, nápoja alebo iného produktu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Obmedzenia použitia: pri žlčových kameňoch a obštrukcii žlčových ciest

Zloženie tinktúry: bylinný liehový extrakt. Obsah sušiny extraktu: artičok zeleninový (list) 38 mg, slamiha piesočný (kvet) 37 mg, koriander siaty (plod) 5 mg v ODD 60 kvapiek. Lihovost 40%.

VAROVANIE: Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnečnom svetle. Prípadný zákal nie je škodlivý. Výživový doplnok - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najlepších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: DOPLNKY STRAVY
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40 %
Použitie: Pankreas a žlčník. Antioxidant. Detoxikácia pečene. Enzýmy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika