Bylinné kvapky Palina ročná - tinktúra, 50 ml

Kód: 2536
Tip 🌱 Vegan
€5,74 €4,78 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Palina ročná (bylinná tinktúra - Pavlovej bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z vňate liečivé rastliny paliny ročného.

Detailné informácie

Podrobný popis

Palina ročná (bylinná tinktúra - Pavlovej bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z vňate liečivé rastliny paliny ročného.

Palina ročná (Artemisia annua), čeľaď hviezdicovité (Asteraceae), CZ: Pelyněk roční. 

Zdravotné tvrdenia o tejto liečivej rastline v zložení predloženom Európskej komisii na schválenie (pozastavené): Normálna funkcia horných dýchacích ciest. Normálna funkcia dolných močových ciest. Prirodzená imunita - imunitný systém.

Nariadenie ES č. 1924/2006 o zdravotných tvrdeniach a č. 1169/2011 o zdravotných tvrdeniach nám neumožňuje uviesť na tejto webovej stránke viac informácií&nbspo tejto liečivej rastline.

Viac informácií môžete získať z renomovaných voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.

Dávkovanie: Dospelí 3x denne 15 kvapiek pod jazyk alebo 3x denne 20 kvapiek do vody alebo čaju. Užite 15 minút pred požitím jedla, nápoja alebo iného výrobku. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky. Obsahuje thujón. Neprekračujte dávkovanie! Neužívajte dlhodobo!

Zloženie tinktúry: bylinný liehový extrakt. Obsah sušiny extraktu: palina ročná vňať 58 mg v ODD 60 kvapiek. Lihovost 40%

Upozornenie: Nenahradí pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnečnom svetle. Prípadný zákal nie je škodlivý. Doplnok stravy - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najlepších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40 %
Použitie: Dezinfekcia tráviaceho traktu, kŕče, žlčník
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AD Avatar autora | 29.10.2021
spokojnosť

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika