Reflex Nexgen® Multivitamín PRO, 90 kapsúl

Kód: 68
Tip
Značka: Reflex
€22,19 €18,49 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Nexgen PRO je tretia vývojová verzia známeho Nexgen Evolution. Tento obľúbený produkt dodáva vrcholovým športovcom týždeň čo týždeň dôležité mikroživiny! Nový Nexgen® PRO obsahuje optimálne množstvo horčíka, vitamíny K2-MK7, D3, cheláty a ďalšie účinné ergogény.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nexgen® PRO 90 kapsúl - Multivitamín

Premiový športový multivitamín, multiminerál, antioxidant

Nexgen PRO je treťou vývojovou verziou po známom Nexgen Evolution. Tento obľúbený produkt dodáva vrcholovým športovcom týždeň čo týždeň dôležité mikroživiny! Nový Nexgen® PRO obsahuje optimálne množstvo horčíka, vitamíny K2-MK7, D3, cheláty a ďalšie účinné ergogény.

Sofistikované zloženie jednotlivých zložiek, čistota, sila, kvalita a minimum spojív (sypký, nelepivý prášok vo forme kapsúl) zaručujú maximálnu využiteľnosť. Denná dávka vychádza z najnovších poznatkov o dostupnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny si telo nedokáže uložiť) a je rozdelená do troch priebežných dávok, aby bolo telo zásobované rovnomerne počas celého dňa!

Obsahuje 17,6 % odporúčanej dennej dávky najdôležitejšieho minerálu pre všetkých vrcholových športovcov - horčíka. 

Nexgen® PRO obsahuje 66,6 mg horčíka v dennej dávke a v najlepšie biologicky dostupných formách - horčíkových soliach kyseliny citrónovej a bisglycináte horčíka.

Najmodernejší vitamín K2 (MK7) v prírodnej forme

Nexgen PRO je jediný multivitamín na svete, ktorý ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrábanú fermentačnou technológiou, a nie lacný syntetický vitamín K1. Niektoré multivitamíny môžu obsahovať formu K2-MK4, ale táto forma nie je ani zďaleka porovnateľná s formou K2-MK7, ktorá ponúka najvyššiu biologickú aktivitu a biologickú dostupnosť zo všetkých foriem vitamínu K, ale zároveň patrí medzi najdrahšie formy spomedzi vitamínov z hľadiska ceny.

Obsahuje 333 % odporúčanej dennej dávky vitamínu D3

Nexgen PRO dodáva telu 16,6 µg vitamínu D denne.
 
Jedinečný antioxidačný štít
- DeltaGold® tokotrienoly
- prírodný lykopén
- estery luteínu
- Extrakt z hroznových jadierok
- Extrakt zo zeleného čaju
- Prírodný koenzým Q10- Prírodný koenzým Q10

Aditívne minerály vo forme chelátov - najdrahšia forma minerálov, maximálne využitie. 

Vybrané minerály: zinok, meď, mangán a chróm sú zastúpené v exkluzívnej chelátovej forme. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva "nosiče", zvyčajne aminokyseliny, kde je zovretý v tzv. svorke (chelát = svorka) v zmysle: AMINOKYSELINA - MINERÁL - AMINOKYSELINA. Chelát inými slovami znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny alebo menej často na organické kyseliny. Tým sa cheláty výrazne líšia od štandardných organických a anorganických foriem. Chelát je teda špeciálna organická forma minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný do listov rastlín a iných organizmov (pozri špenát, šalát atď.). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus najvhodnejšia z hľadiska absorpcie a využitia.

Obsahuje kompletný komplex B vrátane metylkobalamínu.

B vitamíny sú rozpustné vo vode a telo si ich nemôže ukladať do zásoby, čo je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa Nexgen® PRO dávkuje 3-krát denne s jedlom. Okrem toho Nexgen® PRO obsahuje bioaktívnu formu vitamínu B 12 metylkobalamín.

Obsahuje probiotické kultúry Lactospore®

Každou dennou dávkou Nexgen® PRO prijímate rovnaké množstvo probiotických kultúr ako v jednom živom jogurte

Aký je prínos kapsúl? Prečo je denná dávka lieku Nexgen® PRO rozdelená do troch dávok počas dňa?

Dnes je trh doslova "preplnený" rôznymi formami multivitamínových tabletiek, najmä lacnými tabletkami, ktoré hlásajú, že ponúkajú všetko. Ak multivitamín obsahuje všetky vitamíny a minerály, je všetko v poriadku, alebo nie? Žiaľ, nie je to také jednoduché. Napriek tomu, že mnohé multivitamínové produkty ponúkajú celý komplex vitamínov a minerálov, použité formy nemusia byť ľudským telom absorbované a efektívne využité.
Ďalším problémom multivitamínových výrobkov je skutočnosť, že vzhľadom na ich nízku nákupnú cenu sa značná časť týchto výrobkov ponúka vo forme lepených tabliet, ktoré sa vyrábajú pomocou špeciálnych liniek, ktoré vyrábajú tablety pod vysokým tlakom. Tieto stroje pracujú neuveriteľnou rýchlosťou a dokážu vyprodukovať milióny tabletov za jediný deň. Hlavným problémom týchto výrobkov je, že môžu obsahovať až 40 % tzv. pomocných látok = plnidiel, spojív a prísad (lepidiel a stabilizátorov), takže okrem toho, že jednotlivé zložky sú zlepené a lisované pod vysokým tlakom, čo môže ovplyvniť ich použiteľnosť, zákazník ročne prehltne "doslova kilá" zbytočných prísad. Výhodou tabletov je, samozrejme, veľmi nízka obstarávacia cena. Opakom sú kapsuly, ktoré používajú sypký prášok, ktorý je jemne zapuzdrený v želatínovej kapsule.
Tento problém pokračuje aj pri takzvaných tabletách na jeden deň. Spýtajte sa sami seba, či si myslíte, že je vaše telo prispôsobené na to, aby prijalo dennú dávku vitamínov a minerálov naraz v jednej tablete? Odpoveď je, samozrejme, nie, pretože mnohé vitamíny, najmä vitamíny skupiny B, sú rozpustné vo vode a veľmi rýchlo odchádzajú z tela močom. Vitamíny skupiny B sú nevyhnutné na účinné uvoľňovanie energie z prijatej potravy. V prípade, že užijete jednu multivitamínovú tabletu denne, napríklad ráno pri raňajkách, ako sa dá jej prínos využiť pri ďalších dvoch hlavných jedlách dňa? Rovnaké pravidlo platí pre všetky vo vode rozpustné antioxidanty a ďalšie kľúčové faktory.
Nexgen® PRO ponúka sofistikovaný "delený" multivitamínový roztok vo forme kapsúl, ktorý bol vytvorený na priebežné dávkovanie počas celého dňa. Hoci je celý proces nákladnejší, t. j. ak porovnáte napríklad hromadnú výrobu jednej tablety s delenou dávkou v troch kapsulách, spoločnosť Reflex Nutrition vždy uprednostňuje použiteľnosť a kvalitu pred ziskom. Okrem toho je dokázané, že multivitamínová dávka rozdelená na tri časti počas dňa je pre telo úplne najlepšia. Forma kapsúl umožňuje aj minimálny vplyv na kvalitu multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsule a navyše uložený v blistri, takže dochádza k minimálnej degradácii jednotlivých bioaktívnych zložiek.
 
Balenie: 90 kapsúl
 
Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu denne s jedlom. (Poznámka: Dávkovanie upravené podľa českej legislatívy. Pôvodná etiketa výrobcu odporúča 1 kapsulu 3-krát denne s jedlom).
 
Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovania! Nevhodné pre deti a dospievajúcich do 16 rokov. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, poraďte sa s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte na suchom mieste. Nevhodné pre vegetariánov. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo Spojeného kráľovstva.
 
 

Nutričné informácie: 

 Počet dávok v balení: 90
 na 1 kapsulu*
 % RHP**
 Vitamín A
 266,6 ug RE
 33%
 Vitamín D3
 16,6 ug
 333 %
 Vitamín K2
 25 ug
 33%
 Vitamín C
 66,6 mg
 83 %
 Vitamín B1 (tiamín hydrochlorid)
 6,6 mg
 606%
 Vitamín B2 (riboflavín)
 6,6 mg
 476%
 Niacín (nikotínamid)
 6,6 mg NE
 41,6 %
 Vitamín B6
 6,6 mg
 476%
 Kyselina listová
 200 ug
 100%
 Vitamín B12
 33,3 ug
 1333%
 Biotín
 50 ug
 100%
 Kyselina pantoténová
 6,6 mg
 111%
 Horčík
 66,6 mg
 17,6 %
 Zinok
 5 mg
 50%
 Copper
 333,33 µg
 33%
 Mangán
 0,33 mg
 16,6 %
 Selenium
 18,3 ug
 33%
 Chrome
 33,3 ug
 83%
 Bór
 0,66 mg
 
 Cholín
 6,6 mg
 
 Koenzým Q10
 3,3 mg
 
 Proantokyanidíny
 30 mg
 
 Polyfenoly
 30 mg
 
 Inozitol
 6,6 mg
 
 estery luteínu
 3,3 mg
 
 Lykopén
 1 mg
 
 Piperín (BioPiperine®)
 1,66 mg
 
 Kvercetín
 6,6 mg
 
 Vitamín E (Deltagold® tokotrienoly)
 3,3 mg
 
 Bacillus coagulans (LactoSpore®)
 33 x 106 spór
 
 Lactobacillus Acidophilus
 83 x 106KTJ
 
 Bifidobacterium Bifidum
 83 x 106KTJ
 
 Lactobacillus Rhamnosus
 83 x 106 KTJ
 
*1 denná dávka zodpovedá 1 kapsule. Balenie obsahuje 90 denných dávok.
**% RHP - % referenčnej hodnoty príjmu vitamínov a minerálov
 
Zloženie:v 1 želatínovej kapsule: Horčíkové soli kyseliny citrónovej - citrát horečnatý (horčík 66,6 mg, 17,6 %*), obal kapsuly (hovädzia želatína, farbivo oxid železitý), kyselina L-askorbová (vitamín C 66,6 mg, 83 %*), mikrokryštalická celulóza, extrakt zo zeleného čaju (polyfenoly 30 mg), extrakt z hroznových jadierok (proantokyanidíny 30 mg), bisglycinát zinočnatý (zinok 5 mg, 50 %*), L-cholín bitartrát (cholín 6, 6 mg), lykopén 1 mg, menachinón-7 (K2VITAL® Delta) (vitamín K2 25 ug, 33 %*), kvasnice obohatené selénom (selén 18,3 ug, 33 %*), Delta Gold® (Annatto) extrakt zo semien oregana (tokotrienoly 3, 3 mg), D-pantotenát vápenatý (kyselina pantoténová 6,6 mg, 111 %*), dihydrát kvercetínu (kvercetín 6,6 mg), nikotínamid (niacín 6,6 mg NE, 41,6 %*), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6 6,6 mg, 476 %*), riboflavín (vitamín B2 6,6 mg, 476 %*), cholekalciferol (vitamín D3 16,6 ug, 333 %*), inozitol 6,6 mg, tiamín hydrochlorid (vitamín B1 6,6 mg, 606 %*), boritan sodný (bór 0,6 mg), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý), Bacillus coagulans (LactoSpore®) 33x106 spór, estery luteínu 3,3 mg, bisglycinát meďnatý (meď 333,3 ug, 33%*), ubi-dekarenón (koenzým Q10 3, 3 mg), retinyl acetát (vitamín A 266,6 ug RE, 33 %*), bisglycinát mangánu (mangán 0,33 mg, 16,6 %*), piperín (BioPerine®) 1,66 mg, Lactobacillus Acidophilus 83x106 CFU, Bifidobacterium Bifidum 83x106 CFU, Lactobacillus Rhamnosus 83x106 CFU, pikolinát chrómu (chróm 33,3 ug, 83%*), kyselina listová 200 ug, 100%*, D-biotín 50 ug, 100%*), metylkobalamín (vitamín B12 33,3 ug (1333%*). *% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálov. KTJ - jednotky tvoriace kolónie. 

Čím sa Nexgen® PRO líši od konkurencie

Obsahuje vysoko kvalitný vitamín K2. Vitamín K2 je biologicky najaktívnejšia forma vitamínu K. Bola nájdená v japonskej fermentovanej sójovej potravine Natto a má veľký vedecký význam. 

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

- Inovatívna technológia
- Najvyššie hodnotenie použitých surovín
- Vyrobené zo 100 % ekologickej energie
- Vyrobené zo 100 % obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
- Vyrobené v súlade s normami ISO 9001
- Nezávislé testovanie na neprítomnosť dopingových látok
- Absolútna čistota a zdravotná nezávadnosť výrobku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vyrobeno: AB Sports Nutrition, Sea View Way, Bringhton, BN2 6NT, Velká Británie