Reflex Nexgen® Multivitamín, 60 kapsúl

Kód: 71
Tip
Značka: Reflex
€10,41 €8,68 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Nexgen® je základnou vývojovou verziou špičkového multivitamínu, multiminerálu a antioxidantu určeného pre všetkých aktívnych jedincov. Nový Nexgen® obsahuje optimálne množstvo všetkých dôležitých zložiek vrátane horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogénov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Premiový športový multivitamín, multiminerál, antioxidant - verzia Nexgen®

Nexgen® je základná vývojová verzia prémiového multivitamínu, multiminerálu a antioxidantu určená pre všetkých aktívnych jedincov. Nový Nexgen® obsahuje optimálne množstvo všetkých dôležitých zložiek vrátane horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogénov.

Špecializované zloženie jednotlivých zložiek, čistota, sila, kvalita a minimum spojív (sypký, nelepivý prášok vo forme kapsúl) zaručujú maximálnu využiteľnosť. Na základe najnovších štúdií o využiteľnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny si organizmus nedokáže uložiť) je denná dávka rozdelená do dvoch priebežných dávok, aby bol organizmus zásobený rovnomerne!

V prípade potreby nasleduje základná verzia Nexgen®, posilnená verzia Nexgen PRO®.

Špecifické vlastnosti verzie:

Nexgen® - fitness, wellness
Nexgen PRO® - vrcholový šport, silové športy, regenerácia atď.

Obsahuje najdôležitejší minerál pre všetkých vrcholových športovcov - horčík.

Nexgen® obsahuje 100 mg horčíka v dennej dávke a to v jednej z najlepšie biodostupných foriem - horečnaté soli kyseliny citrónovej (citrát horečnatý).

Najmodernejší vitamín K2 (MK7) v prírodnej forme.

Nexgen® je jediný multivitamín na svete, ktorý ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrábanú fermentačnou technológiou, a nie lacný syntetický vitamín K1. Niektoré multivitamíny môžu obsahovať formu K2-MK4, ale táto forma nie je ani zďaleka porovnateľná s formou K2-MK7, ktorá ponúka najvyššiu biologickú aktivitu a biologickú dostupnosť zo všetkých foriem vitamínu K, ale zároveň patrí medzi najdrahšie formy spomedzi vitamínov, čo sa týka ceny.

Obsahuje 500 % odporúčanej dennej dávky vitamínu D3

Jedinečný antioxidačný štít

  • Tokotrienoly DeltaGold®
  • estery luteínu, (estery luteínu)
  • Extrakt z hroznových semien (proantokyanidíny)
  • 95% extrakt zo zeleného čaju (polyfenoly a katechíny)
  • Prírodný koenzým Q10

Minerálna prísada vo forme chelátov - najdrahšia forma minerálov, maximálne využitie.

Vybrané minerály: zinok, meď, mangán a chróm sú zastúpené v exkluzívnej chelátovej forme. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva "nosiče", zvyčajne aminokyseliny, kde je zovretý v tzv. svorke (chelát = svorka) v zmysle: AMINOKYSELINA - MINERÁL - AMINOKYSELINA. Chelát inými slovami znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny alebo menej často na organické kyseliny. Tým sa cheláty výrazne líšia od štandardných organických a anorganických foriem. Chelát je teda špeciálna organická forma minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný do listov rastlín a iných organizmov (pozri špenát, šalát atď.). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus najvhodnejšia z hľadiska vstrebávania a využitia. Viac o chelátoch.

Obsahuje kompletný komplex B vrátane metylkobalamínu.

Nexgen® obsahuje kompletný komplex B. Vitamíny skupiny B sú rozpustné vo vode a telo si ich nemôže ukladať do zásoby, čo je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa Nexgen® dávkuje 2x denne s jedlom. Nexgen® obsahuje aj bioaktívnu formu vitamínu B12 metylkobalamín.

Obsahuje probiotické kultúry Lactospore®

Každou dennou dávkou Nexgen® dostanete rovnaké množstvo probiotických kultúr ako v jednom živom jogurte
.

Aký je prínos kapsúl? Prečo je denná dávka lieku Nexgen® rozdelená do dvoch dávok počas dňa?

Dnes je trh doslova "preplnený" rôznymi formami multivitamínových tabletiek, najmä lacnými tabletkami, ktoré hlásajú, že ponúkajú všetko. Ak multivitamín obsahuje všetky vitamíny a minerály, je všetko v poriadku, alebo nie? Žiaľ, nie je to také jednoduché. Napriek tomu, že mnohé multivitamínové produkty ponúkajú celý komplex vitamínov a minerálov, ich použité formy sa nemusia v ľudskom organizme efektívne vstrebávať a využívať.

Ďalším problémom multivitamínových produktov je skutočnosť, že značná časť týchto produktov je kvôli nízkej obstarávacej cene ponúkaná vo forme "lepených" tabliet, vyrábaných na špeciálnych linkách vyrábajúcich tablety pod vysokým tlakom. Tieto stroje pracujú neuveriteľnou rýchlosťou a sú schopné "vyprodukovať" milióny tabletov za jediný deň. Hlavným problémom týchto výrobkov je, že môžu obsahovať až 40 % tzv. pomocných látok = plnidiel, spojív a prísad (lepidiel a stabilizátorov), takže okrem toho, že jednotlivé zložky sú zlepené a lisované pod vysokým tlakom, čo môže ovplyvniť ich použiteľnosť, zákazník ročne prehltne "doslova kilogramy" zbytočných prísad. Výhodou tabletov je, samozrejme, veľmi nízka obstarávacia cena. Opačný prípad je pri kapsulách, kde sa používa "sypký" prášok, ktorý je jemne zapuzdrený v želatínovej kapsule.

Tento problém pokračuje aj pri tzv. tabletách "jedenkrát denne". Položte si otázku: Myslíte si, že telo je prispôsobené na to, aby prijalo dennú dávku vitamínov a minerálov naraz v jednej tablete? Odpoveď je samozrejme nie, pretože mnohé vitamíny, najmä vitamíny skupiny B, sú rozpustné vo vode a veľmi rýchlo odchádzajú z tela močom. Vitamíny skupiny B sú nevyhnutné na účinné uvoľňovanie energie z prijatej potravy. V prípade, že užijete multivitamínovú tabletu "raz denne", napríklad ráno pri raňajkách, ako sa dá jej prínos využiť pri ďalších dvoch hlavných jedlách dňa? Rovnaké pravidlo platí aj pre všetky vo vode rozpustné antioxidanty a ďalšie kľúčové faktory.

Nexgen® ponúka sofistikovaný "delený" multivitamínový roztok vo forme kapsúl, ktorý bol vytvorený na priebežné dávkovanie počas celého dňa. Hoci je celý proces nákladnejší, t. j. ak porovnáte napríklad "hromadnú" výrobu jednej tablety s "delenou" dávkou v dvoch kapsulách, pre spoločnosť Reflex Nutrition je vždy dôležitejšia použiteľnosť a kvalita ako zisk. Okrem toho je jednoznačne vedecky dokázané, že multivitamínová dávka rozdelená na tri časti počas dňa je pre telo absolútne najvyužiteľnejšia. Forma kapsúl umožňuje aj minimálny vplyv na kvalitu multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsule a navyše uložený v blistrovom obale, takže dochádza k minimálnej degradácii jednotlivých bioaktívnych zložiek.

Dalšie jedinečné vlastnosti tohto výrobku nám súčasná legislatíva EÚ neumožňuje opísať.


Balenie: 60 kapsúl 

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 2-krát denne s jedlom. Balenie obsahuje 30 denných dávok.
 
Upozornenie: Nevhodné pre deti do 16 rokov. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, poraďte sa s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste. Nevhodné pre vegetariánsku stravu.
 

Nutričné informácie:

 Počet dávok v balení: 30
 2 kapsule 
% RHP*
 Vitamín A
 800 ug
 100
 Vitamín D3
 25 ug
 500
 Vitamín K2 
 11 ug
 15
 Vitamín C
 200 mg
 250
 Vitamín B1 (tiamín)
 12 mg
 1091
 Vitamín B2 (riboflavín)
 10 mg
 714
 Niacín (nikotínamid)
 20 mg NE
 125
 Vitamín B6 
 10 mg
 714
 Kyselina listová
 400 ug
 200
 Vitamín B12 
 50 ug
 2000
 Biotín
 150 ug
 300
 Kyselina pantoténová
 10 mg
 167
 Horčík
 100 mg
 27
 Iron
 6 mg
 43
 Zinok
 15 mg
 150
 Copper
 1 mg
 100
 Mangán
 1 mg 
 50 
 Selen 
 55 ug
 100 
 Chrome
 100 ug
 250
 Bór 
 1 mg
 
 Cholín 
 10 mg
 
 Koenzým Q10
 10 mg
 
 Inozitol
 10 mg
 
 estery luteínu 
 1 mg
 
 Proantokyanidíny (extrakt z hroznových jadierok)
 50 mg
 
 Kvercetín
 10 mg
 
 Tocotrienoly (DELTAGOLD®)
 3 mg
 
 Probiotické kultúry Bacillus coagulans LactoSpore
 100 000 000 spórov 
 
*% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálov. 
 
Zloženie: v 2 kapsulách: Horčíkové soli kyseliny citrónovej (citrát horečnatý) (horčík 100 mg, 27*), kapsula (hovädzia želatína, čierne farbivo oxid železitý), kyselina L-askorbová (vitamín C 200 mg, 250*), plnidlo mikrokryštalická celulóza, bisglycinát zinočnatý (zinok 15 mg, 150*), extrakt z  extrakt z hroznových jadierok (proantokyanidíny 50 mg), bisglycinát železitý - Ferrochel® (železo 6 mg, 43*), kvasnice obohatené selénom (selén 55 µg, 100*), L-cholín bitartrát (cholín 10 mg), nikotínamid (niacín 20 mg  NE, 125*), LactoSpore® Bacillus coagulans 108 spór, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý a oxid kremičitý), tiamín hydrochlorid (vitamín B1 12 mg, 1091*), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6 10 mg, 714*), D-pantotenát vápenatý (kys. kyselina pantoténová 10 mg, 167*), cholekalciferol (vitamín D3 25 µg, 500*), riboflavín (vitamín B2 10 mg, 714*), dihydrát kvercetínu (kvercetín 10 mg), bisglycinát meďnatý (meď 1 mg, 100*), inozitol 10 mg, ubi-dekarenón (koenzým Q10 10 mg), boritan sodný (bór 1 mg), Výťažok z annatto oregana (DeltaGold® tokotrienoly 3 mg), retinyl acetát (vitamín A 800 µg, 100*), bisglycinát mangánu (mangán 1 mg, 50*), menachinón-7 K2VITAL® Delta (vitamín K2 11 µg, 15*), estery luteínu 1 mg, pikolinát chrómu (chróm 100 µg, 250*), kyselina. kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová 400 µg, 200*), D-biotín 150 µg (300*), metylkobalamín (vitamín B12 50 µg, 2000*).*% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálov.

Čím sa Nexgen® líši od konkurencie

Obsahuje vysoko kvalitný vitamín K2. Vitamín K2 je biologicky najaktívnejšia forma vitamínu K. Bola nájdená v japonskej fermentovanej sójovej potrave Natto a má veľký vedecký význam.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

- Inovatívna technológia
- Najvyššie hodnotenie použitých surovín
- Vyrobené zo 100 % ekologickej energie
- Vyrobené zo 100 % obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
- Vyrobené v súlade s normami ISO 9001
- Nezávislé testovanie na neprítomnosť dopingových látok
- Absolútna čistota a zdravotná nezávadnosť výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vyrobeno: AB Sports Nutrition, Sea View Way, Bringhton, BN2 6NT, Velká Británie