Reflex Nexgen® PRO Multivitamín s tráviacimi enzýmami, 120 kapsúl

Kód: 100
Tip
Značka: Reflex
€28,27 €23,56 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Prémiový multivitamín typu "všetko v jednom" obsahujúci bioaktívne formy vitamínov, organicky viazané minerály, bioaktívne enzýmy, živé probiotické kultúry a rastlinné extrakty = 38 biologicky aktívnych zložiek v osvedčenom a vyváženom pomere. Sofistikované zloženie výrobku je založené na prírodnom modeli, kde sa jednotlivé vitamíny a minerály zvyčajne nenachádzajú izolovane, ale vždy v kombinácii s dôležitými organickými nosičmi, fytonutrientmi, živými kultúrami, enzýmami a inými bioaktívnymi faktormi. Maximálnu dostupnosť zaručuje nielen kvalita a čistota použitých zdrojov, ale aj tzv. systém deleného dávkovania. Nexgen® PRO Multivitamín s tráviacimi enzýmami sa kompletne vyrába vo Veľkej Británii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reflex Nexgen® PRO Multivitamín s tráviacimi enzýmami, 120 kapsúl

Prémiový multivitamín typu "všetko v jednom" obsahujúci bioaktívne formy vitamínov, organicky viazané minerály, bioaktívne enzýmy, živé probiotické kultúry a rastlinné extrakty = 38 biologicky aktívnych zložiek v osvedčenom a vyváženom pomere. Sofistikované zloženie výrobku je založené na prírodnom modeli, kde sa jednotlivé vitamíny a minerály zvyčajne nenachádzajú izolovane, ale vždy v kombinácii s dôležitými organickými nosičmi, fytonutrientmi, živými kultúrami, enzýmami a inými bioaktívnymi faktormi. Maximálnu dostupnosť zaručuje nielen kvalita a čistota použitých zdrojov, ale aj tzv. systém deleného dávkovania. Nexgen® PRO Multivitamín s tráviacimi enzýmami sa kompletne vyrába vo Veľkej Británii.

NEXGEN® PRO + DIGESTIVE ENZYMES ALL-IN-ONE

 • Prémiový multivitamín - vyvážená kombinácia všetkých dôležitých vitamínov v bioaktívnej forme: vitamín D3, vitamín C, vitamín K2-MK7, B-komplex, vitamín B12, vitamín A, vitamín E, koenzým Q10, kvercetín a ďalšie vitamíny.
 • Prémiový multiminerál - vyvážená kombinácia dôležitých minerálov v organickej/chelátovej forme: horčík, zinok, meď, chróm, mangán, selén.
 • Bioaktívne enzýmy - vyvážená kombinácia dôležitých enzýmov v bioaktívnej forme: Proteáza, laktáza, alfa-amyláza, lipáza, celuláza.
 • Zmes živých kultúr - vyvážená kombinácia dôležitých probiotických kultúr (4 zdroje): Bacilus coagulans. Bifidobacterium bifidum, Lactobacilus rhamnosus, Lactobacilus acidophilus
 • Rastlinné extrakty - optimalizovaný obsah dôležitých rastlinných extraktov (fytonutrienty a antioxidanty): extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hroznových jadierok, extrakt z koreňa maca, extrakt z kôry škorice, extrakt z čierneho korenia.

ZAMERANIE PRODUKTU

 • REŠTART (ŠPORT, WELLNESS)
 • Zdroj dôležitých mikroživín, enzýmov a probiotických kultúr
 • Podpora trávenia, metabolizmu a optimálneho vstrebávania živín
 • Celkový reštart pre viac energie a rýchlejšiu regeneráciu
 • Pravidelná liečba nadmernej fyzickej námahy a preťaženia
 • Podpora rýchlejšieho zotavenia (po operácii alebo zranení)
 • Pred a počas náročnejších období (cestovanie, expedície atď.)

NEXGEN® PRO + DIGESTIVE ENZYMES = 38 BIOLOGICKY AKTÍVNYCH ZLOŽIEK

UNIKÁTNY OBRANNÝ ŠTÍT - Každá dávka obsahuje obranný štít v podobe 500 % DDD (odporúčanej dennej dávky) vitamínu D3, 300 % DDD vitamínu C, 150 % DDD chelátu zinku, 100 % DDD vitamínu A, vitamínu E, komplexnej zmesi bioaktívnych enzýmov, komplexnej zmesi živých kultúr vrátane všetkých ostatných dôležitých kofaktorov (vitamínov, minerálov a fytosterolov).

ENZÝMY A METABOLICKÝ RESTART - Každá dávka obsahuje kvalitnú zmes bioaktívnych enzýmov vyrobených šetrnou fermentačnou metódou: proteáza, laktáza, alfa-amyláza, lipáza, celuláza. Tieto enzýmy sú zodpovedné za katalyzáciu a riadenie biochemických reakcií v procese rozkladu a degradácie živín.

FYZICKÝ VÝKON A ENERGETICKÝ METABOLIZMUS - Ak chcete mať v tele veľa energie, je absolútne nevyhnutné, aby vaše bunkové pľúca - mitochondrie - fungovali a boli zodpovedné za produkciu bunkovej energie, ATP. Preto každá dávka obsahuje optimálne formy a pomery všetkých dôležitých vitamínov skupiny B vrátane vitamínu B12 vo forme metylkobalamínu, ako aj koenzýmu Q10, inozitolu, organicky viazaného horčíka (chelátového) a ďalších dôležitých kofaktorov.

REGENERÁCIA A OBNOVA - Každá dávka obsahuje 500 % DDD vitamínu D3, kompletný ZMA = 150 % DDD chelátového zinku, 53 % DDD chelátového horčíka, 1429 % DDD vitamínu B6, 100 % DDD chelátovej medi, extrakt z koreňa Maca a ďalšie dôležité kofaktory.

ŽIVÉ KULTÚRY A OBNOVA MIKROFLÓRY - Každá dávka obsahuje kvalitnú štvorzložkovú zmes živých kultúr dobrých baktérií, ktoré sú veľmi dôležité pre všetky naše sliznice a najmä pre tráviaci trakt: Bacilus coagulans, Bifidobacterium bifidum, Lactobacilus rhamnosus, Lactobacilus acidophilus.

NORMÁLNE HLADOVANIE GLUKÓZY - Každá dávka obsahuje 250 % DDD organicky viazaného chrómu (chelátového), ako aj extrakt zo škorice a organicky viazaný horčík (chelátový).

VNÚTORNÁ ROVNOVÁHA A HOMOCYSTEIN - Homocysteín je jedným z najdôležitejších ukazovateľov vnútornej rovnováhy organizmu. Vysoké hladiny homocysteínu v krvi môžu viesť k vážnym problémom a spomaleniu rekonvalescencie alebo zotavovania. Normálna hladina homocysteínu sa spája s primeraným príjmom kyseliny listovej (300 % DDD v produkte), vitamínu B12 (4000 % DDD v produkte) a vitamínu B6 (1429 % DDD v produkte).

VITAMÍN K2 (MK7) A KRVNÝ CIRKULÁR - Vápnik by sa mal ukladať v kostnom tkanive a vitamín K zohráva dôležitú úlohu pri jeho transporte z krvného obehu a cievnych stien. Každá dávka obsahuje 100 % DDD vitamínu K2-MK7. Ide o biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, ktorá sa vyrába fermentačnou technológiou.

DÔLEŽITÉ MINERÁLY V ORGANICKEJ FORME (CHELÁT, CHELÁTOVÁ VÄZBA) - Vybrané minerály: zinok, meď, mangán, horčík, selén a chróm sú zastúpené v exkluzívnej organickej forme. Chelátová väzba (organická forma) predstavuje väzbu minerálu na organický nosič (aminokyselina, kyselina citrónová atď.). Chelát predstavuje formu minerálu, v ktorej je minerál obsiahnutý v listoch rastlín a iných organizmov (pozri špenát, šalát atď.)

NEXGEN® PRO + ENZYMES = ŠPIČKOVÁ VYUŽITEĽNOSŤ

SYSTÉM ROZDELENÉHO DÁVKOVANIA PRE MAXIMÁLNE VYUŽITIE A MINIMÁLNE STRATY - Denná dávka je rozdelená do štyroch priebežných dávok (1 kapsula 4 x denne, vždy s jedlom) na základe najnovších vedeckých poznatkov tak, aby bol organizmus optimálne a rovnomerne zásobovaný počas celého dňa = maximálne využitie + minimálne straty (náš organizmus nie je prispôsobený na prijatie celej dávky v jednej tablete = straty močom). Nexgen® PRO +ENZYME tak ponúka sofistikovaný "delený" multivitamínový roztok vo forme kapsúl, ktorý bol vytvorený na priebežné dávkovanie počas celého dňa. Aj keď je celý výrobný proces nákladnejší, t. j. ak porovnáte napríklad hromadnú výrobu jednej tablety (najnižšie náklady) v porovnaní s rozdelenou dennou dávkou v štyroch kapsulách, použiteľnosť, kvalita a zdravie sú pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste.

FORMA KAPSÚL BEZ BALASTNÝCH PRÍSAD - Maximálnu biologickú dostupnosť výrobku zaručuje nielen špičková kvalita použitých surovín, ale aj čistota, t. j. minimalizovaný obsah problematických balastných prísad a nulový obsah balastných spojív (lepidiel). Preto sa používa forma kapsúl (kapsuliek), ktoré obsahujú sypký prášok (NIE lepené tablety, lisované pod vysokým tlakom, obsahujúce vysoký podiel tzv. pomocných (balastných) látok, ktoré môžu tvoriť až 70 % obsahu). Forma kapsúl umožňuje aj minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsule a dodatočne uložený v blistri, takže dochádza k minimálnej degradácii jednotlivých bioaktívnych zložiek.

Balenie: 120 kapsúl (98,2 g)
 
Odporúčané dávkovanie: Na dosiahnutie optimálneho účinku užívajte 1 kapsulu 3 až 4-krát denne, vždy s jedlom (nie nalačno). Denná dávka je rozdelená do troch až štyroch súvislých dávok (napr. raňajky, desiata, obed, večera), aby bol organizmus optimálne a rovnomerne zásobený počas celého dňa (pozri systém rozdeleného dávkovania pre maximálne využitie).
 
Upozornenie: Nevhodné pre deti a dospievajúcich do 18 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali o používaní tohto výrobku poradiť s lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neprekračujte odporúčanú dávku. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Nevhodné pre vegetariánov. Môže obsahovať stopy rýb, mäkkýšov a mlieka.
 
 

Výživové údaje:

Veľkosť dávky: 4 kapsule
Balenie obsahuje 30 dávok. 
Množstvo
v 1 dávke
%RHP*
Vitamín A 800 µg / 2667 IU 100%
Vitamín D3 25 µg / 1000 IU 500%
Vitamín E 5 mg alfa-TE / 8,2 IU 75%
Vitamín K2 75 µg 100%
Vitamín C 240 mg / 4800 IU 300%
Vitamín B1 (tiamín) 20 mg 1818%
Vitamín B2 (riboflavín) 20 mg 1429%
Niacin (nikotínamid) 20 mg NE 125%
Vitamín B6 20 mg 1429%
Kyselina Listová 600 µg 300%
Vitamín B12 100 µg 4000%
Biotín 150 µg 300%
Kyselina Pantothenová 20 mg 333%
Horčík 200 mg 53%
Zinok 15 mg 150%
Meď 1 mg 100%
Mangán 1 mg 50%
Selén 55 µg 100%
Chróm 100 µg 250%
L-cholín 20 mg **
Inozitol 20 mg **
Quercetin 20 mg **
Bór 2 mg **
Extrakt zo zeleného čaju (polyfenoly) 75 mg **
Extrakt z hroznových jadierok (proantokyanidíny) 75 mg **
Extrakt z koreňa Macy 50 mg **
Extrakt zo škoricovej kôry 50 mg **
Extrakt z korenia (piperín BioPerine®) 5 mg **
Koenzým Q10 10 mg **
DigeZyme® 400 mg **
z toho: 
Alfa-amyláza 1700 DU **
Laktáza 125 ALU **
Proteáza 28 PC **
Celuláza 7,5 CU **
Lipáza 0,15 FIP **
Probioticke kultúry Bacillus coagulans LactoSpore® 100 000 000 sporov **
Bifidibacterium Bifidum 250 000 000 KTJ **
Lactobacillus Rhamnosus 250 000 000 KTJ **
Lactobacillus Acidophilus 250 000 000 KTJ **
* % denné referenčné hodnoty príjmu
** Denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená
 
KTJ - jednotky tvoriace kolónie

Zloženie: v 4 kapsulách: Horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej - citrát horečnatý) 200 mg (53 %*), DigeZyme® komplex tráviacich enzýmov 400 mg (alfa-amyláza, laktáza, neutrálna proteáza, celuláza, lipáza), želatínová kapsula (hovädzia želatína, čierne farbivo oxid železitý), vitamín C (kyselina L-askorbová) 240 mg (300 %*), plnidlo mikrokryštalická celulóza, extrakt zo zeleného čaju 75 mg, extrakt z hroznových jadierok 75 mg, zinok (bisglycinát zinočnatý) 15 mg (150 %*), L-cholín (L-Choline Bitartrate) 20 mg, extrakt z koreňa Maca (Lepidium meyenii) 50 mg, extrakt z kôry škorice (Cinnamomum zeylanicum) 50 mg, vitamín K2 MK7 (K2VITAL®Delta) 75 µg (100%*), selén (kvasnice obohatené selénom) 55 µg (100%*), vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát) 9 mg alfa-TE (75%*), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý) 20 mg (333%*), kvercetín (dihydrát kvercetínu) 20 mg, vitamín B3 (nikotínamid) 20 mg NE (125%*), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 20 mg (1429 %*), vitamín B2 (riboflavín) 20 mg (1429 %*), inozitol 20 mg, vitamín B1 (tiamín hydrochlorid) 20 mg (1818 %*), bór (boritan sodný) 2 mg, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, Bacillus coagulans (LactoSpore®) 100000000spór, vitamín D3 (cholekalciferol) 25 µg (500 %*), meď (bisglycinát meďnatý) 1000 µg (100 %*), koenzým Q10 (ubidekarenón) 10 mg, vitamín A (retinyl acetát) 800 µg, mangán (bisglycinát mangánu) 1 mg (50%*), extrakt z čierneho korenia piperín (BioPerine®) 5 mg, baktérie mliečneho kvasenia 750 000 000 KTJ (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum) (KTJ - jednotky tvoriace kolónie), chróm (pikolinát chrómu) 100 µg (250 %*), vitamín B9 (kyselina listová) 600 µg (300 %*), vitamín B7 (D-biotín) 150 µg (300 %*), vitamín B12 (metylkobalamín) 100 µg (4000 %*). *Referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálov.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vyrobeno: AB Sports Nutrition, Sea View Way, Bringhton, BN2 6NT, Velká Británie