Serafin Anjelikove bylinky - Detský bylinný čaj porciovaný, 20 vrecúšok

Kód: 46035
€2,39 €1,99 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Anjelik Serafínek pre vás deti prichystal celý rad bylinkových čajov. Sú pre každú príležitosť a skvele chutia. V balení nájdete čajíky Hepčí, Do hajan, Serafínkov, Strážníček a Bruško. Ochutnajte od každého druhu a potom si ho môžete kúpiť aj samostatne.

Lahodné bylinné čaje pre deti od 3 mesiacov v porciovanej forme.

Detailné informácie

Podrobný popis

Anjelikove bylinky, Serafin - Detský bylinný čaj porciovaný, 20 vrecúšok

Anjelik Serafínek pre vás deti prichystal celý rad bylinkových čajov. Sú pre každú príležitosť a skvele chutia. V balení nájdete čajíky Hepčí, Do hajan, Serafínkov, Strážníček a Bruško. Ochutnajte od každého druhu a potom si ho môžete kúpiť aj samostatne.

Lahodné bylinné čaje pre deti od 3 mesiacov v porciovanej forme.

Kvalitný český bylinný čaj porciovaný podľa originálnej receptúry je vyrobený z kvalitných sušených byliniek. Bylinky sú laboratórne testované na prítomnosť ťažkých kovov a iných škodlivých látok a pochádzajú z ekologicky čistých oblastí. Každé vrecko bylinného čaju sa dodáva so závesným kartónom pre maximálne pohodlie pri príprave čaju.  

Pôsobenie:

  • Obsiahnuté bylinky v čajíku Hepčí prirodzene podporujú dýchací systém a imunitu
  • Obsiahnuté bylinky v čajíku Do hajan prirodzene podporujú spánok.
  • Obsiahnuté bylinky v Serafínkovom čajíku osviežujú telo.
  • Obsiahnuté bylinky v čajíku Strážníček podporujú prirodzenú imunitu.
  • Obsiahnuté bylinky v čajíku Bruško podporujú prirodzené trávenie.

Zloženie: 

Hepčí - plod ruže šípkovej, vňať materinej dúšky úzkolistej, kvet bazy čiernej, kvet lipy srdcovitej

Do hajan - nať medovky lekárske, kvet prvosienky jarnej, vňať materinej dúšky úzkolistej, kvet lipy srdcovitej

Serafínkov čajík - plod feniklu obyčajného, ​​plod ruže šípkovej, citrónová tráva, kvet lipy srdcovitej, list jahody obyčajného, ​​koreň sladkého drievka lysé

Strážniček - plod ruže šípkovej, kvet divozelu veľkokvetého, plod rakytníka rešetliakového, list skorocelu kopijovitého, koreň sladkého drievka lysého, kvet bazy čiernej

Bruško - plod feniklu obyčajného, ​​plod anízu vonného, ​​kvet nechtíka lekárskeho, vňať repíka lekárskeho, vňať proskurníka lekárskeho

Návod na použitie: 1 vrecko bylinkového čaju zalejte 150 ml vriacej vody. Nechajte lúhovať 10 minút. Popíjajte počas dňa.

Dávkovanie: Odporúčame 1-2 vrecúška bylinného čaju denne v závislosti od veku dieťaťa.

Skladovanie: Skladujte v suchu, pri izbovej teplote a mimo dosahu priameho slnečného svetla.

Balenie obsahuje 20 vrecúšok, každý typ po 4 kusy. 1 vrecúško obsahuje 1 g zmesi.

Vyrobené v Českej republike.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Hmotnosť: 0.05 kg
Typ čaje: vrecúškové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Serafin byliny s.r.o. je česká spoločnosť založená v roku 2004. Názov spoločnosti bol pomenovaný podľa anjelov tzv. Serafínov, ktorí prinášajú svetlo, nádej a súcit a ich podstatou je čistá láska. Česká spoločnosť sa nimi inšpiruje. 

Základom ich práce sú bohaté skúsenosti v oblasti poznania prírodnej medicíny, tradičnej čínskej medicíny, hlboké znalosti bylín a ich účinkov, ale aj neustále vzdelávanie a výskum.

Na výrobu všetkých produktov sa používajú len prvotriedne suroviny z ekologicky čistých oblastí. Naopak, nepoužívajú sa žiadne konzervačné látky, arómy, farbivá, pridané cukry ani iné chemické prísady. Veľký dôraz sa kladie na odbornosť a cieľom celej spoločnosti je pomáhať pri liečení.

Bylinné tinktúry Serafin sa vyrábajú homeopatickým výrobným postupom. To znamená, že bylinky sa zbierajú len čerstvé vo vopred stanovenú hodinu a v určitom čase rastu. Potom sa nakladajú predpísaným spôsobom a tiež sa pravidelne miešajú presným spôsobom - aktivujú sa.

Pri ich výrobe sa dodržiava tzv. desatinné riedenie. Pri všetkých tinktúrach dosahujeme riedenie D3, čo je už hraničné homeopatické riedenie. Tinktúry sú určené pre citlivé osoby, na liečbu na začiatku ochorenia alebo pri prevencii a tiež na následnú starostlivosť. Ak chcete rýchly nástup účinku, odporúčame zvoliť tinktúru z púčikov.

Serafin-byliny s.r.o. Troncovská 1984, 356 01 Sokolov, Česká republika