Serafin Serafínkov čajík - Detský bylinný čaj porciovaný, 20 sáčkov

Kód: 46033
€2,32 €1,93 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Anjelik Serafínek je tu pre vás deti, aby vám urobil dobre. Pripravil pre vás bylinkový čajík, ktorý dobre chutí a podporí vaše dýchacie cesty.

Lahodný bylinný čaj pre deti od 3 mesiacov v porciovanej forme.

Detailné informácie

Podrobný popis

Serafínkov čajík, Serafin - Detský bylinný čaj porciovaný, 20 sáčkov

Anjelik Serafínek je tu pre vás deti, aby vám urobil dobre. Pripravil pre vás bylinkový čajík, ktorý dobre chutí a podporí vaše dýchacie cesty.

Lahodný bylinný čaj pre deti od 3 mesiacov v porciovanej forme.

  • Lipa, materina dúška, čierny bez podporujú prirodzené dýchanie a funkcie dýchacieho systému
  • Lipa prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu
  • Čierny bez prispieva k správnemu vylučovaniu
  • Ruža šípková tonizuje telo a myseľ a podporuje celkový stav organizmu.

Zloženie:

Plod ruže šípkovej, vňať materinej dúšky úzkolistej, kvet bazy čiernej, kvet lipy srdcovitej

Dávkovanie:

1 vrecúško bylinného čaju zalejte 150 ml vriacej vody. Nechajte 10 minút lúhovať. Popíjať v priebehu dňa. Odporúčame 1-2 vrecká bylinného čaju denne podľa veku dieťaťa.

Obsah: 20 x 1 g

Vyrobené v Českej republike.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Hmotnosť: 0.05 kg
Typ čaje: vrecúškové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Serafin byliny s.r.o. je česká spoločnosť založená v roku 2004. Názov spoločnosti bol pomenovaný podľa anjelov tzv. Serafínov, ktorí prinášajú svetlo, nádej a súcit a ich podstatou je čistá láska. Česká spoločnosť sa nimi inšpiruje. 

Základom ich práce sú bohaté skúsenosti v oblasti poznania prírodnej medicíny, tradičnej čínskej medicíny, hlboké znalosti bylín a ich účinkov, ale aj neustále vzdelávanie a výskum.

Na výrobu všetkých produktov sa používajú len prvotriedne suroviny z ekologicky čistých oblastí. Naopak, nepoužívajú sa žiadne konzervačné látky, arómy, farbivá, pridané cukry ani iné chemické prísady. Veľký dôraz sa kladie na odbornosť a cieľom celej spoločnosti je pomáhať pri liečení.

Bylinné tinktúry Serafin sa vyrábajú homeopatickým výrobným postupom. To znamená, že bylinky sa zbierajú len čerstvé vo vopred stanovenú hodinu a v určitom čase rastu. Potom sa nakladajú predpísaným spôsobom a tiež sa pravidelne miešajú presným spôsobom - aktivujú sa.

Pri ich výrobe sa dodržiava tzv. desatinné riedenie. Pri všetkých tinktúrach dosahujeme riedenie D3, čo je už hraničné homeopatické riedenie. Tinktúry sú určené pre citlivé osoby, na liečbu na začiatku ochorenia alebo pri prevencii a tiež na následnú starostlivosť. Ak chcete rýchly nástup účinku, odporúčame zvoliť tinktúru z púčikov.

Serafin-byliny s.r.o. Troncovská 1984, 356 01 Sokolov, Česká republika