Serafin Bruško - Detský bylinný čaj porciovaný, 20 sáčkov

Kód: 46024
€2,34 €1,95 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Anjelik Serafínek je tu pre vás deti, aby podporil správne trávenie vášho bruška. Pripravil pre vás bylinkový čajík, ktorý výborne chutí.

Lahodný bylinný čaj pre deti od 3 mesiacov v porciovanej forme.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bruško, Serafin - Detský bylinný čaj porciovaný, 20 sáčkov

Anjelik Serafínek je tu pre vás deti, aby podporil správne trávenie vášho bruška. Pripravil pre vás bylinkový čajík, ktorý výborne chutí.

Lahodný bylinný čaj pre deti od 3 mesiacov v porciovanej forme.

  • Fenikel, aníz, prokurník prispievajú k správnemu tráveniu
  • Aníz a nechtík sa podieľa na normálnej činnosti črevného traktu
  • Nechtík sa podieľa na osviežení tela a relaxácii
  • Repík podporuje normálne vylučovanie, činnosť žlčníka a pečene

Zloženie:

Plod feniklu obyčajného, plod anízu vonného, kvet nechtíka lekárskeho, vňa repíka lekárskeho, vňať proskurníka lekárskeho

Dávkovanie:

1 vrecúško bylinného čaju zalejte 150 ml vriacej vody. Nechajte 10 minút lúhovať. Popíjať v priebehu dňa. Odporúčame 1-2 vrecká bylinného čaju denne podľa veku dieťaťa.

Obsah: 20 x 1 g

Vyrobené v Českej republike.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Hmotnosť: 0.05 kg
Typ čaje: vrecúškové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Serafin byliny s.r.o. je česká spoločnosť založená v roku 2004. Názov spoločnosti bol pomenovaný podľa anjelov tzv. Serafínov, ktorí prinášajú svetlo, nádej a súcit a ich podstatou je čistá láska. Česká spoločnosť sa nimi inšpiruje. 

Základom ich práce sú bohaté skúsenosti v oblasti poznania prírodnej medicíny, tradičnej čínskej medicíny, hlboké znalosti bylín a ich účinkov, ale aj neustále vzdelávanie a výskum.

Na výrobu všetkých produktov sa používajú len prvotriedne suroviny z ekologicky čistých oblastí. Naopak, nepoužívajú sa žiadne konzervačné látky, arómy, farbivá, pridané cukry ani iné chemické prísady. Veľký dôraz sa kladie na odbornosť a cieľom celej spoločnosti je pomáhať pri liečení.

Bylinné tinktúry Serafin sa vyrábajú homeopatickým výrobným postupom. To znamená, že bylinky sa zbierajú len čerstvé vo vopred stanovenú hodinu a v určitom čase rastu. Potom sa nakladajú predpísaným spôsobom a tiež sa pravidelne miešajú presným spôsobom - aktivujú sa.

Pri ich výrobe sa dodržiava tzv. desatinné riedenie. Pri všetkých tinktúrach dosahujeme riedenie D3, čo je už hraničné homeopatické riedenie. Tinktúry sú určené pre citlivé osoby, na liečbu na začiatku ochorenia alebo pri prevencii a tiež na následnú starostlivosť. Ak chcete rýchly nástup účinku, odporúčame zvoliť tinktúru z púčikov.

Serafin-byliny s.r.o. Troncovská 1984, 356 01 Sokolov, Česká republika