Bylinné kvapky Valeriána lekárska (valeriánske/kozlíkové) - tinktúra, 50 ml

Kód: 2302
€5,14 €4,28 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Valeriána lekárska - valeriánske (kozlíkové) kvapky (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z koreňa valeriány lekárskej na zmiernenie stresu, duševné zdravie a správnu funkciu mozgu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Valeriána lekárska - valeriánske (kozlíkové) kvapky (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z koreňa valeriány lekárskej na zmiernenie stresu, duševné zdravie a správnu funkciu mozgu. T2/K3

Valeriána lekárska (Valeriana officinalis, čeľaď kozlíkovité - Valerianaceae, CZ: Kozlík lékařský).

Zdravotné tvrdenia týkajúce sa tejto liečivej rastliny vo formulácii predloženej Európskej komisii na schválenie (on hold): Duševné zdravie - relaxácia - stres. Normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému - krvný tlak. Normálne trávenie. Kognitívne funkcie.

Nariadenia ES 1924/2006 o zdravotných tvrdeniach a 1169/2011 o liečebných tvrdeniach nám neumožňuje na týchto stránkach uvádzať viac informácií k tejto liečivej rastline.

Viac informácií získate zo serióznych voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.

Dávkovanie: Dospelí 3x denne 15 kvapiek pod jazyk alebo 3x denne 20 kvapiek do vody či čaju. Deti 3x denne počet kvapiek rovnajúcu sa ich veku (do vody či čaju). Užívajte 15 minút pred požitím stravy, nápoje či ďalšieho prípravku. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Po 4 týždňoch užívania odporúčame 4 týždňovú prestávku.

Obmedzenie používania: neužívať pri riadení motorových vozidiel a pri činnostiach vyžadujúce sústredenosť (valeriána znižuje pozornosť a koncentráciu)
neužívať pri súčasnom užívaní barbiturátov, benzodiazepínov, hypnotík a iných sedatív.

Zloženie tinktúry: bylinný lihoglycerolový extrakt. Obsah sušiny extraktu: koreň valeriány lekárskej 275 mg v ODD 60 kvapiek. Lihovost 40%.

UPOZORNENIE: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnku. Prípadný zákal nie je na závadu. Doplnok stravy - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najkvalitnejších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40 %
Použitie: na zmiernenie stresu, upokojenie, spánok, duševné zdravie a správnu funkciu mozgu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika