Tchibo Espresso Sicilia Style, zrnková káva, Arabica a Robusta, 1 kg

Kód: T8293
€13,73 €11,44 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Espresso v milánskom štýle je rafinovaná zmes podľa talianskeho vzoru: najlepšie zrná Arabica a Robusta zušľachtené pomalým, oddeleným pražením, ktoré je špecialitou spoločnosti Tchibo. Tento spôsob praženia dodáva zmesi mierne ovocný charakter s nádychom čokolády a zvýrazňuje typickú severotaliansku chuť tejto kávy, ktorú dopĺňa krémová, jemná pena. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tchibo Espresso Sicilia Style, zrnková káva, Arabica a Robusta, 1 kg

Espresso sicílskeho typu je jemne vyladená juhotalianska zmes najlepších zŕn Arabica a Robusta, ktorá sa zušľachťuje intenzívnym oddeleným pražením. Vďaka tomu má táto káva typický sicílsky charakter s temne výraznou chuťou a korenistou arómou, ktorú završuje zamatovo jemná pena.

ikona1

ikona2

ikona3

Typ:

Druh:

Stupeň praženia:

Zrnková káva

Zmes Arabica a Robusta

10/10

ikona4

ikona5

ikona6

Hmotnosť:

Intenzita:

Kyslosť:

1 kg

10/10

0/10

Tchibo Espresso Sicilia Style je káva, ktorá má vďaka obsahu robusty silnú a horkú arómu. Je to druh kávy, ktorý je ideálny na prípravu silného talianskeho espressa v plnoautomatických kávovaroch.

Spoločnosť Tchibo vyberá pre svoje kávy len vysokokvalitné kávové zrná. Označenie Tchibo si zaslúži len tá najkvalitnejšia káva, ktorej zrná pomaly dozrievajú a starostlivo sa zbierajú vo vybraných pestovateľských oblastiach. Spoločnosť Tchibo kladie rovnaký dôraz na kvalitu spracovania kávy ako na výber surovej kávy.

Spoločnosť Tchibo praží každý druh kávy oddelene. Až po pražení kávoví experti spoločnosti Tchibo na základe svojich bohatých skúseností a profesionálneho inštinktu vytvárajú z rôznych druhov kávy špeciálne zmesi Tchibo.

Druh kávy: Zmes Tchibo Arabica a Robusta

Hmotnosť balenia: 1 000 g

Dodatočné parametre

Kategória: Zrnková káva
Hmotnosť: 1.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: