Tchibo Barista Espresso, zrnková káva, 100% Arabica, 1 kg

Kód: T8822
Tip
Značka: Tchibo
€16,15 €13,46 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Fairtrade-logo2Najlepšie Espresso značky Tchibo, ktoré sa vyrába z kávových zŕn 100% arabiky, ktoré pochádzajú zo zodpovednej poľnohospodárskej produkcie a sú zušľachťované pomalým pražením v bubnovej prážičke. Jemný základ s nežnými tónmi horkej čokolády a orieškovým akcentom. Teraz novo so špeciálnym uzáverom pre zachovanie čerstvej arómy, ideálne dávkovanie a ľahké opätovné uzavretie obalu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tchibo Barista Espresso, zrnková káva, 1 kg

Najlepšie Espresso značky Tchibo, ktoré sa vyrába z kávových zŕn 100% arabiky, ktoré pochádzajú zo zodpovednej poľnohospodárskej produkcie a sú zušľachťované pomalým pražením v bubnovej prážičke. Jemný základ s nežnými tónmi horkej čokolády a orieškovým akcentom

Teraz novo so špeciálnym uzáverom pre zachovanie čerstvej arómy, ideálne dávkovanie a ľahké opätovné uzavretie obalu. Vhodná pre milovníkov kávy, ktorí používajú plne automatický kávovar so vstavaným mlynčekom na zrnkovú kávu alebo pákový kávovar (poloautomat).

Zo zrnkovej kávy Barista Espresso si môžete pripraviť vyvážené espresso s jemnou krémovou penou alebo lahodné kávové špeciality, ako je napríklad cappuccino alebo latte macchiato.

ikona1

ikona2

ikona3

Typ:

Druh:

Stupeň praženia:

Zrnková káva

100% Arabica

10/10

ikona4

ikona5

ikona6

Váha:

Intenzita:

Kyslosť:

1 kg

9/10

0/10

Tchibo Barista Espresso je káva profesionálnej kvality. Pri jej výrobe si je pripomínané tradičné remeselné umenie a kávové zrná sú zušľachťované pomalým pražením v bubnovej pražičke – rovnako ako pred sto rokmi. Obzvlášť dlhá doba praženia poskytuje vybraným kávovým zrnám viac času na rozvinutie ich jedinečného charakteru. Tak vzniká kávová špecialita mimoriadnej kvality.

Fairtrade-logo2Tchibo spoločne s Fairtrade podporuje drobných pestovateľov kávy zapojenej do programu Fairtrade. Tým preberajú zodpovednosť a prispievajú k zlepšeniu ich životných a pracovných podmienok.

Tchibo vyberá pre svoje kávy výhradne zrná vysoko kvalitnej kávy Arabica. Len tá najlepšia káva, ktorej zrná pomaly dozrievajú a sú starostlivo zberané vo vybraných pestovateľských oblastiach, si zaslúži prídomok Tchibo Arabica. Tchibo prikladá kvalite zušľachťovania kávy rovnako veľký význam ako výberu surovej kávy.

Tchibo praží každý druh kávy oddelene. Až po upražení znalci kávy spoločnosti Tchibo s rozsiahlymi skúsenosťami a profesionálnym inštinktom zostavujú špeciálne zmesi Tchibo z rôznych druhov kávy.

Druh kávy: 100% Tchibo Arabica

Hmotnosť balenia: 1 000 g

Dodatočné parametre

Kategória: Zrnková káva
Hmotnosť: 1.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: