Starbucks Espresso Blonde Roast, zrnková káva, 100% Arabica, 200 g

Kód: S2073
€8,01 €6,68 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Espresso Blonde Roast je káva jednej zo svetovo najznámejších značiek káv, ktorá je zložená zo 100% aromatických zŕn Arabiky z Latinskej Ameriky. Táto oblasť je známa produkciou kávy vyváženej chuti a kvality.

Detailné informácie

Podrobný popis

Starbucks Espresso Blonde Roast, zrnková káva, 200 g

Jemne pražená, ľahká a príjemne sladká káva bez horkosti rozmaznáva chuťové bunky milovníkov jemnejšej verzie klasického espressa. Vychutnajte si pri sebe doma latinskoamerickú kávu s odvážnou, ale jemnou chuťou a sladkými, živými tónmi. Starbucks Blonde Roast je jedna z najjemnejších káv Starbucks. Vďaka svetlo praženým zrnám je káva menej intenzívna a jemne prebúdza zmysly jemnou chuťou s nádychom praženia.

ikona1

ikona2

ikona3

Typ:

Druh:

Stupeň praženia:

Zrnková káva

100% Arabica

4/10

ikona4

ikona5

ikona6

Váha:

Intenzita:

Obsah kofeínu:

200 g

5/10

4/10

Takmer päť desaťročí získavanie kávy, jej miešanie a praženie nás priviedlo až sem: k espressu, ktoré je odvážne jemné. Táto špeciálna zmes kávových zŕn z Latinskej Ameriky bola starostlivo upražená, aby sa uvoľnili jej sladké a životom kypiace tóny. Jemná a vyvážená káva zvýrazňuje sladšiu stránku mlieka, vďaka čomu sú klasické nápoje z espressa extra hladké, bez nádychu stôp po pražení.

Značka Starbucks ponúka kávy so širokou škálou praženia kávových zŕn, čo je výsledkom dlhoročnej tvrdej práce a odborných znalostí. Každé zrno vyžaduje správnu rovnováhu medzi teplotou a dobou praženia, aby dosiahlo plnú vôňu, kyslosť a chuť. V našej ponuke môžete nájsť aj tmavo pražené Espresso Dark Roast.

Druh kávy: 100% Arabica

Oblasť pôvodu: Latinská Amerika

Hmotnosť balenia: 200 g

Dodatočné parametre

Kategória: Zrnková káva
Hmotnosť: 0.202 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: