Smidge Sensitive Probiotic Powder, Probiotiká v prášku, 8 kmeňov, 20 g

Kód: SM2020
Tip
Značka: Smidge
€114,89 €95,74 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Sensitive Probiotic v prášku je čistý a účinný doplnok stravy určený pre ľudí s citlivým tráviacim systémom. Tieto probiotiká obsahujú osem klinicky overených kmeňov prospešných baktérií. Zmes je starostlivo navrhnutá tak, aby podporovala trávenie, pravidelnosť a minimalizovala možné vedľajšie účinky. Na rozdiel od iných značiek sa v tejto receptúre vynechávajú niektoré kmene, ktoré môžu spôsobiť histamínovú intoleranciu, acidózu a iné reakcie. Neobsahuje tiež žiadne bežné alergény, prídavné látky ani plnidlá.

Upozornenie o preprave:
Vzhľadom na povahu výrobku ho z preventívnych dôvodov prepravujeme pri teplotách nad 25 °C s chladiacou vložkou, ktorá udržiava výrobok chladný počas väčšiny cesty. Tým sa zvyšuje náš štandard kvality. Chladiacu vložku si môžete ponechať na ďalšie použitie.

Aby sme predišli tomu, že probiotiká zostanú cez víkend na depe prepravcu, tento produkt v piatok NEODOSIELAJME. Iba na výslovnú žiadosť zákazníka. Stačí túto informáciu napísať do poznámky k objednávke.

PLATBA IBA PREDOM (kartou, bankovým prevodom). Je to z dôvodu ochrany tovaru pred možným poškodením v dôsledku vysokej teploty (napr. keď si zákazník tovar dlhší dobu nevyzdvihne).

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Smidge Sensitive Probiotic Powder, Probiotiká v prášku, 8 kmeňov, 20 g

Sensitive Probiotic v prášku je čistý a účinný doplnok stravy určený pre ľudí s citlivým tráviacim systémom. Tieto probiotiká obsahujú osem klinicky overených kmeňov prospešných baktérií. Zmes je starostlivo navrhnutá tak, aby podporovala trávenie, pravidelnosť a minimalizovala možné vedľajšie účinky. Na rozdiel od iných značiek sa v tejto receptúre vynechávajú niektoré kmene, ktoré môžu spôsobiť histamínovú intoleranciu, acidózu a iné reakcie. Neobsahuje tiež žiadne bežné alergény, prídavné látky ani plnidlá.

 • 100% čistá probiotická formula
 • Obsahuje 3 miliardy CFU na dávku
 • Bez obsahu prebiotík (inulínu, maltodextrínu, rastlinnej vlákniny) a kmeňov ktoré môžu spôsobovať nežiaduce účinky
 • Vyrobené z non-GMO, udržateľných/prírodných ingrediencií
 • Neobsahuje žiadne alergény, aditíva, pridané látky ani plnidlá
 • Produkty Smidge sú pravidelne testované a overované

Každé balenie prášku Sensitive Probiotics sa dodáva s dávkovacou odmerkou, ktorá vám umožní odmerať správne množstvo pre vás a vašu rodinu. Sensitive Probiotics Powder obsahuje v každom balení celkovo 20 gramov, čo zodpovedá 1 000 porciám. Každá dávka obsahuje 3 miliardy CFU celkovo ôsmich klinicky overených kmeňov probiotík pre zdravie čriev. Zmes obsahuje celkovo 7 kmeňov humánnej probiotickej mikroflóry a 1 kmeň rastlinnej mikroflóry.

Je tiež dôležité spomenúť, že probiotiká Smidge® pozostávajú z lyofilizovaných (mrazom sušených) baktérií. Lyofilizované baktérie sa po požití reaktivujú. Probiotiká starej školy obsahovali živé kultúry, ktoré pri preprave odumierali v dôsledku vysokých teplôt. Baktérie sušené mrazom znesú vyššie teploty počas prepravy.

Smidge hero natios natima

Benefity obsiahnutých probiotických kmeňov:

Gut health natios natima-minL. gasseri, L. salivarius, B. bifidum, B. breve, B. infantis, B. longum, B. lactis, L. plantarum
 (rastlinný kmeň)

 • Udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry
 • Podporujú črevný komfort
 • Podporujú celkové zdravie tráviaceho traktu
 • Posilňujú zdravý imunitný systém
 • Podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu

L. gasseri, L. salivarius a L. plantarum u žien ďalej pomáhajú normálnej vaginálnej mikroflóre

L. salivarius okrem iného pozitívne ovplyvňuje aj flóru ústnej dutiny

Pre koho sú určené Smidge Sensitive probiotiká:

 • Osoby so špeciálnymi diétami ako napr: GAPS, SIBO, body ecology, autizmus/PDD-NOS, PANDA/PANS, paleo, AIP, ketogénna, bezlepková, bez sóje a bez kazeínu
 • Osoby, ktorým iné probiotiká môžu spôsobovať nežiaduce účinky
 • Osoby s citlivým žalúdkom
 • Osoby so zažívacími problémami
 • Osoby so záujmom o zdravú životosprávu
Smidge Sensitive probiotiká v kapsuliach či v práškovej forme
Kapsule Prášok
Skladovanie v chlade Skladovanie v chlade
Obsahuje celulózu - obal kapsuly 100% čistá probiotická zmes
Fixná dávka Možnosť prispôsobiť si dávku
Vyššia cena za 1 g probiotík Nižšia cena za 1 g probiotík
Pohodlnejšie užívanie Vhodné pre osoby, ktoré majú problémy s prehĺtaním tabliet

Odporúčané dávkovanie:

Dospelí: Na začiatku užívajte pol odmerky 1x denne s jedlom. Potom užívajte 1 odmerku (približne 20 mg) raz denne alebo podľa pokynov certifikovaného lekára.

Deti: Spočiatku užívajte osminu až štvrtinu odmerky 1x denne s jedlom. Potom pomaly prejdite na pol odmerky až celú odmerku 1x denne alebo podľa pokynov certifikovaného lekára. Pred užívaním s dieťaťom sa vždy odporúča poradiť sa s lekárom. Vhodné pre deti od 2 rokov.

Pre citlivých dospelých a deti: Podľa potreby zvoľte ešte nižšiu dávku ako u detí. 

Pomaly, ale isto: Doplnky Smidge sú prvotriedne, čisté a účinné. Preto je mimoriadne dôležité začať pomaly, s nižšími dávkami, ako sa odporúča. Odporúčanú dávku užívajte napríklad každý druhý deň alebo dokonca raz týždenne, kým nezistíte, ako doplnok pôsobí na vaše telo a čo vám vyhovuje.

Na odmeranie presnej dávky probiotického prášku použite dávkovaciu odmerku, s ktorou sa výrobok dodáva.

S čím užívať: Posypte ním vlažné alebo studené jedlo, rozmixujte ho v smoothie alebo ho použite s organickým tukom, ako je maslo, ghí, emu olej alebo kokosový olej.

Zloženie:

Veľkosť dávky: 1 odmerka (cca 20 mg)
 Balenie obsahuje 1000 dávok.
Množstvo v 1 dávke %RHP*
Probiotická zmes baktérií: 20 mg (3 miliardy CFU†) **
Kmene humánnej mikroflóry:
Bifidobacterium infantis **
Bifidobacterium bifidum **
Bifidobacterium longum **
Lactobacillus gasseri **
Lactobacillus salivarius **
Bifidobacterium breve **
Bifidobacterium lactis **
Kmeň rastlinnej mikroflóry:
Lactobacilus plantarum **
* referenčná hodnota príjmu u priemernej dospelej osoby (8 400 kJ/2 000 kcal)
** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená
† počet mikroorganizmov tvoriacich kolónie

Neobsahuje: Mlieko/kazeín, vajcia, ryby, kôrovce a mäkkýše, orechy, arašidy, pšenicu, lepok ani sóju. Bez umelých farbív, aróm a konzervačných látok.

Skladovanie: 

Prášok Sensitive Probiotic si na dlhodobé skladovanie vyžaduje chladenie.

Uchovávajte mimo dosahu vlhkosti.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Preprava: 

Až do doby expedície sa balenie uchováva v chladničke.

Vzhľadom na povahu výrobku pri teplotách nad 25 °C prepravujeme výrobok s chladiacou vložkou, ktorá udrží výrobok chladný počas väčšiny cesty.

Na cestách ho môžete skladovať pri izbovej teplote až dva týždne.

Probiotiká Smidge® obsahujú aktívne lyofilizované baktérie. Na rozdiel od živých kultúr, ktoré sa môžu pri preprave zničiť vplyvom tepla, lyofilizované baktérie dobre obstojia aj v teplom počasí, pretože zostávajú neporušené a stabilné so všetkými svojimi prospešnými vlastnosťami. To znamená, že vaše probiotiká budú doručené v optimálnom stave.

Po prijatí balíka môžete probiotiká uskladniť v chladničke.

Upozornenie:

Ak máte zdravotné ťažkosti alebo užívate lieky, ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom predtým, ako začnete tento výrobok užívať.

Určené predovšetkým pre dospelých. V prípade detí odporúčame najprv sa poradiť s lekárom.

Doplnok stravy. Nenahrádza pestrú stravu.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Ak je ochranná fólia poškodená alebo chýba, nepoužívajte ju.

Obsah balenia: 20 g probiotického prášku a odmerka

Vyrobené v: USA

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravie a krása
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Smidge logo natios ppcentershopSmidge® je spoločnosť, ktorá starostlivo pripravuje výživové doplnky len z tých najčistejších zložiek. Myšlienka vznikla po tom, čo sa jej zakladatelia vyliečili z vážnych zdravotných problémov používaním skutočných potravín a pridávaním vitamínov a minerálov rozpustných v tukoch, ktoré konzumovali naši predkovia. Chápu potreby ľudí so špeciálnou stravou a zozbierali spätnú väzbu od rodičov detí s autizmom, ľudí s chronickými ochoreniami a ďalších ľudí so špeciálnou stravou. Výsledkom je kolekcia produktov, ktoré môžu konzumovať aj tí najcitlivejší, vrátane probiotík, tráviacich enzýmov, vitamínov z celých potravín a prírodných minerálov. Sú starostlivo preskúmané, čisté a účinné a už viac ako desať rokov sú voľbou lekárov.

Cieľom týchto prírodných doplnkov stravy je poskytnúť dôležité živiny, ktoré môžu podporiť zdravý tráviaci systém a maximalizovať vstrebávanie potravín bohatých na živiny. Vyrábajú sa z geneticky nemodifikovaných, trvalo udržateľných/prírodných zložiek, v malých sériách, s minimom prísad, čerstvé a podložené výskumom. Neobsahujú žiadne prídavné látky, bežné alergény ani plnidlá. Všetky suroviny sú dôkladne preverené, výrobky sú testované v laboratóriách tretích strán a pred ich ponúknutím zákazníkom vedú rozsiahly dialóg s ich výrobcami.

Organic 3 Inc. 26677 W.12 Mile Rd., Southfield, Ml 48034, Austrália