Smidge Infant Probiotic Powder, Probiotiká pre deti v prášku, 7 kmeňov, 15 g

Kód: SM2037
Tip
Značka: Smidge
€97,11 €80,93 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Jemný, ale účinný probiotický prášok, ktorý bol špeciálne navrhnutý na podporu tráviaceho systému vášho dieťaťa. Tento doplnok je vhodný pre všetkých od dojčiat až po dospelých. Toto probiotikum obsahuje sedem klinicky overených probiotických kmeňov, z ktorých celých 50 % tvorí Bifidobacterium infantis, kmeň priateľských baktérií, ktoré sa vyskytujú v detskom čreve. Tieto probiotiká preto môžu podporiť zdravú črevnú flóru aj u najmenších detí. Probiotikum pre dojčatá zároveň neobsahuje niektoré kmene (alebo prebiotiká), ktoré sa nachádzajú v iných komerčných značkách a ktoré môžu spôsobovať histamínovú intoleranciu, d-mliečnu acidózu alebo iné nežiaduce reakcie.

Upozornenie o preprave:
Vzhľadom na povahu výrobku ho z preventívnych dôvodov prepravujeme pri teplotách nad 25 °C s chladiacou vložkou, ktorá udržiava výrobok chladný počas väčšiny cesty. Tým sa zvyšuje náš štandard kvality. Chladiacu vložku si môžete ponechať na ďalšie použitie.

Aby sme predišli tomu, že probiotiká zostanú cez víkend na depe prepravcu, tento produkt v piatok NEODOSIELAJME. Iba na výslovnú žiadosť zákazníka. Stačí túto informáciu napísať do poznámky k objednávke.

PLATBA IBA PREDOM (kartou, bankovým prevodom). Je to z dôvodu ochrany tovaru pred možným poškodením v dôsledku vysokej teploty (napr. keď si zákazník tovar dlhší dobu nevyzdvihne).

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Smidge Infant Probiotic Powder, Probiotiká pre deti v prášku, 7 kmeňov, 15 g

Jemný, ale účinný probiotický prášok, ktorý bol špeciálne navrhnutý na podporu tráviaceho systému vášho dieťaťa. Tento doplnok je vhodný pre všetkých od dojčiat až po dospelých. Toto probiotikum obsahuje sedem klinicky overených probiotických kmeňov, z ktorých celých 50 % tvorí Bifidobacterium infantis, kmeň priateľských baktérií, ktoré sa vyskytujú v detskom čreve. Tieto probiotiká preto môžu podporiť zdravú črevnú flóru aj u najmenších detí. Probiotikum pre dojčatá zároveň neobsahuje niektoré kmene (alebo prebiotiká), ktoré sa nachádzajú v iných komerčných značkách a ktoré môžu spôsobovať histamínovú intoleranciu, d-mliečnu acidózu alebo iné nežiaduce reakcie.

 • 100% čistá probiotická formula
 • Obsahuje 1,45 miliardy CFU na dávku
 • Bez obsahu prebiotík (inulínu, maltodextrínu, rastlinnej vlákniny) a kmeňov ktoré môžu spôsobovať nežiaduce účinky
 • Vyrobené z non-GMO, udržateľných/prírodných ingrediencií
 • Neobsahuje žiadne alergény, aditíva, pridané látky ani plnidlá
 • Produkty Smidge sú pravidelne testované a overované

Každé balenie Infant probiotoik v prášku sa dodáva s dávkovacou odmerkou, ktorá vám umožní odmerať správne množstvo pre vás a vaše deti. Infant probiotic obsahujú celkovo 15 gramov v každom balení, čo zodpovedá 750 porciám. Každá dávka obsahuje 1,45 miliardy CFU celkovo siedmich klinicky overených kmeňov probiotík pre zdravie čriev. Hoci je Smidge Infant Probiotic určený pre dojčatá a batoľatá, môžu ho užívať aj dospievajúci a dospelí. Najmä tí, ktorí majú citlivý tráviaci systém.

Je tiež dôležité spomenúť, že probiotiká Smidge® pozostávajú z lyofilizovaných (mrazom sušených) baktérií. Lyofilizované baktérie sa po požití reaktivujú. Probiotiká starej školy obsahovali živé kultúry, ktoré pri preprave odumierali v dôsledku vysokých teplôt. Lyofilizované baktérie vydržia počas prepravy vyššie teploty.

Benefity obsiahnutých probiotických kmeňov:

L. gasseri, L. salivarius, B. bifidum, B. breve, B. infantis, B. longum
 a B. lactis

 • Udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry
 • Podporujú črevný komfort
 • Podporujú celkové zdravie tráviaceho traktu
 • Posilňujú zdravý imunitný systém
 • Podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu

L. gasseri a L. salivarius u žien ďalej pomáhajú normálnej vaginálnej mikroflóre

L. salivarius okrem iného tiež priaznivo ovplyvňuje flóru ústnej dutiny

hero baby infant natios natima

Pre koho sú určené probiotiká Smidge Infant:

 • Pre všetkých od dojčiat a batoliat až po dospelých
 • Osoby so špeciálnymi diétami ako napr: GAPS, SIBO, body ecology, autizmus/PDD-NOS, PANDA/PANS, paleo, AIP, ketogénna, bezlepková, bez sóje a bez kazeínu
 • Osoby, ktorým iné probiotiká môžu spôsobovať nežiaduce účinky
 • Osoby s citlivým žalúdkom
 • Osoby so zažívacími problémami
 • Osoby so záujmom o zdravú životosprávu
Smidge Infant probiotic či Sensitive probiotic
Infant Probiotic Sensitive Probiotic
Vhodné predovšetkým pre bábätká a batoľatá Vhodné predovšetkým pre dospievajúcich a dospelých
Obsahuje 7 probiotických kmeňov Obsahuje 8 probiotických kmeňov
Obsahuje 50 % Bifidobacterium infantis Obsahuje aj rastlinný kmeň Lactobacilus plantarum
1,45 miliardy CFU v 1 dávke 3 miliardy CFU v 1 dávke
Balenie obsahuje 750 dávok Balenie obsahuje 1 000 dávok
100% čistá probiotická zmes 100% čistá probiotická zmes

Odporúčané dávkovanie:

Dospelí: Na začiatku užívajte pol odmerky 1x denne s jedlom. Potom užívajte 1 odmerku (približne 20 mg) raz 1x denne alebo podľa pokynov certifikovaného lekára.

Deti: Spočiatku užívajte osminu až štvrtinu odmerky 1x denne s jedlom. Potom pomaly prejdite na pol odmerky až 1 odmerku 1x denne alebo podľa pokynov certifikovaného lekára. Pred užívaním s dieťaťom sa vždy odporúča poradiť sa s lekárom.

Pre citlivých dospelých a deti: Podľa potreby zvoľte ešte nižšiu dávku ako u detí. 

Pomalu ale jistě: Doplnky Smidge sú prvotriedne, čisté a účinné. Preto je mimoriadne dôležité začať pomaly, s nižšími dávkami, ako sa odporúča. Odporúčanú dávku užívajte napríklad každý druhý deň alebo dokonca raz týždenne, kým nezistíte, ako doplnok pôsobí na vaše telo a čo vám vyhovuje.

Na odmeranie presnej dávky probiotického prášku použite dávkovaciu odmerku, s ktorou sa výrobok dodáva.

S čím užívať: Posypte ním vlažné alebo studené jedlo, rozmixujte ho v smoothie alebo ho použite s organickým tukom, ako je maslo, ghí, emu olej alebo kokosový olej.

Zloženie:

Veľkosť dávky: 1 odmerka (cca 20 mg)
 Balenie obsahuje 1000 dávok.
Množstvo v 1 dávke %RHP*
Probiotická zmes baktérií: 20 mg (1,45 miliardy CFU†) **
Bifidobacterium infantis **
Bifidobacterium bifidum **
Bifidobacterium longum **
Lactobacillus gasseri **
Lactobacillus salivarius **
Bifidobacterium breve **
Bifidobacterium lactis **
* referenčná hodnota príjmu u priemernej dospelej osoby (8 400 kJ/2 000 kcal)
** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená
† počet mikroorganizmov tvoriacich kolónie

Neobsahuje: Mlieko/kazeín, vajcia, ryby, kôrovce a mäkkýše, orechy, arašidy, pšenicu, lepok ani sóju. Bez umelých farbív, aróm a konzervačných látok.

Skladovanie: 

Prášok Infant Probiotic si na dlhodobé skladovanie vyžaduje chladenie.

Uchovávajte mimo dosahu vlhkosti.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Preprava: 

Až do doby expedície sa balenie uchováva v chladničke.

Vzhľadom na povahu výrobku pri teplotách nad 25 °C prepravujeme výrobok s chladiacou vložkou, ktorá udrží výrobok chladný počas väčšiny cesty.

Na cestách ho môžete skladovať pri izbovej teplote až dva týždne.

Probiotiká Smidge® obsahujú aktívne lyofilizované baktérie. Na rozdiel od živých kultúr, ktoré sa môžu pri preprave zničiť vplyvom tepla, lyofilizované baktérie dobre obstojia aj v teplom počasí, pretože zostávajú neporušené a stabilné so všetkými svojimi prospešnými vlastnosťami. To znamená, že vaše probiotiká budú doručené v optimálnom stave.

Po prijatí balíka môžete probiotiká uskladniť v chladničke.

Upozornenie:

Ak máte zdravotné ťažkosti alebo užívate lieky, ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom predtým, ako začnete užívať tento výrobok.

V prípade detí odporúčame, aby ste sa najprv poradili s lekárom.

Doplnok stravy. Nenahrádza pestrú stravu.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Ak je ochranná fólia poškodená alebo chýba, nepoužívajte ju.

Obsah balenia: 15 g probiotického prášku a odmerka

Vyrobené v: USA

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravie a krása
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Smidge logo natios ppcentershopSmidge® je spoločnosť, ktorá starostlivo pripravuje výživové doplnky len z tých najčistejších zložiek. Myšlienka vznikla po tom, čo sa jej zakladatelia vyliečili z vážnych zdravotných problémov používaním skutočných potravín a pridávaním vitamínov a minerálov rozpustných v tukoch, ktoré konzumovali naši predkovia. Chápu potreby ľudí so špeciálnou stravou a zozbierali spätnú väzbu od rodičov detí s autizmom, ľudí s chronickými ochoreniami a ďalších ľudí so špeciálnou stravou. Výsledkom je kolekcia produktov, ktoré môžu konzumovať aj tí najcitlivejší, vrátane probiotík, tráviacich enzýmov, vitamínov z celých potravín a prírodných minerálov. Sú starostlivo preskúmané, čisté a účinné a už viac ako desať rokov sú voľbou lekárov.

Cieľom týchto prírodných doplnkov stravy je poskytnúť dôležité živiny, ktoré môžu podporiť zdravý tráviaci systém a maximalizovať vstrebávanie potravín bohatých na živiny. Vyrábajú sa z geneticky nemodifikovaných, trvalo udržateľných/prírodných zložiek, v malých sériách, s minimom prísad, čerstvé a podložené výskumom. Neobsahujú žiadne prídavné látky, bežné alergény ani plnidlá. Všetky suroviny sú dôkladne preverené, výrobky sú testované v laboratóriách tretích strán a pred ich ponúknutím zákazníkom vedú rozsiahly dialóg s ich výrobcami.

Organic 3 Inc. 26677 W.12 Mile Rd., Southfield, Ml 48034, Austrália