Bylinné kvapky Pestrec - tinktúra, 50 ml

Kód: 2298
€5,06 €4,22 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Pestrec mariánsky (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt zo semien liečivej rastliny pestrec mariánsky pre normálnu funkciu pečene a prirodzenú imunitu.

Pestrec mariánsky obsahuje prírodné látky, ktoré sa viažu na pečeňové bunky a zabraňujú tak prenikaniu toxických látok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pestrec mariánsky (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt zo semien liečivej rastliny pestrec mariánsky pre normálnu funkciu pečene a prirodzenú imunitu.

Pestrec mariánsky (Silybum marianum, čeľaď astrovité - Asteraceae, CZ: Ostropestřec mariánský). Pestrec mariánsky obsahuje prírodné látky, ktoré sa viažu na pečeňové bunky a zabraňujú tak prenikaniu toxických látok.

Zdravotné tvrdenie týkajúce sa tejto liečivej rastliny v zložení predloženom Európskej komisii na schválenie (on hold): normálne trávenie a funkcia pečene, čistenie. Antioxidant. Normálna hladina cukru v krvi. Normálna funkcia srdca. Prirodzená imunita - odolnosť. Normálna funkcia pečene. 

Nariadenie ES č. 1924/2006 o zdravotných tvrdeniach a nariadenie ES č. 1169/2011 o zdravotných tvrdeniach nám neumožňuje poskytovať viac informácií o tejto liečivej rastline na tejto webovej stránke.

Viac informácií možno získať z renomovaných voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.

Dávkovanie: Dospelí 15 kvapiek pod jazyk 3x denne alebo 20 kvapiek do vody alebo čaju 3x denne. Deti 3-krát denne počet kvapiek zodpovedajúci ich veku (vo vode alebo čaji). Užívajte 15 minút pred užitím jedla, nápoja alebo iného produktu. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak sú žlčové cesty upchaté.

Zloženie tinktúry: bylinný extrakt lihoglycerolu. Obsah sušiny extraktu: semená pestreca mariánskeho 175 mg v ODD 60 kvapiek. Obsah alkoholu 40 %.

VAROVANIE: Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnečnom svetle. Prípadný zákal nie je škodlivý. Výživový doplnok - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najlepších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40 %
Použitie: Normálne trávenie a funkcia pečene, čistenie. Antioxidant. Imunita

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika