Serafin Pestrec - tinktúra z bylín, 50 ml

Kód: 3113
€5,18 €4,32 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Vysokokvalitný bylinný extrakt vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým výrobným postupom, potencovaný vitamínom D3.

Podporuje správnu funkciu pečene a žlčníka, trávenie, hladinu cukru a tukov v krvi.

Vitamín D pomáha udržiavať zdravé kosti, zuby a správnu hladinu vápnika v krvi. Podporuje správne fungovanie svalov a imunitného systému. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pestrec, Serafin - tinktúra z bylín, 50 ml

Vysokokvalitný bylinný extrakt vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým výrobným postupom, potencovaný vitamínom D3.

Podporuje správnu funkciu pečene a žlčníka, trávenie, hladinu cukru a tukov v krvi.

Vitamín D pomáha udržiavať zdravé kosti, zuby a správnu hladinu vápnika v krvi. Podporuje správnu funkciu svalov a imunitného systému. 

Zloženie: Extrakt z plodov pestreca mariánskeho (Silybum marianum) (CZ: Ostropestřec mariánský), 0,5 g v 50 ml extraktu, 40 % etanol, riedenie D3

Dávkovanie: 1 kvapka na 1 kg hmotnosti denne, rozdelená do 2-3 dávok.

Jedno balenie obsahuje 1100 kvapiek

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Vyrobené v Českej republike.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Hmotnosť: 0.12 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40%
Použitie: Normálne trávenie a funkcia pečene, čistenie. Antioxidant. Imunita

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Serafin byliny s.r.o. je česká spoločnosť založená v roku 2004. Názov spoločnosti bol pomenovaný podľa anjelov tzv. Serafínov, ktorí prinášajú svetlo, nádej a súcit a ich podstatou je čistá láska. Česká spoločnosť sa nimi inšpiruje. 

Základom ich práce sú bohaté skúsenosti v oblasti poznania prírodnej medicíny, tradičnej čínskej medicíny, hlboké znalosti bylín a ich účinkov, ale aj neustále vzdelávanie a výskum.

Na výrobu všetkých produktov sa používajú len prvotriedne suroviny z ekologicky čistých oblastí. Naopak, nepoužívajú sa žiadne konzervačné látky, arómy, farbivá, pridané cukry ani iné chemické prísady. Veľký dôraz sa kladie na odbornosť a cieľom celej spoločnosti je pomáhať pri liečení.

Bylinné tinktúry Serafin sa vyrábajú homeopatickým výrobným postupom. To znamená, že bylinky sa zbierajú len čerstvé vo vopred stanovenú hodinu a v určitom čase rastu. Potom sa nakladajú predpísaným spôsobom a tiež sa pravidelne miešajú presným spôsobom - aktivujú sa.

Pri ich výrobe sa dodržiava tzv. desatinné riedenie. Pri všetkých tinktúrach dosahujeme riedenie D3, čo je už hraničné homeopatické riedenie. Tinktúry sú určené pre citlivé osoby, na liečbu na začiatku ochorenia alebo pri prevencii a tiež na následnú starostlivosť. Ak chcete rýchly nástup účinku, odporúčame zvoliť tinktúru z púčikov.

Serafin-byliny s.r.o. Troncovská 1984, 356 01 Sokolov, Česká republika