Serafin Pestrec - tinktúra z púčikov, 50 ml

Kód: 3096
🌱 Vegan
Značka: Serafin
€6,61 €5,51 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Napomáha správnej činnosti pečene a žlčníka, podporuje prečistenie a normálnu hladinu cukru v krvi. Je prírodný antioxidant.

Detailné informácie

Podrobný popis

Serafin Pestrec - tinktúra z púčikov, 50 ml

Napomáha správnej činnosti pečene a žlčníka, podporuje prečistenie a normálnu hladinu cukru v krvi. Je prírodný antioxidant.

  • Pestrec mariánsky napomáha k normálnej činnosti pečene, žlčníka a k správnemu tráveniu.
  • Pestrec prispieva k prečisteniu organizmu.
  • Pestrec pôsobí ako prírodný antioxidant. Podporuje aj prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
  • Prispieva k zachovaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

Zloženie:

Destilovaná voda, etanol, glycerín, extrakt z púčikov pestreca mariánskeho 5 gv 50 ml prípravku (liehovitosť 37,5 %)

Dávkovanie:

1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti, rozdeliť na 2–3 čiastkové dávky za deň.

Objem: 50 ml

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5–23 °C.

Vyrobené v Českej republike.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Hmotnosť: 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Serafin byliny s.r.o. je česká spoločnosť založená v roku 2004. Názov spoločnosti bol pomenovaný podľa anjelov tzv. Serafínov, ktorí prinášajú svetlo, nádej a súcit a ich podstatou je čistá láska. Česká spoločnosť sa nimi inšpiruje. 

Základom ich práce sú bohaté skúsenosti v oblasti poznania prírodnej medicíny, tradičnej čínskej medicíny, hlboké znalosti bylín a ich účinkov, ale aj neustále vzdelávanie a výskum.

Na výrobu všetkých produktov sa používajú len prvotriedne suroviny z ekologicky čistých oblastí. Naopak, nepoužívajú sa žiadne konzervačné látky, arómy, farbivá, pridané cukry ani iné chemické prísady. Veľký dôraz sa kladie na odbornosť a cieľom celej spoločnosti je pomáhať pri liečení.

Bylinné tinktúry Serafin sa vyrábajú homeopatickým výrobným postupom. To znamená, že bylinky sa zbierajú len čerstvé vo vopred stanovenú hodinu a v určitom čase rastu. Potom sa nakladajú predpísaným spôsobom a tiež sa pravidelne miešajú presným spôsobom - aktivujú sa.

Pri ich výrobe sa dodržiava tzv. desatinné riedenie. Pri všetkých tinktúrach dosahujeme riedenie D3, čo je už hraničné homeopatické riedenie. Tinktúry sú určené pre citlivé osoby, na liečbu na začiatku ochorenia alebo pri prevencii a tiež na následnú starostlivosť. Ak chcete rýchly nástup účinku, odporúčame zvoliť tinktúru z púčikov.

Serafin-byliny s.r.o. Troncovská 1984, 356 01 Sokolov, Česká republika