NOW FOODS Mega Vitamin D3 + K2 (MK-7), 5000 IU / 180 mcg, 60 veg kapsúl

Kód: 0384
€21,26 €17,72 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

NOW ® Mega D-3 a MK-7 kombinuje vitamíny D-3 a K-2, dve mikroživiny, ktoré boli skúmané pre ich úlohu v zdraví kostí, zubov a kardiovaskulárneho systému. Vitamín D-3 podporuje spolu s vápnikom zdravie kostí a najnovšie štúdie naznačujú, že je tiež dôležitým vitamínom pre zdravie imunitného systému.MK-7 je vysoko biologicky dostupná forma vitamínu K-2, ktorá neobsahuje sóju. Zohráva rozhodujúcu úlohu pri podpore metabolizmu vápnika v cievach a tepnách. Vitamín K-2 je tiež dôležitý pre vývoj silných a zdravých kostí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Now Foods Mega Vitamin D3 + K2 (MK-7), 5000 IU / 180 mcg, 60 veg. kapsúl

NOW ® Mega D-3 a MK-7 kombinuje vitamíny D-3 a K-2, dve mikroživiny, ktoré boli skúmané pre ich úlohu v zdraví kostí, zubov a kardiovaskulárneho systému. Vitamín D-3 podporuje spolu s vápnikom zdravie kostí a najnovšie štúdie naznačujú, že je tiež dôležitým vitamínom pre zdravie imunitného systému.MK-7 je vysoko biologicky dostupná forma vitamínu K-2, ktorá neobsahuje sóju. Zohráva rozhodujúcu úlohu pri podpore metabolizmu vápnika v cievach a tepnách. Vitamín K-2 je tiež dôležitý pre vývoj silných a zdravých kostí.

Odporúčame:

Medzi najúčinnejšie doplnky vitamínu D3 patrí nepochybne Natios Vitamin D3 5000 IU. Tento vitamín D3 v každej z 250 softgélových kapsúl obsahuje okrem samotného vitamínu aj extra panenský olivový olej. Vďaka tejto kombinácii sa docieli maximálnej vstrebateľnosti a využiteľnosti.

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsula denne s jedlom

Zloženie:

Veľkosť dávky: 1 rastlinná kapsula
Balenie obsahuje 60 dávok. 
Kvantita
v 1 porcii
%RHP*
Vitamín D3 (ako cholekalciferol, z lanolínu) 125 ug
(5000 IU)
2500%
Vitamín K2 ako MK-7 (menachinón-7 z MenaQ7®) 180 ug  240%
*% denného referenčného príjmu

Poznámka:

Tento výrobok je určený pre dospelých. Počas tehotenstva a dojčenia odporúčame konzultáciu s lekárom. Prestaňte používať dva týždne pred operáciou.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je náhradou pestrej stravy.

Odporúčané skladovanie: chladné, suché miesto.

Ďalšie zložky:

Mikrokryštalická celulóza, hypromelóza (celulózová kapsula) a oxid kremičitý.

Neobsahuje pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajcia, ryby ani morské plody. Vyrobené v zariadení so správnou výrobnou praxou (GMP), ktoré spracováva aj iné zložky obsahujúce tieto alergény.

Obsah balenia: 

60 kapsúl

Vyrobené v: 

USA

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Now foods logoSpoločnosť NOW Foods bola založená v roku 1968 s víziou, že zdravie by nemalo byť dostupné len pre najbohatších členov spoločnosti. Počas uplynulých 40 rokov spoločnosť NOW zasvätila svoju životnú prácu poskytovaniu výrobkov najvyššej kvality, ktoré sú dostupné pre všetkých. Dnes je spoločnosť NOW Foods jednou z najpredávanejších značiek v obchodoch so zdravou výživou, viacnásobným držiteľom ocenenia Výrobca roka, uznávaným propagátorom prírodných produktov a lídrom v oblasti vedy o výžive a metód vývoja vitamínov, minerálov a ďalších doplnkov stravy.

Výrobky NOW sú neustále testované v rámci klinických skúšok, ktoré sa vykonávajú na špičkových univerzitách a výskumných centrách po celom svete. Výrobky NOW sú testované na účinnosť pri podpore kĺbov, kvality života pacientov s rakovinou, podpore kardiovaskulárneho systému a športovej vytrvalosti. 

Hlavným cieľom značky NOW je jediné: poskytovať užitočné produkty, ktoré ľuďom umožnia viesť zdravší život.

NOW Foods, 395 S. Glen Ellyn Road, Bloomingdale, IL 60108, USA