Bylinné kvapky MyCyst - tinktúra, 50 ml

Kód: 3390
€6,03 €5,03 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Bylinná tinktúra MyCyst. Prírodný bylinný extrakt pre normálny stav urogenitálneho systému žien. Podporuje ústup myómov maternicového svalstva a cýst na vaječníkoch. Pôsobí aj pri hyperplázii maternice a endometrióze. Používa sa aj pri cystách na prsníku.

Detailné informácie

Podrobný popis

MyCyst (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt pre normálny stav urogenitálneho systému žien. Podporuje ústup myómov maternicového svalstva a cýst na vaječníkoch. Pôsobí aj pri hyperplázii maternice a endometrióze. Používa sa aj pri cystách prsníku.

Tento výrobok pravdepodobne nebude fungovať u žien, ktoré používajú hormonálnu antikoncepciu alebo hormonálnu substitučnú liečbu).

Syntetické estrogény obsadzujú estrogénové receptory na dlhú dobu, môže sa jednať až o 3 mesiace od ich posledného použitia. Po uplynutí tejto doby je možné receptory obsadiť ďaleko bezpečnejšími, jemnejšie pôsobiacimi fytoestrogény z kvetu žeriavu vtáčieho (plody tohto stromu žiadne fytoestrogény neobsahujú).

Nechtík lekársky pôsobí proti nekontrolovanému deleniu buniek. Pôsobí na nežiaduce procesy v ženských orgánoch, upravuje menštruáciu, harmonizuje ťažkosti v menopauze, hojí sliznice a pokožku - napr. sliznice pri gynekologických ťažkostiach. Má priaznivý účinok na pečeň a žlčník.

Alchemilka žltozelený obsahuje fytoestrogény.

Praslička roľná obsahuje významné množstvo organického kremíka. Kremík prispieva k regenerácii slizníc vrátane maternice a vaječníkov.

Slamiha piesočná pôsobí na ťažkosti pankreasu, pečene a žlčníka. Pečeň je dôležitým orgánom pre deaktiváciu syntetického prípadne i telu vlastného estrogénu.

Pakost smradľavý pôsobí proti novotvarom.

Hluchavka biela harmonizuje hormonálny systém žien a pôsobí na sliznice pri gynekologických ochoreniach. 

Zdravotné tvrdenia pre túto zmes liečivých rastlín v zložení predloženom Európskej komisii na schválenie (pozastavené): Osviežuje organizmus. Imunita. Stres a námaha. Normálna funkcia pečene a čriev. Normálna funkcia dýchacieho systému. Normálny stav kože, hojenie rán. Normálna funkcia cievneho systému. Ťažké nohy. Antioxidant. Kĺby - flexibilita. Nervová rovnováha - upokojenie - relaxácia. Normálny stav vlasov a nechtov (mineralizácia). Normálna funkcia močového systému. Normálny stav kostí a kĺbov. Zriedenie. Vylučovanie. Normálna funkcia kardiovaskulárneho systému - elasticita. Normálne fungovanie urogenitálneho systému žien. Sexuálne zdravie. (Pre)menštruačný komfort. Trávenie - chuť na jedlo. Vylučovanie vody z tela.

Nariadenia ES č. 1924/2006 o zdravotných tvrdeniach a č. 1169/2011 o zdravotných tvrdeniach nám neumožňujú uviesť na tejto webovej stránke viac informácií o tejto liečivej rastline.

Viac informácií môžete získať z renomovaných voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.

Dávkovanie: Dospelí 3x denne 15 kvapiek pod jazyk alebo 3x denne 20 kvapiek do vody alebo čaju. Užívajte 15 minút pred požitím jedla, nápoja alebo iného výrobku. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Odporúčaná dĺžka užívania na dosiahnutie remisie je 6 týždňov (3 balenia), odporúča sa kontrolné meranie veľkosti novotvaru a pokračovať v užívaní podľa potreby až do úplného vymiznutia.

Zloženie tinktúry: bylinný liehový extrakt. Obsah sušiny extraktu: 27 mg Hluchavka biela (Lamium album), 16 mg Slamiha piesočná (Helichrysum arenarium), 16 mg Alchemilka žltozelený (Alchemilla xanthochlora), 16 mg Pakost smradľavý (Geranium robertianum), 11 mg Nechtík lekársky (Calendula officinalis), 10 mg Jarabina vtáčia kvet (Sorbus aucuparia), 3 mg Praslička roľná (Equisetum arvense) ODD 60 kvapiek. Lihovost 40%.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnečnom svetle. Prípadný zákal nie je škodlivý. Doplnok stravy - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najlepších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40 %
Použitie: Pre ženy - cysty, myómy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika