Bylinné kvapky Metabolizmus a chudnutie - tinktúra, 50 ml

Kód: 3045
💚Vegan
€5,97 €4,98 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Metabolizmus a chudnutie (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z liečivých rastlín na kontrolu hmotnosti. Vyvoláva pocit sýtosti, potláča chuť do jedla, zrýchľuje metabolizmus a podporuje chudnutie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Metabolizmus a chudnutie(bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z liečivých rastlín na kontrolu hmotnosti. Vyvoláva pocit sýtosti, potláča chuť do jedla, zrýchľuje metabolizmus a podporuje chudnutie.

Chaluha bublinatá je morská riasa, ktorá je veľmi vhodnou voľbou na liečbu nefunkčného metabolického a jódového hospodárstva vedúceho k obezite. Obsahuje kyselinu alginovú, ktorá sa pôsobením žalúdočných štiav mení na slizovité látky, ktoré mechanicky zabraňujú vstrebávaniu živín z čriev do krvi, čím sa znižuje pocit hladu. Obsahuje tiež jód, ktorý zvyšuje funkciu štítnej žľazy, a tým urýchľuje metabolizmus.

Repík lekársky patrí k nejuniversálnějším drogám vďaka širokému spektru obsahových látok, predovšetkým trieslovín, kyseliny nikotínovej, kremičitej, askorbovej, flavonoidov a ďalších látok. Vďaka svojej schopnosti pomáhať pri detoxikácii pečene liek harmonizuje celkový metabolizmus, znižuje hladinu cholesterolu a zvyšuje krvný obeh.

Zmes je doplnená o materinu dúšku, ktorá podporou vylučovania žalúdočných štiav pomáha normalizovať poruchy trávenia pri diétnych chybách.

Pýr plazivý podporuje látkovú výmenu a predovšetkým "čistí krv" vďaka detoxikácii pečeňového tkaniva a rekonštrukciu poškodených buniek pečeňového parenchýmu. Dopĺňa potrebné minerály a podporuje vstrebávanie dôležitých vitamínov.

Komplexné pôsobenie zmesi je zabezpečené podielom lipkavca, ktorý znižuje chuť do jedla.

Denná dávka obsahuje maximálne 200 mikrogramov jódu, maximálny odporúčaný denný príjem jódu pre dospelého človeka je 600 ug.

Zdravotné tvrdenia uvedené pre túto zmes liečivých rastlín v zložení predloženom Európskej komisii na schválenie (pozastavené): Kontrola telesnej hmotnosti/pociť plnosti. Hormonálny systém. Antiestrogénne. Normálna funkcia štítnej žľazy, produkcia hormónov - energetický metabolizmus. Normálna funkcia črevného traktu. Normálna funkcia močového systému. Vylučovanie vody z tela. Normálna funkcia obehového systému - čistenie. Normálna funkcia obličiek - detoxikácia - vylučovanie vody z tela. Normálna funkcia horných dýchacích ciest/imunita. Normálna funkcia pečene, vylučovanie. Normálny stav pokožky. 

Nariadenie ES č. 1924/2006 o zdravotných tvrdeniach a č. 1169/2011 o zdravotných tvrdeniach nám neumožňuje uviesť na tejto webovej stránke viac informácií o tejto liečivej rastline.

Viac informácií môžete získať z renomovaných voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.

Dávkovanie: Dospelí 3x denne 15 kvapiek pod jazyk alebo 3x denne 20 kvapiek do vody alebo čaju. Užívajte 15 minút pred požitím jedla, nápoja alebo iného výrobku. Odporúčaná dĺžka užívania je 6 týždňov, potom sa na 4 týždne užívanie preruší.

Zvyčajný úbytok hmotnosti počas prvej kúry je 1 kg/týždeň, a to aj bez zmeny stravovacích a pohybových návykov.

Po prerušení alebo ukončení kúry zvyčajne nedochádza k jojo efektu, to znamená, že sa hmotnosť nevráti na pôvodné hodnoty.

Odporúčané množstvo na jednu kúru je 3 x 50 ml balenia. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie tinktúry: bylinný lihoglycerolový extrakt. Obsah sušiny extraktu: 29 mg pýr plazivý (Elytrigia repens), 17 mg lipkavec pravý (Galium verum), 13 mg Materina dúška (Thymus serpyllum), 10 mg repík lekársky (Agrimonia eupatoria), 7 mg chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) ODD 60 kvapiek. Lihovost 40%.

Denná dávka obsahuje maximálne 10 mikrogramov jódu.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnečnom svetle. Prípadný zákal nie je škodlivý. Doplnok stravy - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najlepších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: Spaľovače tukov
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40 %
Použitie: Zrýchlenie metabolizmu a zníženie telesnej hmotnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika