Bylinné kvapky Menštruácia B - tinktúra, 50 ml

Kód: BK104
🌱 Vegan
€5,99 €4,99 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Prírodný bylinný celkový (komplexný) extrakt z liečivých rastlín pre menštruačný komfort. Slúži na úľavu pri dolor menštruácii. Zmes harmonizuje menštruáciu, tlmí menštruačný dolor a vylučuje škodlivé látky z tela.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný bylinný celkový (komplexný) extrakt z liečivých rastlín pre menštruačný komfort. Slúži na úľavu pri dolor menštruácii. Zmes harmonizuje menštruáciu, tlmí menštruačný dolor a vylučuje škodlivé látky z tela.

Hluchavka biela harmonizuje menštruáciu a pôsobí proti ženským problémom. Šalvia pôsobí na problémy močových ciest a gynekologické problémy. Rebríček pôsobí pri kŕčovitých stavoch tráviaceho traktu a dolor menštruácii. Rebríček dáva psychickú oporu a stabilitu. Nechtík pôsobí na nežiaduce procesy v ženských orgánoch, upravuje menštruáciu, harmonizuje problémy v menopauze, upokojuje žalúdočné sliznice, črevá a gynekologické ústrojenstvo. Túžobník tlmí menštruačné problémy a vylučuje škodlivé látky z tela.

 • (Pred) menštruačný komfort
 • Menopauzálny komfort
 • Hormonálna rovnováha, znižuje rednutie vlasov
 • Antioxidant
 • Podporuje normálne trávenie
 • Prirodzená obrana - imunitný systém.
 • Znižuje potenie.
 • Normálny stav kostí a kĺbov.
 • Normálna funkcia močových ciest - obličiek.
 • Antiseptické vlastnosti.
 • Normálny stav kĺbov.

Zloženie: jemný melasový etanol 40%,liečivé rastliny (byliny) -hluchavka biela(Lamium album), šalvia lekárska(Salvia officinalis), rebríček obyčajný (Achillea millefolium), nechtík lekársky (Calendula officinalis), tužobník brestový (Filipendula ulmaria).

Upozornenie: Doplnok stravy. Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnečnom svetle. Prípadný zákal nie je problém.

Dávkovanie: 3 dni pred očakávanou menštruáciou 3-krát denne 20 kvapiek do vody alebo čaju. V prípade nástupu bolesti odporúčame použiť 5 kvapiek Kontryhelu každých 15 minút. Užívajte, kým bolesť neustúpi. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky


Považujete opis produktu za všeobecný a nedostatočný?

Súčasná legislatíva nám bohužiaľ neumožňuje vysvetliť podrobné pôsobenie týchto prírodných látok, preto sa odporúča samoštúdium. (Google, Wikipédia, Healthline)

bolestivá menštruácia, bolestivá menštruácia, liečivé rastliny, bylinky na bolestivú menštruáciu, bolestivá menštruácia.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Liehovosť: 40 %

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika