Bylinné kvapky Menštruácia silná - tinktúra, 50 ml

Kód: BK105
€5,88 €4,90 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Prírodný bylinný celkový (komplexný) extrakt z liečivých rastlín na menštruačný komfort. Používa sa na zmiernenie silného menštruačného krvácania a menštruačných kŕčov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný bylinný celkový (komplexný) extrakt z liečivých rastlín na menštruačný komfort. Používa sa na zmiernenie silného menštruačného krvácania a menštruačných kŕčov.

Vedecký názov rebríčka obyčajného (Achillea milefolium) vznikol podľa legendy, ktorá hovorí, že počas trójskej vojny zastavoval Achilles krvácanie z rán listy rebríčka. Tradičná čínska medicína využíva túto bylinu na zastavenie krvácania a úpravu menštruačného toku. V súčasnej dobe bolo potvrdené, že obsahuje achilletín a achillein (látky zvyšujúce zrážanlivosť krvi), chamazulén (látku uvoľňujúcu hladké svalstvo) a thujon so sedatívnym účinkom.

Nátržník husí (Potentilla anserina) a alchemilka obyčajná (Alchemilla vulgaris) zosilňujú spazmolytický účinok rebríčka (vďaka glykozidom a horčinám) a navyše obsahujú vitamín C. Zmes je doplnená nechtíkom lekárskym (Calendulla officinalis), ktorý obsahuje silice, slizové látky, xantofyl a kalendulín, ktorých súčinnosťou je znížené riziko vzniku gynekologických ťažkostí. Repík lekársky (Agrimonia eupatoria) vďaka svojmu univerzálnemu pôsobeniu harmonizuje účinky celej zmesi.

  • Menštruačný komfort
  • Osvieženie tela.
  • Normálne fungovanie cievneho systému.
  • Normálny stav kože, hojenie rán.
  • Normálna funkcia močových ciest - obličiek.
  • Normálna funkcia dýchacieho systému.
  • Prirodzená obrana - imunitný systém.
  • Normálna funkcia pečene a čriev.

Zloženie: veľjemný melasový etanol 40%, liečivé rastliny (byliny) - rebríček obyčajný (Achillea milefolium), nátržník husí (Potentilla anserina),
alchemilka obyčajná (Alchemilla vulgaris), nechtík lekársky (Calendulla officinalis) a repík lekársky (Agrimonia eupatoria).

Upozornenie: Doplnok stravy. Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnečnom svetle. Prípadný zákal nie je problém.

Dávkovanie: 3 dni pred očakávanou menštruáciou 3-krát denne 20 kvapiek do vody alebo čaju. Užívajte do konca menštruácie. Dávkovanie si môžete individuálne upraviť podľa vlastných skúseností. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky


Považujete opis produktu za všeobecný a nedostatočný?

Súčasná legislatíva nám bohužiaľ neumožňuje vysvetliť podrobné pôsobenie týchto prírodných látok, preto sa odporúča samoštúdium. (Google, Wikipédia, Healthline)

menštruácia, silné krvácanie, menštruačné kŕče, zápal, silná menštruácia, gynekologický zápal.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Liehovosť: 40 %

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika