Aquaphor Vodný filter ECO H PRO (zmäkčovací), Filter pod drez (vrátane pákovej batérie)

Kód: AQ107
€153,53 €127,94 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Filter ECO H Pro obsahuje celkom 3 filtre: Pro 1, Pro H a Pro HF. Patróny série Pro poskytujú zvýšenú ochranu a kvalitu filtrácie. Tento filter je ideálny aj na zmäkčovanie stredne tvrdej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aquaphor Vodní filtr ECO H PRO (změkčovací), Filtr pod dřez (včetně pákové baterie)

Filter ECO H Pro obsahuje celkom 3 filtre: Pro 1, Pro H a Pro HF. Patróny série Pro poskytujú zvýšenú ochranu a kvalitu filtrácie. Tento filter je ideálny aj na zmäkčovanie stredne tvrdej vody.

Vďaka špeciálnej štruktúre filtračného média vykonáva kazeta Pro 1 prácu dvoch kaziet na čo najefektívnejšiu filtráciu hrubých častíc, ako je piesok alebo íl. Pro 1 tiež aktívne odstraňuje železo. Druhý filter Pro H redukuje usadeniny vodného kameňa v kanviciach a iných spotrebičoch, ako aj biele vločky a mastný film v šálke. Membrána z dutých vlákien v poslednej kazete Pro HF odstraňuje baktérie a mikrobiálne cysty. Systém odstraňuje chlór, ťažké kovy, pesticídy, ropné produkty a ďalšie bežné toxíny a alergény vo vode z vodovodu. 

 • Jednoduchá výmena filtrov - moduly sa dajú zaskrutkovať, až kým nezacvaknú na miesto jednou rukou.
 • Antibakteriálna ochrana
 • Bezpečná voda aj bez prevarenia
 • Znižuje tvrdosť vody a zabraňuje tvorbe vodného kameňa
 • Vhodný pre stredne tvrdú vodu (pri vysokej tvrdosti vody je potrebné regenerovať HF filter každé 2-4 týždne pomocou regeneračného modulu, ktorý je súčasťou balenia)

Vďaka vysokej selektivite inovatívneho sorbentu AQUALEN filter účinne odstraňuje ióny ťažkých kovov. Okrem toho je AQUALEN hydrofilné mikrovlákno a prúd vody sa účinne šíri po celom povrchu filtračného média, čím sa zvyšuje účinnosť celého procesu.

eco_h_pro___eco_h_pro-caa79d56bc14b499

Účinne odstraňuje z vody:

 • Chlór
 • Vodný kameň
 • Ťažké kovy
 • Baktérie
 • Organické zlúčeniny
 • Rezíduá liekov

Balenie obsahuje:

Eco pro h obsah

 1. Filter Pro 1
 2. Filter Pro H
 3. Filter Pro HF
 4. Zostava rozdeľovača
 5. Pripojovacie hadice
 6. Spojovacia hadice s kužeľovou objímkou
 7. Pripojovací uzol
 8. Zástrčka
 9. Adaptér pre obnovu kartuše Pre H
 10. Páková batéria
 11. Závitová skrutka, hmoždinky 2+2 ks

Ako na inštaláciu filtra pod drez ECO Pro H

V balení je zatiaľ priložený iba anglický manuál. Na slovenskom manuáli sa pracuje, ďakujeme za pochopenie.Aquaphor Filtračná vložka Pro 1 pre filter pod drez ECO H PRO

Inovatívna filtračná vložka Pro 1 plní súčasne dve funkcie: mechanickú predfiltráciu a sorpčnú filtráciu.

Výrobok obsahuje patentovanú technológiu blokov CarbFiber a zvýšený obsah iónovo-výmenných mikrovlákien AQUALEN™ v predfiltračnej oblasti.

 • Účinne odstraňuje železo Fe2+ aj Fe3+.
 • Filtruje nečistoty s veľkosťou do 3 mikrónov
 • Nevratne viaže toxické zlúčeniny, ako sú ťažké kovy, fenoly, pesticídy, chlór a ďalšie

Aquaphor Filtračná vložka Pro H pre filter pod drez ECO H PRO

Náhradná vložka Pro H pre filter pod drez ECO H PRO je určená na účinné zmäkčovanie vody v systémoch bez reverznej osmózy. Pomáha tiež filtrovať železo (Fe2+) a mangán.

 • Znižuje tvorbu vodného kameňa
 • Odstraňuje mastný film z nápojov
 • Chráni vaše kuchynské spotrebiče

Patróna obsahuje vysokokvalitnú iónomeničovú živicu: jej účinnosť závisí od tvrdosti vody a môže byť obnovená regeneráciou.

Filtračná vložka je vhodná pre stredne tvrdú vodu. Pri vysokej tvrdosti vody je potrebné regenerovať filter každé 2 až 4 týždne pomocou regeneračného modulu, ktorý je súčasťou balenia filtra pod umývadlo ECO H PRO.

Aquaphor Filtračná vložka Pro HF pre filter pod drez ECO H PRO

Filtračná vložka Pro HF sa skladá z dvoch častí: hustej membrány z dutých vlákien a jemnej sorpčnej časti. Filtračná vložka je vhodná pre drezový filter ECO H PRO.

Technológia dutých vlákien zabezpečuje filtráciu mikročastíc väčších ako 0,1 mikrónu a poskytuje spoľahlivú ochranu pred baktériami odolnými voči chlóru, ktoré sa môžu objaviť vo vode z vodovodu. Predstavuje mechanickú bariéru s mikropórmi, takže systém filtrácie vody odstraňuje baktérie a cysty bez použitia chemických germicídov.

Sorpčná časť kazety zabezpečuje jemnú filtráciu, ktorá odstraňuje rozpustené kontaminanty: aktívny chlór, ťažké kovy, organické látky a iné stopy toxínov a alergénov.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre pod drez
Hmotnosť: 3 kg
Životnosť: 8000 L
Životnosť pre 3-člennú rodinu: 16 až 24 mesiacov
Max pracovný tlak: 6,5 atm
Vhodné pre studenú vodu: Áno
Rýchlosť filtrácie: 2,0 L/min
Filtračné vložky: PRO 1, PRO H, PRO HF
Výmena kaziet bez použitia náradia: Áno
Rozmery: 280×105×375 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Mise společnosti Aquaphor: Vytvářet nejlepší řešení pro zpřístupnění vody nejvyšší kvality každému člověku na Zemi. Aquaphor pokračuje v neustálém zdokonalování výrobků pro filtraci vody v domácnostech a firmách. Vyvíjí budoucí technologie, které překonají očekávání v oblasti čištění vody v rámci různých výzev. Navrhují postupy, které budou poskytovat na míru šitá a cenově dostupná řešení pro zlepšení zdraví lidí na celém světě.

Aquaphor International OÜ, L. Tolstoi 2A, Sillamäe, Estónsko, 40231