Aquaphor Sada filtračných vložiek pre filter pod ECO H PRO, Pro 1-Pro H-Pro HF

Kód: AQ111
€110,29 –6 %
Aquaphor Sada filtračných vložiek pre filter pod ECO H PRO, Pro 1-Pro H-Pro HF
€110,29 –6 % €103,09 €85,91 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Kompletná sada na výmenu filtračných vložiek filtra Aquaphor ECO H PRO. Obsahuje 1x filter Pro 1, 1x filter Pro H a 1x filter Pro HF.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aquaphor Sada filtračných vložiek pre filter pod ECO H PRO, Pro 1-Pro H-Pro HF

Kompletná sada na výmenu filtračných vložiek filtra Aquaphor ECO H PRO. Obsahuje 1x filter Pro 1, 1x filter Pro H a 1x filter Pro HF.Aquaphor Filtračná vložka Pro 1 pre filter pod drez ECO H PRO

Inovatívna filtračná vložka Pro 1 plní súčasne dve funkcie: mechanickú predfiltráciu a sorpčnú filtráciu.

Výrobok obsahuje patentovanú technológiu blokov CarbFiber a zvýšený obsah iónovo-výmenných mikrovlákien AQUALEN™ v predfiltračnej oblasti.

  • Účinne odstraňuje železo Fe2+ aj Fe3+.
  • Filtruje nečistoty s veľkosťou do 3 mikrónov
  • Nevratne viaže toxické zlúčeniny, ako sú ťažké kovy, fenoly, pesticídy, chlór a ďalšie

Aquaphor Filtračná vložka Pro H pre filter pod drez ECO H PRO

Náhradná vložka Pro H pre filter pod drez ECO H PRO je určená na účinné zmäkčovanie vody v systémoch bez reverznej osmózy. Pomáha tiež filtrovať železo (Fe2+) a mangán.

  • Znižuje tvorbu vodného kameňa
  • Odstraňuje mastný film z nápojov
  • Chráni vaše kuchynské spotrebiče

Patróna obsahuje vysokokvalitnú iónomeničovú živicu: jej účinnosť závisí od tvrdosti vody a môže byť obnovená regeneráciou.

Filtračná vložka je vhodná pre stredne tvrdú vodu. Pri vysokej tvrdosti vody je potrebné regenerovať filter každé 2 až 4 týždne pomocou regeneračného modulu, ktorý je súčasťou balenia filtra pod umývadlo ECO H PRO.

Aquaphor Filtračná vložka Pro HF pre filter pod drez ECO H PRO

Filtračná vložka Pro HF sa skladá z dvoch častí: hustej membrány z dutých vlákien a jemnej sorpčnej časti. Filtračná vložka je vhodná pre drezový filter ECO H PRO.

Technológia dutých vlákien zabezpečuje filtráciu mikročastíc väčších ako 0,1 mikrónu a poskytuje spoľahlivú ochranu pred baktériami odolnými voči chlóru, ktoré sa môžu objaviť vo vode z vodovodu. Predstavuje mechanickú bariéru s mikropórmi, takže systém filtrácie vody odstraňuje baktérie a cysty bez použitia chemických germicídov.

Sorpčná časť kazety zabezpečuje jemnú filtráciu, ktorá odstraňuje rozpustené kontaminanty: aktívny chlór, ťažké kovy, organické látky a iné stopy toxínov a alergénov.

Dodatočné parametre

Kategória: Patróny pre filtre pod drez
Hmotnosť: 2.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Mise společnosti Aquaphor: Vytvářet nejlepší řešení pro zpřístupnění vody nejvyšší kvality každému člověku na Zemi. Aquaphor pokračuje v neustálém zdokonalování výrobků pro filtraci vody v domácnostech a firmách. Vyvíjí budoucí technologie, které překonají očekávání v oblasti čištění vody v rámci různých výzev. Navrhují postupy, které budou poskytovat na míru šitá a cenově dostupná řešení pro zlepšení zdraví lidí na celém světě.

Aquaphor International OÜ, L. Tolstoi 2A, Sillamäe, Estónsko, 40231