Trace Minerals

Trace Minerals logoVšetci vieme, že naše telo potrebuje minerály. Železo, draslík, vápnik. O týchto mineráloch sme počuli, hľadali sme ich v multivitamínoch a pravdepodobne dbáme na to, aby sme ich mali v strave dostatok. Možno sme sa o niektorých z nich dokonca rozprávali so svojimi lekármi. Ale čo stopové minerály? Hoci sú tieto minerály potrebné vo veľmi malých množstvách, tvoria nevyhnutný základ nášho zdravia.

Bohužiaľ, je pravdepodobné, že máte nedostatok týchto minerálov, ktoré naše telo potrebuje, aby fungovalo čo najlepšie. Je to preto, že v dôsledku vyčerpania minerálov v pôde a plodinách a filtrovania vody už jednoducho nedostávame to, čo potrebujeme, prirodzenou cestou. A tento nedostatok minerálov ovplyvňuje takmer všetky zložky našej pohody - od toho, ako sa hráme, cez to, ako spíme, až po to, ako sa každý deň cítime.

Dobrá správa? Trace Minerals sú tu na to, aby nám pomohli remineralizovať naše telo - dosiahnuť a udržať ideálnu hladinu stopových minerálov, ktorá je pre naše telo vhodná. Pretože vedia, aký hlboký vplyv to môže mať na našu schopnosť žiť lepšie každý deň.

Cena

2236
12236
2 položiek celkom
Trace Minerals Mega Mag, 400 mg, 118 ml 1
€22,81

Mega-Mag je tekutý horčík, ktorý je dodávaný v prírodnej forme koncentrovaného chloridu horečnatého s celým spektrom iónových stopových minerálov, ktoré pôsobia ako prírodné...

Kód: TM0256
Trace Minerals Ionic D3 + K2, 5000 IU + 100 mcg, 59 ml 1
€35,68

Trace Minerals Ionic D3 + K2 spája dve základné živiny, z ktorých každá funguje efektívnejšie v prítomnosti tej druhej. V kombinácii tieto dve vysoko biologicky dostupné zložky...

Kód: TM6715

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom