Betula

Betula Logo• Český výrobok - Ako prví dostali nápad sprostredkovať úžasné vlastnosti kozieho kolostra zákazníkom. Počas 2 rokov v spolupráci s niekoľkými vedeckými pracoviskami vyvinuli šetrnú metódu spracovania mledziva do podoby finálneho produktu.

• Nepasterizované - Nadojené mledzivo nepasterizujú, neodtučňujú a nepridávajú doň žiadne umelé zložky. Šetrná manipulácia, použitie moderných spracovateľských metód a bezkompromisný prístup sú zárukou, že všetky prirodzené vlastnosti mledziva sú v kolostre Betula zachované. Príroda všetko vymyslela najlepšie a čistý prírodný produkt je zárukou výnimočných účinkov.

• Lyofilizované - Kozie mledzivo spracovávajú unikátnou metódou sušenia mrazom, takzvanou lyofilizáciou. Oproti iným často používaným metódam, napríklad sprejovému sušeniu, ktoré látky obsiahnuté v mledzive degradujú, lyofilizácia zachováva všetky prirodzené aktívne látky. Preto je účinok kozieho kolostra Betula taký mimoriadny.

• Kolostrum je odoberané eticky - Mledzivo od kozej mamy je pre zdravie kozliat nepostrádateľné. Kolostrum preto odoberajú až potom, čo sa narodené kozľatá materského mlieka dosýta napijú. Dbajú však na to, aby kolostrum odobrali do 24 hodín od pôrodu, kedy má najvyššiu možnú kvalitu.

Mixujú - Kolostrum odoberajú od kôz, ktoré sa voľne pasú na farmách s bohatou a rôznorodou vegetáciou. Kozy sú vyberavé a spasú iba výživné byliny, vetvičky alebo kôru stromov, ktoré koziemu mledzivu prepožičiavajú jeho jedinečné vlastnosti. V každej fľaštičke kozieho kolostra Betula miešajú mledzivo až z 20 rôznych fariem, preto je obsah aktívnych látok mimoriadne vysoký.

Podporujú farmárov - Spolupracujú s českými a slovenskými farmármi, s ktorými udržujú priateľský a vzájomne prospešný vzťah. Všetky odoberané mledzivo mikrobiologicky testujú a kontrolujú jeho vysokú kvalitu. Pretože zdravie kôz je určujúce pre kvalitu kolostra, udržujú si pravidelný prehľad o podmienkach chovu.

Spolupracujú s vedeckými inštitútmi - Aby zaistili čo najvyššiu kvalitu nášho produktu, neustále drží krok s aktuálnymi vedeckými poznatkami. Preto na výskume a vývoji kozieho kolostra spolupracujú s univerzitami, výskumnými ústavmi a Akadémiou vied. Spolupracujú s Vysokou školou chemicko-technologickou v Prahe, Veterinárnou a farmaceutickou univerzitou v Brne, Výskumným ústavom mliekarenským a Akadémiou vied SR.

Certifikácia - Sú držiteľmi niekoľkých certifikátov zaručujúcich kvalitu našich produktov a práve prechádzajú procesom ISO certifikácie.

BETULA PENDULA s. r. o., Zahradní 400/1, 664 41 Troubsko, Česká republika

Cena

3862
13862
3 položiek celkom
Betula Detské kozie kolostrum, 125 mg, 120 kapsúl
Akcia
€66,43 –7 %
€61,78

Detský vek je veľmi často spojený so zvýšenou chorobnosťou, ktorá trápi nielen samotné deti, ale hlavne ich rodičov. Ak hľadáte niečo naozaj účinné na imunitu, určite siahnete...

Kód: BET0185
Betula Kombi kolostrum, 70 kozí, 250 mg, 60 kapsúl
Akcia
€41,26 –7 %
€38,37

Betula kombinácia kozieho a kravského kolostra predstavuje prvé mlieko, ktoré kozy a kravy produkujú po pôrode. Podobne ako u iných cicavcov sú aj kozie a kravské kolostrum...

Kód: BET0024
Betula Kozie kolostrum, 250 mg, 60 kapsúl
Akcia
€64,46 –7 %
€59,95

Betula kozie kolostrum predstavuje prvé mlieko, ktoré kozy produkujú po pôrode. Podobne ako u iných cicavcov aj kozie kolostrum je bohaté na mnoho dôležitých živín a látok pre...

Kód: BET0017

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom