Yerba Mate Green PREMIUM - 400 g

Kód: 2686
€7,09 €5,91 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Yerba Mate Green PREMIUM je veľmi silná yerba bez horkosti, ktorá obsahuje najvyššiu koncentráciu polyfenolov a antioxidantov zo všetkých.

Vďaka zloženiu zeleného maté (96 %), matcha ceremoniál a juhoamerickej bylinky Pate de buey vznikla jedinečná Yerba Mate so silou, ktorá nemá na trhu konkurenciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Yerba Mate Green PREMIUM - 400 g

Yerba Mate Green PREMIUM je veľmi silná yerba bez horkosti, ktorá obsahuje najvyššiu koncentráciu polyfenolov a antioxidantov zo všetkých.

Vďaka zloženiu zeleného maté (96 %), matcha ceremoniálu a juhoamerickej byliny Pate de buey nám vznikla jedinečná Yerba Maté s takou silou, ktorá nemá na trhu konkurenciu.

Výber správnej veľkosti listov, správny rez vrcholov kríkov a minimalizovanie počtu vetvičiek vám umožní vychutnávať si chuť maté dlhý čas, prakticky bez pocitu horkosti. Intenzita a chuť je stabilná až do šiestej infúzie.

V brazílskom ľudovom liečiteľstve sa Pate de Buey alebo tiež Pata de Vaca (Bauhinia fortificana) používa na prečistenie krvi a vyrovnanie hladiny cukru v krvi. Vo farmaceutickom priemysle sa oficiálne používa už viac ako 60 rokov. Infúzia Pata de bua sa používa na zmiernenie príznakov cukrovky, ochorenia obličiek a močového mechúra.

Yerba Mate Green Premium sa spracováva bez použitia dymu.

Zloženie:

96% Yerba mate

4% prísady (brazílska bylina - pate de buey, matcha ceremonial)

Zaujímavosti:

  • Pate de buey sa používa na čistenie krvi, vyrovnávanie hladiny cukru v krvi, na zmiernenie príznakov cukrovky, ochorení obličiek a močového mechúra.
  • Matcha silný detoxikačný prostriedok, posilňuje imunitný systém, dodáva energiu, zlepšuje pamäť a koncentráciu. 

Príprava: 

  • Pridajte 2 až 6 polievkových lyžíc Yerba Mate do kalabasy. (2 polievkové lyžice pre začiatočníkov, 4 polievkové lyžice pre stredne pokročilých, 6 polievkových lyžíc pre pokročilých)
  • Nalejte vlažnú vodu do 1/4 kalabasu, aby sa listy namočili. Medzitým zohrejte vodu v kanvici na približne 80 °C. (Ak nemáte kanvicu, ktorá umožňuje upraviť nastavenie teploty, vypnite kanvicu skôr alebo nechajte kanvicu s vriacou vodou chvíľu stáť.)
  • Akonáhle sú listy yerby v kalabase namočené a voda v kanvici zohriata, môžete vodu z kalabasy vyliať z kanvice až po okraj.
  • Počkajte približne 5 minút a potom si bombičkou vychutnajte svoj nápoj. Yerbu môžete niekoľkokrát denne zaliať ohriatou vodou.

Krajina pôvodu: Brazília

Balenie: 400 g

Dodatočné parametre

Kategória: Čaje
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Oranzada Robert Derlatka, 05-480 Karczew, Ul. Ślusarska 10/7, Polsko