VemoHerb Tribulus Terrestris MAXX, Kotvičník zemný a senovka grécka, 60 kapsúl

Kód: 3388
€30,29 €25,24 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Pôvodný bulharský Tribulus Terrestris v najsilnejšej dostupnej verzii. Kotvičník zemný je považovaný za najlepšiu bylinu na podporu vlastnej produkcie testosterónu. Tri štandardizované extrakty z anemone a senovky gréckej obsahujúce 60 % a 90 % steroidných saponínov (pozri podrobné informácie).

Detailné informácie

Podrobný popis

VemoHerb Tribulus Terrestris MAXX, Kotvičník zemný a senovka grécka, 60 kapsúl

Originálny bulharský Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný) v najsilnejšej dostupnej verzii. Zemná senovka grécka sa považuje za najlepšiu bylinu na podporu vlastnej testosterónovej produkcie. Tri štandardizované extrakty sasanky a senovky gréckej obsahujúce 60 % a 90 % steroidných saponínov.

Tribulus Terrestris je polozelená bylina s vysokým obsahom steroidných saponínov, rastlinných sterolov (fytosterolov), flavonoidov a alkaloidov. Vďaka tomuto zloženiu pôsobí na zvýšenie hladiny luteinizačného hormónu produkovaného v adenohypofýze. Hlavnou funkciou luteinizačného hormónu je najmä regulácia hladiny testosterónu, ktorého zvýšenie pozitívne podporuje produkciu energie, regeneráciu, svalovú vytrvalosť, imunitné funkcie organizmu a u mužov spermatogenézu. Od staroveku sa používal ako afrodiziakum.

Tribulus terrestris je rastlina, ktorá sa vyskytuje vo viacerých častiach sveta, ako sú USA, Južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Bulharský Tribulus má jedinečné vlastnosti vďaka špecifickému obsahu bioaktívnych zložiek. Originálny bulharský Tribulus obsahuje vysoké koncentrácie furostanolového saponínu protodioscínu. Z tohto dôvodu je bulharský Tribulus ako surovina aj niekoľkokrát drahší.

Synergická trojitá zmes štandardizovaných extraktov:

200 mg originálneho bulharského Tribulus Terrestris s garantovaným 60% obsahom protodioscínu (furostanolového saponínu) a vyváženým prírodným obsahom prototribestínu, tribestínu a dioscínu (synergicky pôsobiace furostanolové saponíny).

200 mg originálnej bulharskej Fenugreek (Senovka grécka) s garantovaným 60% obsahom protodioscínu (furostanolového saponínu) a vyváženým prírodným obsahom synergických furostanolových saponínov

225 mg originálneho bulharského Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 90 % furostanolu a spirostanolových saponínov  (synergické saponíny)

Jedna kapsula obsahuje:

Celkovo 625 mg štandardizovaných extraktov obsahujúcich stovky bioaktívnych zložiek

Zahŕňa 442 mg bioaktívnych zložiek s garantovaným percentuálnym zastúpením (240 mg protodioscínu (furostanolového saponínu) a 202 mg synergických furostanolových a spirostanolových saponínov (prototribestín, tribestín, dioscín, diosgenín atď.))

Odporúčané dávkovanie:

Ako doplnok stravy užívajte 1 kapsulu dvakrát až trikrát denne

Zloženie:

Veľkosť dávky: 3 kapsuly
Balenie obsahuje 20 dávok. 
Kvantita
v 1 porcii
%RHP*
Suchý štandardizovaný extrakt z bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) obsahujúci 90 % celkových saponínov
675 mg **
Suchý štandardizovaný extrakt z bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) obsahujúci 60 % saponínu stanoveného ako protodioscín
600 mg **
Suchý štandardizovaný extrakt zo semien Trigonella foenum-graecum (senovka grécka) obsahujúci 60 % furostanolových saponínov stanovených ako protodioscín
600 mg **
* % denného referenčného príjmu
** denný referenčný príjem nebol stanovený

Ďalšie zložky:Vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrín, protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

Upozornenie:

Vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Nenahrádzajte pestrú stravu.

Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí a priameho slnečného svetla.

Balenie: 60 kapsúl

Dodatočné parametre

Kategória: Anabolizéry a NO doplnky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: