VemoHerb Tribulus Terrestris - Bulgarian, Kotvičník zemný, 200 mg, 90 kapsúl

Kód: 110
€25,06 €20,88 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu. Výrobok sa pravidelne testuje na neprítomnosť hormónov a prohormónov v každej šarži (pred uvoľnením do predaja) v akreditovanom laboratóriu.

Detailné informácie

Podrobný popis

VemoHerb Tribulus Terrestris - Bulgarian, Kotvičním zemný, 200 mg, 90 kapslí
 
Hlavným prínosom originálneho bulharského VemoHerb Tribulusu je vysoký obsah steroidného saponínu Protodioscín (štandardizovaný na 60 %), ktorý je jedným z najsilnejších extraktov Protodioscín, ktoré sú dnes na trhu dostupné v celosvetovom meradle (POZOR - nezamieňať s celkovými saponínmi! ) Štandardizovaný obsah protodioscínu zaručuje nízky obsah ďalších menej účinných saponínov, ako je protogracilín a iné, ako aj obmedzený obsah flavonoidov (vždy pod 10 %) a trieslovín (vždy pod 10 %).

Originálny bulharský Tribulus, skutočná záruka účinku

Málokto vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorá sa vyskytuje v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, Južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má úplne iné vlastnosti ako Tribulus z iných častí sveta. Originálny bulharský Tribulus obsahuje 40-60-krát vyššie množstvo Protodioscinu v sušine v porovnaní s Tribulusom z iných častí sveta. Z tohto dôvodu je bulharský Tribulus ako surovina aj niekoľkonásobne drahší.  Rozdiel v zložení je spôsobený odlišným genotypom rastliny, obdobím zberu atď. Preto sa napr. čínsky alebo indický tribulus používa aj na iné účely, napr. na diuretické účinky atď.  Obsah protodioscínu v týchto produktoch nie je zaručený, ale zvyčajne sa uvádza len celkový obsah saponínov, pretože obsah protodioscínu je minimálny.

Ako poznám originálny bulharský Tribulus?

V súčasnosti existujú len dvaja hlavní výrobcovia v Bulharsku, ktorí ponúkajú extrakty s vysokým obsahom protodioscínu: VemoHerb Tribulus (60 % protodioscínu) a Sopharma Tribestan (priemerne 54-55 % protodioscínu/protogracilínu). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) vlastní špeciálnu technológiu na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % čistého protodioscínu.

POZOR - nikdy si nemýľte obsah čistého protodioscínu s celkovým obsahom saponínov. Saponíny sú len všeobecný pojem, takže napríklad aj 95 % extrakt s obsahom saponínov môže obsahovať len 1,5 % protodioscínu! Dôvodom je spomínaný pôvod suroviny.
 
 
Balenie: 90 kapsúl (40,5 g)

Dávkovanie: Základná dávka je 3 - 6 kapsúl denne v 3 dávkach po 1 - 2 kapsulách. Užívajte 1 kapsulu s 2 kapsulami (2 kapsule na porciu).  

Ďalšie možnosti dávkovania: Silové športy a kulturistika: 8-týždňová dávka
VemoHerb Tribulus sa odporúča dávkovať v osemtýždňových dávkach s dvojtýždňovými prestávkami. Úplná denná dávka je 10 - 15 mg na 1 kg telesnej hmotnosti, rozdelená do troch dávok počas dňa.
Ak je vaša hmotnosť napríklad 80 kg, vaša dávka je 800 - 1200 mg denne = 4 - 6 kapsúl denne, t. j. 3 x 1 - 2 kapsuly denne.
Ak je vaša hmotnosť napríklad 100 kg, vaša dávka je 1000 - 1500 mg denne = 6 - 8 kapsúl denne, to znamená 3 x denne 2 - 3 kapsuly.
Po ukončení osemtýždňovej kúry odporúčame dvojtýždňovú prestávku, potom  odporúčame celý cyklus zopakovať.
 
Poznámka: Dodržujte odporúčaný postup dávkovania! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neprekračujte odporúčanú dávku. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C.
 


Nutričné informácie:
 
 Počet dávok v balení: 11 - 30
 1 kapsula
 Štandardizovaný bulharský extrakt z Tribulus Terrestris obsahujúci 60% furostanolového saponínu, stanovený ako Protodioscin
 200 mg
 
Zloženie: 1 vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza) obsahuje: 200 mg suchého štandardizovaného extraktu bulharského Tribulus Terrestris s obsahom 60 % furostanolového saponínu, stanoveného ako protodioscín, zahusťovadlo maltodextrín, protihrudkujúce látky stearan horečnatý a fosforečnan vápenatý.

Dodatočné parametre

Kategória: Anabolizéry a NO doplnky
Hmotnosť: 0.041 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: