Bylinné kvapky V-stop - tinktúra, 50 ml

Kód: 2304
€6,47 €5,39 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

V-stop (predtým Virustop) (bylinná tinktúra - bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z liečivých rastlín pre prirodzenú imunitu a správnu funkciu imunitného systému. Zmes bylín pôsobí na najmenšie mikroorganizmy (ktoré tu nemôžeme pomenovať a ktoré nás teraz tak veľmi trápia).

Detailné informácie

Podrobný popis

V-stop (predtým Virustop) (bylinná tinktúra - bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z liečivých rastlín pre prirodzenú imunitu a správnu funkciu imunitného systému. Zmes bylín pôsobí na najmenšie mikroorganizmy (ktoré tu nemôžeme pomenovať a ktoré nás teraz tak veľmi trápia).

  • Echinacea purpurová obsahuje látky, ktoré pôsobia priamo na najmenšie mikroorganizmy a zároveň aktivujú imunitný systém.
  • Sladké drievko obsahuje glycyrrhizín, tiež s vyššie uvedeným účinkom.
  • Plod bazy čiernej je prírodným analgetikom...(liekom proti bolesti) a tiež udržiava normálnu funkciu kĺbov, keď telo napadnú najmenšie mikroorganizmy. Pôsobí aj na svalové poruchy. Podľa niektorých výskumov sú látky obsiahnuté v plodoch bazy čiernej schopné blokovať prechod najmenších mikroorganizmov cez bunkovú membránu.
  • Dračia krv je šťava zo stromu Croton lechleri. Odborné štúdie uvádzajú veľmi významné účinky pri vnútornom užívaní, ktoré bohužiaľ nesmieme zverejniť.  Podporuje okrem iného prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Pri vonkajšom použití dezinfikuje a urýchľuje hojenie povrchových rán a jeho účinok proti bradaviciam stojí za to testovať.  
  • Šalvia červenokořenná posilňuje a chráni bunky napadnuté najmenším mikroorganizmom a podporuje regeneráciu tkanív.
  • Šišiák bajkalský zabraňuje množeniu najmenších mikroorganizmov.
  • Kozinec aktivuje organizmus v boji proti najmenším mikroorganizmom a má naň aj priamy účinok.

Zdravotné tvrdenia pre túto zmes liečivých rastlín v zložení predloženom Európskej komisii na schválenie (pozastavené): Normálna funkcia dolných močových ciest. Prirodzená imunita - imunitný systém. Normálne trávenie. Normálna funkcia dýchacej sústavy. (Pred)menštruačný a menopauzálny komfort. Gynekologické zdravie - plodnosť. Normálna funkcia kardiovaskulárneho systému. Trávenie a vylučovanie. Normálny stav videnia. Duševná rovnováha - odpočinok - spánok. Normálny stav pokožky. Energia. Imunitný systém - antioxidant. Normálny stav kĺbov. Duševné zdravie - nervový systém - odpočinok... Močový a reprodukčný systém. Prostata. Normálne fungovanie obehového systému. Vylučovanie vody z tela. Kontrola telesnej hmotnosti. Normálna hladina glukózy v krvi. Prirodzená imunita - imunitný systém. Čistenie - vylučovanie.

Nariadenie ES č. 1924/2006 o zdravotných tvrdeniach a č. 1169/2011 o zdravotných tvrdeniach nám neumožňuje uviesť na tejto webovej stránke viac informácií o tejto liečivej rastline.

Viac informácií môžete získať z renomovaných voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.

Dávkovanie: Dospelí 3x denne 15 kvapiek pod jazyk alebo 3x denne 20 kvapiek do vody alebo čaju. Deti 3-krát denne počet kvapiek zodpovedajúci ich veku (vo vode alebo čaji). Užívajte 15 minút pred požitím jedla, nápoja alebo iného výrobku. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie tinktúry: bylinný lihoglycerolový extrakt. Obsah sušiny extraktu: - 14 mg echinacea purpurová kvet (Echinacea purpurea), 17 mg sladké drievko (Glycyrrhiza glabra), 30 mg čierny bez plod (Sambucus nigra), 45 mg dračia krv, 7 mg šalvia červenokořenná (Salvia miltiorrhiza), 2 mg šišiak bajkalský (Scutellaria baicalensis) a 44 mg kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) v DDD 60 kvapiek. Lihovost 40%.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnečnom svetle. Prípadný zákal nie je škodlivý. Doplnok stravy - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najlepších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40 %
Použití: chřipka, nachlazení, rýma, virová infekce, podpora imunity

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika