Bylinné kvapky Tinnistop - tinktúra, 50 ml

Kód: 2947
Tip 💚Vegan
€6,37 €5,31 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Tinnistop (bylinná tinktúra - bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z liečivých rastlín pre normálnu funkciu mozgu a nervového systému (zmes bylín na zlepšenie stavu pískania, šumenia, hučania alebo zvonenia v ušiach). 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tinnistop (bylinná tinktúra - bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z liečivých rastlín pre normálnu funkciu mozgu a nervového systému (zmes bylín na zlepšenie stavu pískania, šumenia, hučania alebo zvonenia v ušiach). 

Príčinou ťažkostí je podráždenie, zápal alebo odumretie zmyslových (vláskových) buniek vo vnútornom uchu. To môže byť varovným signálom degeneratívnych zmien v centrálnom nervovom systéme (CNS). Môžu sa vyskytnúť aj závraty. Na určenie príčiny je nevyhnutná návšteva neurológa. V prípade zlyhania oficiálnej medicíny určite stojí za to vyskúšať použitie liečivých rastlín. 
  • Jinan a brahmi obsiahnuté v Tinnistope zlepšujú krvný obeh, a tým aj zásobovanie mozgu kyslíkom.
  • Rozchodnica ružová pôsobí ako adaptogén ušných nervov
  • Kapucínka pôsobí na procesy v ušiach a napokon bielidlo často obnovuje prerušené nervové spojenia (synapsie). 
 
 
Zdravotné tvrdenia pre túto zmes liečivých rastlín v zložení predloženom Európskej komisii na schválenie (pozastavené): Duševná rovnováha. Mikrocirkulácia krvného systému. Kognitívne funkcie. Antioxidant. Periférny obehový systém - oči - sluch. Normálna funkcia mozgu.  Duševné zdravie. Kognitívne funkcie - cirkulácia. Koncentrácia - pamäť. Antioxidant. Normálna funkcia žlčníka. Mentálny výkon. Pamäť,koncentrácia, stres. Kognitívna a mentálna výkonnosť. Krvný obeh. Normálne trávenie. Fyzická výkonnosť a kondícia. Antioxidant. Adaptogén - nervový systém. Únava - stres. Srdce a cievny systém - okysličenie.

Nariadenie ES č. 1924/2006 o zdravotných tvrdeniach a č. 1169/2011 o zdravotných tvrdeniach nám neumožňuje uviesť na tejto webovej stránke viac informácií o tejto liečivej rastline.

Viac informácií môžete získať z renomovaných voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.

Dávkovanie: Dospelí 3x denne 15 kvapiek pod jazyk alebo 3x denne 20 kvapiek do vody alebo čaju. Užívajte 15 minút pred požitím jedla, nápoja alebo iného produktu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie tinktúry: bylinný lihoglycerinový extrakt. Obsah sušiny extraktu: - 49 mg Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea), 37 mg Jinan (Ginkgo biloba), 16 mg brahmi (Bacopa Monier), 12 mg Kapucínka (Tropaeolum majus), 8 mg Ježibaba (Echinops sphaerocephalus) v ODD 60 kvapiek. Lihovost 40%.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnečnom svetle. Prípadný zákal nie je škodlivý. Doplnok stravy - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najlepších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40 %
Použitie: koncentrácia, antioxidant, tinnitus, pamäť, stres
5
3x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
2
BS Avatar autora | 5.11.2023
Zatiaľ nebadám zlepšenie tinnitu ☹️
5
KN Avatar autora | 1.10.2023
Výborne
5
KN Avatar autora | 29.9.2022
Veľmi spokojná. Ďakujem

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika