Swanson Triple Boron Complex, 3 mg, 250 kapsúl

Kód: SW599
€9,26 €7,72 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Bór nie je len dôležitým stopovým minerálom pre udržanie celkového zdravia, ale zohráva dôležitú úlohu aj v oblasti zdravia kostí a kĺbov. Bór umožňuje ostatným živinám podporujúcim kosti, ako sú vápnik a horčík, fungovať čo najlepšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Swanson Triple Boron Complex, 3 mg, 250 kapsúl

V priebehu posledných 10 rokov sa vďaka rozsiahlemu vedeckému výskumu zistili mnohé výhody bóru. Ukázalo sa, že bór má oveľa väčší vplyv na zdravie kostí, ako sa doteraz predpokladalo. Bór nie je len dôležitým stopovým minerálom pre udržanie celkového zdravia, ale zohráva dôležitú úlohu aj v oblasti zdravia kostí a kĺbov. Bór umožňuje ostatným živinám podporujúcim kosti, ako sú vápnik a horčík, fungovať čo najlepšie.

Mnohí vedci a zdravotníci sa domnievajú, že bór je veľmi dôležitou súčasťou vstrebávania horčíka a vápnika do kostí. Bór umožňuje priamu distribúciu vápnika a horčíka, dvoch hlavných minerálov, ktoré tvoria štruktúru kostí, do kostí. To pomáha predchádzať vážnym problémom spojeným so zdravím kostí. 

Bór je nekovový prvok prítomný v potrave a v stopových množstvách v ľudskom tele. Hrozienka, slivky a orechy sú vo všeobecnosti vynikajúcim zdrojom bóru. Ovocie (okrem citrusových plodov), zelenina a strukoviny tiež zvyčajne obsahujú značné množstvo. Skutočné množstvo sa značne líši v závislosti od obsahu bóru v pôde, v ktorej sa potraviny pestujú.

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne, najlepšie s jedlom.

Zloženie:

Veľkosť dávky: 1 kapsula  Množstvo
v 1 porcii
%RHP*
Bór (tri-borový komplex citrátu, aspartátu a glycinátu) 3 mg elementárneho bóru ***
* % dennej referenčnej hodnoty príjmu 
*** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená 

Upozornenie:

Výlučne pre dospelých. Ak máte zdravotné ťažkosti, ste tehotná, dojčíte alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím tohto výrobku s lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

Ďalšie zložky:

Želatína, ryžová múka, stearan horečnatý

Balenie:

250 kapsúl

Vyrobené v USA

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.115 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

swanson-logo-vectora

Spoločnosť Swanson Health Products je najväčším súkromným predajcom vitamínových doplnkov v Spojených štátoch. Spoločnosť Swanson Health Products bola založená v roku 1969.

Spoločnosť Swanson Health Products vyrába viac ako 26 000 výrobkov, od vitamínov a výživových doplnkov až po "zelené" výrobky na starostlivosť o domácnosť. Spoločnosť má viac ako 20 značiek Swanson, ktoré pokrývajú celé spektrum prírodných produktov pre zdravie, ako aj niektoré voľnopredajné lieky a biopotraviny. Výrobky Swanson poskytujú skvelý pomer ceny a kvality.

Swanson Health Products, Fargo, ND 58104, USA