Bylinné kvapky Štětka soukenická, Duše rastlín - tinktúra, 30 ml

Kód: 2948
€5,05 €4,21 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Štětka (tinktúra zo živej liečivej rastliny - kvapky Duše rastlín). Prírodný bylinný extrakt z koreňa a stonky liečivej rastliny soukenova metla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štětka (tinktúra zo živej liečivej rastliny - kvapky Duše rastlín). Prírodný bylinný extrakt z koreňa a stonky liečivej rastliny soukenova metla.

Štětka soukenická (Dipsacus sativus, čeľaď štetinkovité) je v českej fytoterapii známa ako bylina ovplyvňujúca pohybové a žalúdočné poruchy. S úplne novými informáciami však prišiel profesor Wolf Dieter Storl, ktorý používa koreň a kmeň v ................... A zvyšok si musíte naštudovať sami z dvoch kníh, ktoré odporúča Pavel Kadaňka. Bohužiaľ, štátna správa neustále vydáva nové a nové nariadenia, zákazy a prehlbuje cenzúru v tejto oblasti.

Prvá kniha sa volá Prírodná liečba boreliózy a jej autorom je už spomínaný profesor Wolf Dieter Storl. Postup a dávkovanie je nasledovné: Počas 1 mesiaca používame tinktúru zo súkna kefky 3-krát denne v dávke len tri kvapky a okrem toho podľa možností a zdravotnej kondície aplikujeme čo najčastejšie saunu, potnú chatu alebo horúce kúpele s teplotou 42 stupňov Celzia. Nasleduje jednomesačná prestávka, po ktorej vykonáme rovnakú liečbu, ale len na dva dni. Túto dvojdňovú liečbu opakujeme každý mesiac, kým sa balenie nepoužije.

Tí, ktorí by sa chceli dozvedieť o ďalších veľmi účinných liečivých rastlinách, by si mali kúpiť aj knihu Borelióza od Stephena Harroda Buhnera. Zatiaľ čo kniha je. Takéto knihy sa síce stále môžu predávať. Veľmi ho odporúča Pavel Kadanka, je fantastický.

Pretože je veľa ľudí, ktorým súčasná medicína pri najlepšej vôli nedokáže pomôcť. Neberte im nádej.

Nariadenie ES č. 1924/2006 o zdravotných tvrdeniach a č. 1169/2011 o zdravotných tvrdeniach nám neumožňuje uviesť na tejto webovej stránke viac informácií o tejto liečivej rastline.

Viac informácií môžete získať z renomovaných voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.

Dávkovanie: Dospelí 3-krát denne len 3 kvapky do vody alebo čaju. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy kvôli prítomnosti alkoholu.

Zloženie tinktúry: bylinný liehový extrakt. Obsah sušiny extraktu: - 16 mg Štetka Soukenická v ODD 9 kvapiek. Lihovost 40%.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnečnom svetle. Prípadný zákal nie je škodlivý. Doplnok stravy - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najlepších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40 %
Použitie: borelióza, žalúdočné vredy, reumatické ochorenia
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika